Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Soyunma Odasına İnen Bir Başkan Olmayacağım"

 > 
6PAYLAŞIM

Duygun Yarsuvat, Aziz Yıldırım'a Dokundurdu

Florya'da futbolculara hitaben bir konuşma yapan Başkan Duygun Yarsuvat, isim vermeden Aziz Yıldırım'ı da eleştirdi.

Galatasaray 'da başkanlık döneminde ilk kez Florya Metin Oktay Tesisleri 'ne giden Duygun Yarsuvat , teknik ekip ve oyuncularla akşam yemeği yedi. Yemek esnasında oyunculara hitaben bir konuşma yapan Cim Bom 'un patronu, isim vermeden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım 'ı da eleştirdi. Yarsuvat, "Ben soyunma odasına inen bir başkan olmayacağım" ifadesini kullandı.

'Biz farklıyız'

Yarsuvat oyunculara hitaben şu konuşmayı yaptı: "Biz Galatasarayız ve diğerlerinde farklıyız. Bizim burada oluşumunuz ana nedeni başarı. Başarı da sezon sonunda dördüncü yıldıza ulaşmak. Ancak lütfen sahada yaptığınız işten, oyununuzdan keyif alın. Geçmiş yıllardaki başarılar aile ortamından ve arkadaşlıktan geldi. Lütfen hiçbir şeyden korkunuz olmasın. Kötü sözlere kulağınızı tıkayın. Ben ve arkadaşlarım her zaman sizin yanınızda olacağımıza, tüm sorunlarınıza yardımcı olacağımıza söz veriyorum. Ailenizle burada mutlu olun ve burada geçirdiğiniz yıllardan keyif alın. Ben soyunma odasına inen bir başkan olmayacağım. Sizlerle bir şey konuşmak istersem Florya'ya evimize geleceğim. Galatasaray'da oynamanın bu formayı giymenin ayrıcalığını her zaman hissedin. Hepinize güveniyorum"

Yöneticiler de katıldı

Yemeğe başkan Duygun Yarsuvat 'ın yanı sıra 2. başkan Hamdi Yasaman, başkan yardımcısı Abdürrahim Albayrak , genel sekreter Ebru Köksal , yönetim kurulu üyeleri Mehmet Can Topsakal , Dr. Cem Kınay , İsmail Sarıkaya , Ahmet Tunç Akan , Ural Aküzüm , Ali Yüce , Selim Arda Üçer ile yöneticilerden Ali Dürüst de katıldı.

Fanatik

Haberin Tamamı İçin:

Yarsuvattan Futbolculara Samimi Mesajlar

Sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da büyük buluşma gerçekleşti. Yeni başkan Duygun Yarsuvat ve yönetim kurulu, futbol takımıyla biraraya geldi ve yemeğe katıldı.

Başkan Duygun Yarsuvat, yemek sonunda yaptığı konuşmada “Biz Galatasarayız ve diğerlerinden farklıyız. Bizim burada oluşumuzun ana nedeni başarı. Başarı da sezon sonunda dördüncü yıldıza ulaşmak. Ancak lütfen sahada yaptığınız işten, oyununuzdan keyif alın. Geçmiş yıllardaki başarılar aile ortamından ve arkadaşlıktan geldi. Lütfen hiçbir şeyden korkunuz olmasın. Kötü sözlere kulağınızı tıkayın. Ben ve arkadaşlarım her zaman sizin yanınızda olacağımıza, tüm sorunlarınıza yardımcı olacağımıza söz veriyoruz. Ailenizle burada mutlu olun ve burada geçirdiğiniz yıllardan keyif alın. Ben soyunma odasına inen bir başkan olmayacağım. Sizlerle bir şey konuşmak istersem Florya’ya, evimize geleceğim. Galatasaray’da oynamanın, bu formayı giymenin ayrıcalığını her zaman hissedin. Hepinize güveniyorum” diye konuştu.

Futbolcularla tanışan Yarsuvat, Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst daha sonra Prandelli ile biraraya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

MedyaSpor

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir