Görüş Bildir

Yargı 12. Bölüm (Son Bölüm) Tek Parça Full İzle! Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Anasayfa > Güncel

Ekranlara bomba gibi düşen, hikâyesi ve oyunculuklarıyla pazar günü zirveden inmeyen 'Yargı' dizisi dün akşam yayınlanan bölümüyle heyecanlı anlara neden oldu. Dizinin son bölümünde Ilgaz'ın babası konusundaki itirafından sonra Ceylin çılgına döner. Dünyası adeta başına yıkılmıştır. Metin'in karşısına çıkarak bunun bedeli ödeteceğini söyler. Ilgaz ise aşkını kaybetmekten korkmaktadır. Ceylin'in de Ilgaz'ın da ruhları kaos içindedir. Peki Yargı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Yargı 12. bölüm tek parça full izleme ekranı ve 13. bölüm fragmanı...

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Yargı dizisinde heyecan dorukta. Son dönemin en popüler dizilerinden biri olan Yargı'nın son bölümü 5 Aralık Pazar günü ekranlara geldi. Dizinin televizyon gösterimini izleyemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler 'Yargı 12. bölüm full izle' şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor. Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölüm fragmanı ise merak konusu. İşte Yargı 12. bölüm tek parça full izleme ekranı ve 13. bölüm fragmanı...

Yargı 12. Bölüm (Son Bölüm) Tek Parça Full İzle!

Yargı 12. Bölüm (Son Bölüm) Tek Parça Full İzle!

Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Yargı 12. bölüm tek parça full izle linkine tıklayabilirsiniz. 

Yargı 12. Bölüm (Son Bölüm) Tek Parça Full İzle!

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Yargı Son Bölümde Neler Oldu?

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Yargı Son Bölümde Neler Oldu?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanınca haberimizde yer alacaktır.

Son Bölüm Özeti

Ceylin ve Ilgaz, gönderilen sesli mesajdan sonra; bittiğini zannettikleri kâbusun aslında yeni başladığını fark ederler. Engin'in başta onlar olmak üzere kendisine zarar verdiğine inandığı herkesle ilgili bir planı vardır. Ceylin ve Ilgaz ise bu sarmalın tam merkezinde durmaktadır.

Eren, Pars, Çınar ve Yekta; karşılarına çıkan bütün bu bulmacanın çözümü için kimseye belli etmeden çabalamaya başlarlar. Ancak bu süreç hepsini beklemedikleri kadar büyük sorularla ve sürprizlerle baş başa bırakacaktır. Acaba içlerinde derin bir yerden yükselen öfkelerini kontrol edebilecekler midir? Yoksa bu öfke büyük bir yangına mı sebep olacaktır?

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin'in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar. Bu durum onları acımasız bir 'keşke'nin kucağına bırakırken; artık ikisini de çok zor tercihler beklemektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Mehmet Krnk

Emeğine sağlık 👏🏻