Yaptığınız İşe Yatıp Kalkıp Şükredeceksiniz! Her Gün At Penisi Temizleyen Talihsiz Kadın

14PAYLAŞIM

Yaptığınız işin kötü olduğunu mu düşünüyorsunuz? 9-5 mesai saati canınızı mı sıkıyor? Birazdan okuyacağınz haber işinize şükretmenize nede olacak! Bütün gün yaptığı tek iş at penisi temizlemek olan kadının hikayesini sizler için Metro'dan derledik.

Kaynak: https://metro.co.uk/2019/02/03/mum-claim...

Mercedes Hoblin isimli kadın dünyanın en kötü işine sahip olduğunu iddia ediyor.

Haksız da sayılmaz çünkü Mercedes'in işi atların penisinde biriken kirleri ve ölü derileri temizlemek!

Arkadaşlarının, atlarının genital bölgelerini temizleme konusunda isteksiz olduğunu ve ondan yardım istediklerini söylüyor.

Bu görevin altından başarıyla kalkabilecek güçlü bir mideye sahip tek insan olduğunu fark ettikten sonra işini bırakıp bu işi yapmaya başlıyor. Ve şimdi haftada 400 sterlin kadar para kazanıyor.

Her ne kadar zor bir işi olsa da bu işin yararlı yönleri olduğunu düşünüyor. Öncelikle, kendi işinin patronu!

Aynı zamanda 8 yaşındaki kızı Evee-Mae atları çok sevdiği için gün içinde annesiyle birlikte atlarla vakit geçiyor bu sayede Mercedes çocuk bakıcılığından da tasarruf etmiş oluyor.

Önceleri, üç yıl boyunca yaşlılara bakıcılık yapan Mercedes, atlara karşı her zaman bir tutkusu olduğunu söylüyor.

"İki atım var ve onlara da çok güzel bakıyorum. Atlarımın sağlıklı kalması için hoş olmayan şeyler yapmam gerekebiliyor ama güçlü bir midem var ve yaptığım işte iyi olduğumu biliyorum." diye de ekliyor.

Atlar, penislerinde biriken yağlı salgıyı, ölü deriyi ve kirleri kendileri temizleyemedikleri için bunu yapacak bir insana ihtiyaç duyuluyor.

Mercedes önce onları rahatlatmak için yem veriyor daha sonra da onları ürkütmeden genital bölgelerini temizlemeye başlıyor. Bunu yaparken herhangi bir sakinleştirici ve uyuşturucu ilaç kullanmıyor. 

"Hiç güzel kokmuyor, işimin en kötü yanı bu" diye de ekliyor.

Bazen bazı atlar işini yapmasına engel oluyor, tekme atıyor ya da kendilerine dokunulmasından hoşlanmıyorlar.

Böyle durumlarda atların ona alışmasını sağlıyor ve onları rahatlattıktan sonra tekrar işini yapmaya koyuluyor.

"Eğer hala hoşlanmıyorlarsa, bazen at sahiplerinden atın bacaklarından birisini tutmasını rica ediyorum bu sayede atın üç ayakla tekme atması zorlaşıyor. Bu işin gerekli olduğuna inanıyorum. Bu hayvanları evcilleştirdik ve onları ahırlara koyduk bu yüzden kendilerinin yapamadıkları şeyi onlar için biz yapmalıyız." diyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
poncikgurme

at yarrağı temiz olmalı temizlik imandan gelir

mabada

La olm şu haberleri ciddi ciddi vermeyin. Espiri katın gülelim. Gerçi biz gülüyoz da hani sizin için diyorum :D

chuck-berry

Son at siki bükücü...

logicaldoor

İyi de biz niye şükredelim ki? Bu iş insanlara zorla mı yaptırılıyor? Hayır yani yarın öbürgün birisi gelip zorla bana bu işi yaptıracaksa yapmadığıma şükredeyim de, öyle bir durum yok ortada gördüğüm kadarıyla. Ayrıca yaşadığı çevreye göre nasıldır bilemem ama Türk lirasıyla haftalık 2700 TL iyi para. Aylık bile versen bu işi yaptıracak bir sürü adam bulursun...

berkology

Talihsiz ?

Görüş Bildir