Yalnız Ortalık Fena Karışır! Evliliğindeki Krizleri Bir Türlü Aşamayan Beren Saat Ünlü DJ Maga İle Aşk mı Yaşıyor?

68PAYLAŞIM

Evlilikleri bu olaydan sonra tamamen biter mi dersiniz?

Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti hakkında son zamanlarda çıkan dedikodulara hepimiz aşinayız. Sürekli bir boşanma lafı ortalıkta dönüyor. Böyle bir durumun olmadığını söyleseler de her seferinde bu iddiayı körükleyen olaylar yaşanıyor.

Yaşadıkları krizleri bir türlü atlatamıyorlar gibi.

Üstüne bir de Beren Saat'in eski sevgilisi Efe'yle çekilmiş fotoğraflarını paylaşması, bu boşanma dedikodularını daha da alevlendiriyor.

Beren Saat'in Eski Sevgilisi Efe'yle Birlikte Çekilmiş Fotoğrafını Kalp Emojisiyle Paylaşması Ortalığı Yine Karıştırdı! - onedio.com
Beren Saat'in Eski Sevgilisi Efe'yle Birlikte Çekilmiş Fotoğrafını Kalp Emojisiyle Paylaşması Ortalığı Yine Karıştırdı! - onedio.com

Şimdi de Beren Saat'le ilgili yeni bir iddia var. Günlerdir ortalıkta dolaşan bu fotoğraftaki arkası dönük ünlü kadının Beren Saat olduğu söyleniyor.

Fotoğraf: magagenius

Beren Saat'in yanındaki erkeğin de ünlü DJ Maga olduğu konuşuluyor. Yani bu ikilinin aşk yaşadıkları dedikodusu ortalıkta fırfır dönüyor.

Hatta Beren Saat'le yakın arkadaş olan Belçim Bilgin'in ikiliyi tanıştırdığı da söyleniyor.

Ayrıca Beren Saat'in DJ Maga'nın çıktığı mekanlara sürekli gittiği, eşi Kenan Doğulu'nun yaz dönemindeki hiçbir konserine gitmediği de konuşulanlar arasında. :)

Tabii bunların hepsi iddia. Yakında gerçekler ortaya çıkar zaten izleyip göreceğiz.

Tabii bunların hepsi iddia. Yakında gerçekler ortaya çıkar zaten izleyip göreceğiz.
Tabii bunların hepsi iddia. Yakında gerçekler ortaya çıkar zaten izleyip göreceğiz.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
redtwister

kenan bunu yanında neden tutuyor ki bitmişse zorlama bas tekmeyi sana kız mı yok bir sürü yeni güzel masum popçu var takıl onlarla evlenme aşk yaşa zengin olsam çocuk yapar ama evlenmezdim evlilik aşkı öldürür şuan o kadar güzel popçular var ki 1m bile izlenmemiş ağızşarı burunları lokum gibi taş gibiler masum duruyorlar al onlarla takıl

melismonroe

kenan doğulu konser sonrası eski sevgilisinin odasında kalmasında sonra beren onu affetmişken, beren saat arkadaşının konserine gidip vakit geçirdiğinde hemen medyaya dökülüyor konu. kadın oyuncuların şarkıcıların başka bir erkekle yanyana görülmesi hemen aldatma zaten.

ntyz

ugur, nasıl çirkin bir yorumdur bu? ''... bas tekmeyi kız mı yok?''. Şu iğrenç ifadelerinizden, kadını aşağılık gören kirli düşüncelerinizden ne zaman vazgeçerseniz o zaman muasır medeniyetler seviyesine ulaşabileceğiz galiba.

rule

Ünlü dj e bak ibdullah anal

jennesis

Kenan da behlül gibi komple kız erkek bi zikip geçse hepsini rahatlıyacanız he. Derdiniz insanların mutsuzluğundan prim almak. Gazeteceiliğinize sokam.

besrastark

ulan bihter yine yaptın yapacağını

siradanbulasikdeterjani

Sen Bihter ziyagilsin aptallık etme

Görüş Bildir