Görüş Bildir
Haberler
Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
03.10.2021 - 22:54

FOX TV'nin yeni dizisi Yalancılar ve Mumları yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Elif kendisini arayan gizli numaradan rahatsız olurken Yakup'un yardımıyla numaranın peşine düşer. Öte yandan Elif ve Meliha arkadaşlarından cesedin yerinde olmadığını öğrenirler ve koşarak küvetin olduğu eve giderler. İşte Yalancılar ve Mumları 2. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Yalancılar ve Mumları Son Bölüm Özeti

Yalancılar ve Mumları Son Bölüm Özeti

Eşi Engin’i iki yıl önce bir kazada kaybetmiş olan Elif, eşinin hayat sigortası parasının gelmesiyle onun kaybını yeniden yaşar. Bu zorlu zamanda hayatına Şerife ile Yakup girer. Peki onların Engin’le olan gizemli bağları nedir?

Tekdüze ve heyecansız uzun ilişkilerin düşmanı ama aynı zamanda da düğün organizatörü olan Ceyda, hayatının aşkı olan babasının onu unutmaya başlamasıyla yıkılır. Herkese destek olan Ceyda’ya şimdi kim destek olacaktır?

Mükemmeliyetçi Meliha’nın kusursuz hayatı eski bir danışanının oğlu Metin’in muayenehanesine girmesiyle kararır. Meliha’nın hayatında yaptığı tek hata nelere mal olacaktır?

Herkesi mutlu etmek için yaşayan Şebnem’in son zamandaki en büyük sıkıntısı hamile kalamayarak eşi Hasan’ı mutlu edememektir. Şebnem sonunda kimin mutluluğunu seçecektir: Sevdiklerinin mi kendinin mi?

Birbirlerinin her zaman yanında olan bu dört kız arkadaşı ise birbirleri için en düşünülemeyecek şeyi yapmaya ne sürükleyecektir?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın