Vücut Özelliklerine Göre Senin Karakterini Analiz Ediyoruz!

130PAYLAŞIM

Bize vücut özelliklerinden bahset senin karakter analizini yapalım. Eğer hazırsan;

Teste başlayalım!

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, vücudun çok sık terler mi?

4. Peki hızlı kilo alıp verir misin?

Evet bir hafta yemeyim hemen kilo veriyorum.
Bu durumu zaman zaman yaşıyorum.
Yok ya çok zor kilo alıp veririm.
Genelde kolay kilo alıp zor veririm.

5. Söyle bakalım, boyun kaç cm?

1.55 - 1.65
1.65 - 1.75
1.75 - 1.85
1.85+

6. O zaman şimdi de kilonu alalım... Kaç kilosun?

7. Kuru mu yoksa yağlı bir cilde mi sahipsin?

Kuru
Yağlı
Karma

8. Ve son olarak, bu vücut tiplerinden hangisine sahipsin?

A
B
C
D

Ciddi bir karaktere sahipsin!

Sen karakter olarak fazlasıyla ciddi bir yapıya sahipsin. İnsanlarla arandaki ilişkilerinde de ciddiliğini daima korursun. Öyle laubali insanlara hiç tahammül edemezsin. Kimsenin senin alanına girmesine izin vermiyorsun. Sana karışmalarından nefret ediyorsun. O yüzden ne sen diğer insanlarla o kadar samimi oluyorsun ne de onların seninle bu kadar samimi olmasına izin veriyorsun. Dışarıdaki duruşun sayesinde insanlar senin çok güçlü bir karaktere sahip olduğunu düşünüyor. He kaldı ki zaten öylesin. Her zaman güçlü ve kararlı bir yapıya sahipsin. Belirsizliklerden hiç hoşlanmazsın. O yüzden ne yaparsan veya ne söylersen söyle her zaman o kararlı yapını koruyorsun ve arkasında duruyorsun.

Dışarıya karşı kapalı kutu gibisin!

Sen etrafa karşı tam bir kapalı kutu gibisin. Hiç kimseye içindekini belli  etmezsin. Ne düşündüğünü genelde kimse anlayamaz. Hatta anlam veremez.  Duygularını daima içinde saklarsın. Çünkü insanlara belli edip senin hakkında kötü şeyler düşünmelerini istemiyorsun. Daima güçlü ve gizemli olmayı tercih ediyorsun. Böylece istemediğin insanalar sana kolay kolay yaklaşamaz. Çok konuşmazsın ama iyi bir dinleyicisin. Etrafındaki insanlar sana sırrını verirler. Daima güvenirler ama sen hiçbir zaman sırrını vermekten yana değilsin. İnsanlar seni çok sever ama sen genelde çok sevmezsin. Evet, herkesle çok iyi anlaşırsın fakat içten içe yakınlık kurduğun sadece iki kişi filandır. Tanımadığın insanlar senin hakkında ne kadar ketum bir insan diyebilir. Öyle olmasan da dışarıdan öyle gözüktüğünü söylemeliyiz.

Gördüğümüz en fedakar insansın!

Sen gerçekten tanıyıp tanıyabileceğimiz en fedakar insansın. Kendinden önce hep başkalarını düşünüyorsun. Bu yüzden de her zaman üzülen taraf olabiliyorsun. Çok ince ve kırılgan bir yapıya sahipsin. Ve tanıdığın diğer insanların da senin gibi olmasını bekliyorsun. Öyle olmayınca da hep birilerine içten içe kırılıyorsun. Mesela sevdiğin insanlar için kendinden fazlasıyla fedakarlık gösteriyorsun. O kadar iyi kalpli bir insansın ki resmen iyilik yüzüne vurmuş. İnsanlar da bunun farkında ve seni bu yüzden çok seviyor. Bazıları senin bu huyunu suistimal etmeye çalışsa da etrafında çoğu zaman güzel insanlar oluyor. Kalbindeki iyiliği hiçbir zaman kaybetme. Elbet bir gün çok güzel insanlarla karşılaşacaksın.

Rahat bir karaktere sahipsin!

Sen o kadar rahat bir insansın ki etrafındaki herkes bu rahatlığına hayret ediyor. Nasıl oluyor da bu kadar rahat olabiliyorsun bazen sen bile anlamıyorsun. Hiçbir şeye stres yapmayan bir yapın var. Bir şey olsa bile nasıl olsa halledilir moduyla hareket ediyorsun. Rahatlık resmen senin yaşam stilin olmuş. Stres olmaya gelemiyorsun resmen. Sen rahat olduğun zaman çok mutlu ve huzurlu oluyorsun. Baskı altında olduğunu hissettiğin an istesen de hiçbir şey yapamıyorsun. Bunun yanında etrafında hep tanıdığın insanlar oluyor. Tanımadığın kişilerle fazla birlikte olmayı sevmezsin. Kendini diğer insanlardan daha özel hissedersin. Gerçekten de öyle bir insansın. Senin yaptığın işleri diğer insanlar stres altında yaparken sen yata yata halledebiliyorsun. He bu arada insanları sürekli inceleyen bir yanın da yok değil. Öyle sinsi sinsi insanları izlemeyi seversin.:)

Sosyal bir insansın!

Sen sosyal ortamlarda kendi tabularını yıkmış bir karaktere sahipsin. Eğer bir yerde etkinlik varsa sen direkt oradasın. Resmen insanların neşe kaynağısın. Eğer sen olmazsan gerçekten eğlenemez ve bulundukları ortamda mutlu olamazlar. Sen bu hayatı seviyorsun. Sosyal ortamlarda bulunmak, farklı insanlarla tanışmak seni gerçekten çok iyi hissettiriyor. Daima kendin ile barışık ve etrafa karşı hep olumlu bir tavır sergiliyorsun. Senin bu pozitif oluşuna insanlar bayılıyor. Hele bir gülüşün var ki insanlar seni sevmesin de ne yapsın?  Ortamdaki herhangi birini kendine rakip olarak görmüyorsun. O kadar sempatik ve daima arkadaş canlısı bir insansın ki insanlar seni tanımak için can atıyor.

9. Bilge bir karaktere sahipsin!

Sen gerçekten her şeyi bilen bir insan karakterine sahipsin. Eğer ortamda biri soru sorarsa bunu cevaplayan daima sen olursun. Direk insanları bilgilendirmeyi, onlara bir şeyler anlatmaya bayılırsın. Zaten konuşmayı çok seven bir insan olduğundan dolayı bunlar sana bilgilendirme gibi değil de sohbet gibi geliyor. Bunun yanında kültürel yönün çok yüksek. Zaten bundan dolayı da birçok konuya hakimsin. Seninle muhabbet eden insan hiç ama hiç sıkılmaz. Konuştukça konuşası gelir. Çünkü o kadar tatlı bir muhabbettin var ki insanın dinledikçe dinleyesi geliyor. Sen hep konuş, biz dinleyelim mesela. Bunun yanında gezmeyi, eğlenmeyi çok seviyorsun. Boş durmaktan hiç hoşlanmayan bir yapın var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
samanlik-seryat-mavisi

yalan ben çok eğlenceli bi kafayımdırr ciddi ne ya

rabia-cankaya1

Sen etrafa karşı tam bir kapalı kutu gibisin. Hiç kimseye içindekini belli etmezsin. Ne düşündüğünü genelde kimse anlayamaz. Hatta anlam veremez. Duygularını daima içinde saklarsın. Çünkü insanlara belli edip senin hakkında kötü şeyler düşünmelerini istemiyorsun.

banu2019

Ciddi bir karaktere sahipsin! Cok dogru!)

tc-emel-uzun-erdal

inanamadım ben hiç ciddi değilim

nurcii

Fedakar çıktı ama alakası yok.

Görüş Bildir