Verdiğin Cevaplara Göre Edinmen Gereken Hobiyi Söylüyoruz!

-

Her insanın mutlaka kendine zaman ayırması gerekir. Kendine zaman ayırdığında da yapmaktan mutlu olduğu şeylerle ilgilenmek ister. Biz de verdiğin cevaplara göre edinmen gereken hobiyi söylüyoruz!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Önce bize hangi tatilin sana en uygun olduğunu söyle.

Deniz tatili
Kültür tatili
Doğa tatili
Evde yatmaktan güzel tatil mi var?

4. Aşağıdaki ev yemeklerinden hangisini yemeye doyamazsın?

Güveç
Kuru fasulye
Enginar
Karnıyarık
Sulu köfte
Mantar sote

5. Hangi çağda yaşamak isterdin?

İlk Çağ
Orta Çağ
Yeni Çağ
Yakın Çağ

6. Peki girmekten keyif aldığın ders hangisi/hangisiydi?

Kimya
Matematik
Türkçe
Tarih
Coğrafya
Fizik

7. Son olarak, evinin oturma odasını aşağıdakilerden hangisi gibi dizayn etmek isterdin?

Koleksiyon!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak koleksiyon yapmak. Hemen gözünü korkmasın çünkü illa pahalı şeyleri biriktireceksin diye bir kural yok. Hem ucundan bir başla bakalım ileride ne olacağı belli olmaz.

Maket!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak maket yapmak. Küçük modellerle çıkacağın bu yolda kim bilir belki de inanılmaz işler ortaya çıkartacaksın. Bunun için hiçbir engel yok.

Toprakla uğraşmak!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak toprakla uğraşmak. Ekip biçmek, çiçekle bahçeyle uğraşmak tam senlik bir iş. Üstelik şimdi bağı bahçesi olmayan ve şehirde yaşayanlar için kiralık hobi bahçeleri bulmak da mümkün.

Plastik sanatlar!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak plastik sanatlar. Küçük çaplı yapacağın işlerle çok eğlenceli vakit geçirebilir ve ortaya çıkan sonuçla gurur duyabilirsin. Özellikle geleneksel Türk sanatlarından ebru, hat, çini gibi sanatların yanında resim, ahşap boyama ve keramik değerlendirebileceğin dallar arasında.

Takı tasarımı ve el işi!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak takı tasarımı ve el işi. Oldukça ucuz bir hobi olan takı tasarımı kullanacağın renkli boncuklarla yapabileceğin kolay bir iş. Bunun yanında da biçki dikiş işleri tam sana göre diyebiliriz. Üstelik yaptığın şeyleri satarak küçük çapta da olsa bütçene katkıda bulunabilirsin.

Fotoğrafçılık!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak fotoğrafçılık. Artık her bütçeye ve her seviyeye uygun kamera bulmak oldukça kolay. Boş vakitlerini çekeceğin harika fotoğraflarla değerlendirmek seni oldukça mutlu edecektir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karbey77

Fotoğrafçılık! denedim, olmadi...

superteams135

Plastik sanatlar :)

orhan-ulusoy

Koleksiyon!

queen_of_the_7_kingdoms

Maket! Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak maket yapmak. Küçük modellerle çıkacağın bu yolda kim bilir belki de inanılmaz işler ortaya çıkartacaksın. Bunun için hiçbir engel yok. Severim

gzm-ynklr

Koleksiyon

Görüş Bildir