Uzun Saçlarıyla Yine Gündem Olan Kıvanç Tatlıtuğ'un, Başak Dizer'le Arkadaşlıktan Evliliğe Uzanan Aşk Hikayesi

0PAYLAŞIM

O Türkiye'nin en yakışıklı ünlülerinden birisi. Kimine göre en yakışıklısı... O tam bir jön! Evet, Kıvanç Tatlıtuğ'dan bahsediyoruz. Kendisi ilerleyen dönemlerde Netflix yapımı bir dizide başrolü oynayacak. 

Dizinin ismi ise Bir Denizaltı Hikayesi. Ama biz bugün yakışıklı oyuncumuzun kariyer hayatını ya da birkaç gün önce tekrar gündem olmasına neden olan uzun saçlarını değil, herkesi büyüleyen aşk hikayesini konuşmak istiyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ ve biricik eşi Başak Dizer'in büyülü aşklarını enine boyuna ele alalım.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Türkiye'nin en romantik çiftlerinden biri...

Fotoğraflardan da anlaşılıyor zaten.

Hemen bu inanılmaz aşkın nasıl başladığını anlatıyorum, hazır olun! Çiftimizin yolları ilk olarak Aşk-ı Memnu setinde kesişti.

Başak Dizer; dizinin stil danışmanlığını yapıyor, Beren Saat'in canlandırdığı Bihter karakterini de o giydiriyordu.

Hatırlarsınız, o dönemlerde Bihter'in her giydiği kıyafet moda oluyordu. Bu da Başak kızımızın işini nasıl iyi yaptığını gösteriyor.

Kıvanç-Başak çifti o yıllarda arkadaş olarak ilişkilerini sürdürüyordu. Ancak bu arkadaşlık uzun sürmedi. Çünkü bu tatlı çiftimiz birbirine aşık olmuştu.

İlişkilerini birkaç yıl devam ettirdikten sonra çiftimizi 2016 yılında nikah masasında gördük.

Hem de Paris'te!

Sonra da mutlu mesut evliliklerini yaşamaya devam ettiler.

Uzun Saçlarıyla Gittikçe Behlül'e Dönüşen Kıvanç Tatlıtuğ, Yaptığı Paylaşımlarla Ortalığı Sırılsıklam Etti 🔥 - onedio.com
Uzun Saçlarıyla Gittikçe Behlül'e Dönüşen Kıvanç Tatlıtuğ, Yaptığı Paylaşımlarla Ortalığı Sırılsıklam Etti 🔥 - onedio.com

Tabii magazin dünyası sessiz kalmaz! Bu güzel çiftimizin ayrılık haberleri mi çıkmadı, boşanıyorlar iddiaları mı ortaya saçılmadı? Neler neler...

Ama çiftimiz hem yaşadığı aşka inandı hem de tüm haberlerin karşısında dimdik durdu. İyi ki de öyle yaptılar. Yoksa bu romantik çiftin yok olup gitmesini kaldıramazdık!

Geçtiğimiz yıl Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer'in doğum gününü romantik bir fotoğraf ve altına yazdığı güzel cümlelerle kutlamıştı.

Fotoğrafımız bu. Altına yazdığı sözler ise şöyleydi: "İyi ki doğdun benim canım! İyi ki sen varsın. Seni çok seviyorum.".

Aşklarının büyüklüğünü ve aralarındaki romantizmi siz düşünün artık!

Kızımız çok güzel, damadımız da çok yakışıklı olunca ortaya böyle büyülü bir aşk çıkıyor ne yapalım! Bize de onların bu güzel hikayesine tanık olmak kalıyor. Aman ha! Maşallah demeyi eksik etmeyelim.

Nazar falan değer maazallah!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
no1983

Yanlışınız var Başak Bihter'i değil Behlül'ü giydiriyordu. Uzmanlık alanı erkek giyim. Bihter'i giydiren ortağı Deniz Marşan.

sultan-sefa-merva

Allahimmm ne olur canimi al 😭😭 daha fazla bu adami gormeye dayanamiyorum saplanti haline geldi. Basakk nefret ediyorum senden puskkullu yasli cadi kesin buyu yaptirdi umarim bir an once kivanc sana tekmeyi basar 🤬🤬🤬

niniszaaa

iyi niyet dileklerinden gozlerim yaşardı bacım

kenodeno

haset misin kız sen her güzel şeye? doktora git.

fearlessly

canını alsa da senden bi kurtulsak pis trol

sultan-sefa-merva

Kivommmmm 😭😭😭 genlerini bana bahset lutfenn👶

turba

Heh onedio, bu cifti de ayirdiniz, el faaaatihaaa)))) etmeyin yazik,gunah)))

tutkubjk

onedio yapmayın maşallah dediğiniz üç gün yaşamıyo, yazık olacak bu güzel birlikteliğe. kaldırın bu içeriği bence

Görüş Bildir