Görüş Bildir
Haberler
Ünlü Oyuncu Patrick Molefe Shai Hayatını Kaybetti! Patrick Molefe Shai Kimdir?

Ünlü Oyuncu Patrick Molefe Shai Hayatını Kaybetti! Patrick Molefe Shai Kimdir?

GNS
23.01.2022 - 20:10

Güney Afrika asıllı oyuncu ve yönetmen Patrick Molefe Shai hayatını kaybetti. Soul City, Generations, Zone 14, Ashes to Ashes ve Zero Tolerance gibi dizilerde sempatikliğiyle kendine hayran bırakan ve akıllara kazınan Shai'nin vefatı sinema dünyasında hüzne sebep oldu. Shai aynı zamanda Free Film Makers of South Africa'nın kurucu üyelerinden biri olarak dikkat çekmekteydi. Peki Patrick Molefe Shai kimdir? İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ünlü oyuncu ve yönetmen Patrick Molefe Shai hayatını kaybetti. Pek çok başarılı yapımın altında imzası bulunan ismin vefat haberi sinema dünyasında hüzne sebep oldu. Soul City ve Generations yapımlarıyla tanınan oyuncunun aniden öldüğü bildirildi. İşte detaylar...

Patrick Molefe Shai Hayatını Kaybetti

Patrick Molefe Shai Hayatını Kaybetti

Soul City, Generations, Zone 14, Ashes to Ashes ve Zero Tolerance dizileri ile tanınan Patrick Molefe Shai hayatını kaybetti. Durum sosyal medya üzerinden yayıldı ve yalan olduğu düşünüldü. Fakat oyuncunun ailesinin yaptığı açıklama sonrası durum netliğe kavuştu.

Patrick Molefe Shai Kimdir?

Patrick Molefe Shai Kimdir?

Daha çok Patrick Shai olarak bilinen Patrick Molefe Shai, Güney Afrika'nın Dobsonville şehrinde doğmuştur. Shai, kariyerine Safari Ranch'te dansçı olarak başlamıştır. Sonrasında, 2000 yılında NTVA Avanti Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu dalında Avanti Ödülü'nü kazandığı Soul City dizi kadrosuna dahil olmuştur.

Güney Afrika Bağımsız Film Yapımcıları'nın kurucu üyelerinden biri olan Shai kariyeri boyunca 'A Place for Weeping', 'Red Scorpion', 'Blind Justice', 'Diamond in the Rough', 'The Last Samurai', 'Screenplay', 'Schweitzer', 'Taxi to Soweto', 'Hearts & Minds', 'Mission Top Secret' ve daha pek çok yapımda yer almıştır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın