Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Üniversitede Karşılaştığı Manzaraları Paylaşarak Dolu Dolu Kahkahalar Attırmış 10 Kişi

2.8bPAYLAŞIM

Üniversitede yaşadığı komik olayları paylaşarak güldürenleri bir araya topladık. İyi eğlenceler :)

1. Çok uzaktan.

2. Peynir aslında yok.

3. Binali üniversite.

4. Vicdansız gibi.

5. Bu bir tepkidir.

6. Verimli aktiviteler.

7. Teknikli.

8. Nasıl dayanacaksın?

9. Rüya takım.

10. Sürreal deneyimler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
evren-ilke-sahin

#10 john deere yi nerden bulmuş?

crazy-cat-lady

#6 kral.

efenditoranaga

Bizim zamanımızda koridorda ayaklı küllük vardır. Sınıftan çıkan caarayı yakardı.

kissadan-hisse

#9 bu nasıl kyk yaa bazayla çalışma masası var :O

friendsister

nişantaşı kyk ymış orası :P

friendsister

özel iki kişilik odalar falan

kissadan-hisse

şaka mı yapıyon. inanırım ben böyle şeylere bak

friendsister

şaka yaptım yahu :D

kissadan-hisse

tamam :(

vanilla-planifolia

yarı özel yurt işte heri

kissadan-hisse

Raidon arkadaş ben kaldım kykda demir mavi ranzalar vardı 4 tane, yumuşatıcıya küsmüş battaniyeler vardı, demir gri kapaklı dolaplar vardı asma kilitli ki 4 tane kilit kesmek zorunda kaldım. bi tane de 8 kişinin aynı anda çalışmasının mümkün olmadığı bir çalışma masası vardı 8 kişilik odaya 4 tane sandalyesi vardı. hepsi çalışmaz zaten bunların diye düşünüldüyse artık bilmiyorum. 8 kişi kıç kadar odada bulan nefes alıyodu.

friendsister

rqaidon kyk olduğuna emin misin kyk yurtları benim de bildiğim 8 kişilik odalı ama varsa böylesi bilemem. nerde okudun sen

berat-kagan-kalayli

Yeni yapılanlardır.Eskileri dediğin gibi de yenileri hep böyle 3 4 kişilik.Ben de lise de yurtta kaldım ilk kaldığım yurt 80 90 yıllarında yapılmaydı oda 8 kişilikti.Yenisine geçince 4 kişilik olmuştu.Ayrıca eşyaların kalitesi de baya artmıştı.

samoa-tiger

4 ranza vardı 8 kişilik odalar, 4 tane demir dolap vardı onlar da ranzalar gibi altlı üstlü kullanılıyordu ranzalar gibi 8 kişilik. 1 masa, 4 sandalye vardı. Odalarda priz yoktu çünkü o yurtlar inşa edildiğinde şarj etmeniz gerekecek bir cep telefonu da yoktu. Isıtıcı kullanmak yasaktı zaten. O ilk çıkan tuşlu telefonlarımız var ya (nokia 3310, 5110 filan) onları koridora sonradan yapılan kilitli şarj kutularında şarj ederdik. Ütülerimizi de ütü odalarında sırayla yapardık. İmkan şimdiki kadar yoktu ama şimdikinden çok daha mutlu, saygılı, anlayışlı ve paylaşımcıydık. Heeyyy gidi eski günler özledim. :)

kissadan-hisse

her sabah saat 5 buçukta ben afedersin tuvalete kalkmışım sıcak uykumdan birkaç kız priz başında sıra bekliyolar düzleştiricileriylen. Hayatımda en çok şaşırdığın şeylerden biridir.

friendsister

abi bizde otuz yaşımıza kime kafa tutuyorsak adamlar kyk'da 4 kişilik odalarda kalmış işte 30 yaşın üstü bunu kabul edemez :)

hipergrafi

Şu iki satırlık yoruma verilen cevaplar galeriye yapılan toplam yorumlardan daha fazla. Ben de 2012 mezunuyum. Benim yurdumda odalar dört kişilikti, ısıtma sistemi de çok iyiydi. Tamamen de devlet yurduydu. O zamanlar Türkiye'nin en iyi şartlara sahip KYK yurdu olduğuna dair söylentiler dolaşırdı. Bir sonraki yıl okulun binaıs değişti ve merkezdeki KYK yurduna geçiş yaptık. Ben o yurtta kalmadım ama kalan arkadaşlarım odaların sekiz kişilik olduğunu, ısıtma sisteminin berbat olduğunu, öyleki bazı geceler montla uyuduklarını söylemişti

zafer-conkerderlerdendegil

bir öğrenci traktörü var iken neden dolmuşla okula gelir ki, aklım almıyor.

dogukan-ulug

Çok yakar

Görüş Bildir