Tuvalete Girmesine İzin Verilmeyen Kafede Orta Yere Kakasını Yapıp Garsona Atan Kadın

1.7bPAYLAŞIM

Hepimiz gittiğimiz bir yerde tuvalet bulamayınca, bir mekana rica edip tuvaletini kullanmışızdır. Hatta bazı kafelerde sormadan kullanırız bile. Eğer bir de sıkıştıysak o tuvalet bize lazımdır, ötesi yok!!! 

Yine de bir kahve dükkanı tuvaletini kullanmanıza izin vermezse, aramaya devam edersiniz değil mi? İşte bu kadın pek de öyle yapmamış, sizler için Unilad'den derledik.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/video/woman-thr...

Geçtiğimiz pazartesi akşamı Kanada'da Tim Horton's adlı kafede yaşanan bu olayda, bu kadın tuvaleti kullanmak istiyor.

Fakat çalışanlardan biri kadının tuvaleti kullanmasına izin vermiyor ve kadın beklenenin aksine...

Oracıkta kakasını yapıyor ve çalışanın üzerine atıyor! Kaka hedefi tutturdu mu kamera kayıtlarından görmek mümkün değil...

Şirketin halkla ilişkiler temsilcisi Holly Largy, polis merkezinde verdiği açıklamada, kadının kısa bir süre tutuklu kalıp sonra salındığı, ileri bir tarihte ise mahkeme olacağını belirtti. 

Kadının kimliği açıklanmasa da, poliste sabıka kaydı olduğu da kayıtlara geçti.

Önce YouTube'a yüklenen video kısa bir süre sonra silindi, fakat sosyal medya her zamanki gibi affetmedi.

"Evime 20 dakikalık mesafedeki Tim Horton's'da bu oldu bugün."

Aynı zamanda başka bir şirket temsilcisi şu açıklamayı yaptı;

"Tuvaletimizdeki kısıtlamalar misafirlerimizin rahatlığı ve konforu için getirilmiştir. Bu kadın daha önceki davranışları yüzünden o gün tuvalete alınmadı. Aslında hizmet ettiğimiz çevredeki tüm misafirlerimiz için misafirperver bir ortam yaratmak için elimizden geleni yapıyoruz."

Sosyal medyada olayı görenler ise komik yorumları ile şaşkınlık içinde izleyenleri güldürdü;

"İşler daha da kötüye gidemez diye düşünüyorken, birisi kakasını yapıp kavga ettiği insanlara fırlatıyor. Bence insanların düşüncelerini, ağzını ve hareketlerini kontrol edememesi giderek daha da yaygınlaşıyor."

"Bu yıl başımıza YouTube'daki kadın, 65000 mesaj gönderen kadın bir de Horton's da kaka atan kadın geldi. Harika bir yıl gerçekten."

Başka bir kullanıcı ise şöyle diyor;

"Bu hareketten neden kimse etkilenmiyor? Kimse yerinden kıpırdamıyor gibi? Kahvemin yakınlarında birinin kaka yapacağını azıcık bile hissetsem oradan şimşek hızıyla çıkardım."

"Siliyor."

"O gün her şeyden habersiz, birkaç saat sonra üzerine kadın kakası atılacağını bilmeksizin işe gelen gelen zavallı Tim Hortons çalışanı kimdi acaba?"

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vittoritaly

şişli etfal teyzesinin kanadalı akrabası olabilir herkes dikkat etsin

bbbbb

Böyle toplumun huzurunu bozan insanlara çok ağır cezalar verilmeli. Evet izin verseler ne olacaktı ama sonuçta oradaki de garson yani mekan kendisinin değil ve izin verse kameradan işletme sahibi görebilir

shadow123

Bunlar başlangıç.. İnsanoğlu dahada çirkinleşecek..

hic-benci

Bu olay ortaya çıkıp viral olduktan sonra Türkiye genelindeki tüm simit sarayı şubelerinin güvenlik önlemlerinin artırılmasını talep ediyorum...Malum kendileri,suratlarına atılmış kadar olmasada,aynı boku yiyorlar.

ismail-yilmaz26

Kadının kimliği açıklanmasa da, poliste sabıka kaydı olduğu da kayıtlara geçti.

Görüş Bildir