Turkuvaz Medya Grubu, Müge Anlı Adına Şaban Vatan'a Tazminat Davası Açtı

 > 
1.2bPAYLAŞIM

Kızı Rabia Naz Vatan'ın şüpheli ölümünün Müge Anlı ve ekibi tarafından araştırılmadığını ifade eden Şaban Vatan'a, Turkuvaz Medya Grubu tarafından tazminat davası açıldı. 

Baba Vatan, son olarak Yurt gazetesine yaptığı açıklamada "Müge Anlı bana, biz baskıya maruz kaldık. ATV’nin en üstünden telefon geldi, binlerce kişinin tepkisi olduğu halde bir şey yapamıyoruz dedi" demişti.

Şaban Vatan'a ve Yurt gazetesine dava açıldı.

Sabah'tan Sema Alim Dalgıç'ın haberine göre, Turkuvaz Medya Grubu mahkemeye başvurarak Yurt Gazetesi'ne yönelik ATV için 25 bin, Müge Anlı için 25 bin olmak üzere toplam 50 bin lira manevi tazminat talebinde bulunuldu.

Ayrıca Müge Anlı adına baba Vatan hakkında 1 liralık manevi tazminat davası açıldı.

Baba Vatan, Yurt gazetesine yaptığı açıklamada ne demişti?

Şaban Vatan şu ifadeleri kullanmıştı:

"Mesajlarıma dönmediler, 1 hafta beni oyaladılar. Sonra Twitter’dan Müge Anlı’nın yardımcısı, dosya intihar dosyasıydı onun için incelemedik diye açıklama yaptı. Ben bunu gittim, savcı hanıma sordum. Hayır, bize kimse ulaşmadı dedi. Zaten hafta sonu diyorsun biz Müge Anlı’yla falan hiçbir şekilde bağlantı kurmadık, zaten dosya şüpheli ölüm dedi. Neden yalan konuştunuz? Ben daha sonra Müge Anlı hanımla irtibata geçtim. İtiraf etti. Kendisi hatırlasın, itiraf etti. Biz bir baskıya maruz kaldık ATV’nin en üstünden telefon geldi, binlerce kişinin tepkisi olduğu halde bir şey yapamıyoruz dedi. Hani siz kimseden korkmuyordunuz?"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir