Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Türkiye'de Yayınlanan En İzlenesi 15 Gezi ve Doğa Programı

369PAYLAŞIM

1. "Gülhan'ın Galaksi Rehberi" - Sunucusu Gülhan Şen'in uçarı sunumuyla ekranların en eğlenceli gezi programlarından biri.

tv 8

2. "Hayat Gezince Güzel" - Fatih Türkmenoğlu'nun güler yüzlü sunumu ile insanlara, doğaya, kültürlere bir bakış atabilirsiniz.

CNN Türk

3. "Zamanın Tanığı" - Cemal Gülas'ın sunduğu program daha çok belgesel kıvamında ve doğaseverler için birebir.

TRT Belgesel / TRT 1

4. "Yol Arkadaşım" - Hem insanların kültürünü hem de coğrafyanın güzelliklerini görmek isteyenler için yalın anlatımıyla öne çıkan gezi programlarından biri.

TRT Haber

5. "Çağatay Yolda" - Çağatay Şahin'in uzun yıllardır -ara verse de- devam ettiği programdır.

24

6. "Anadolu'da Zaman" - Program, Anadolu’nun çeşitli yörelerinde, farklı mevsimlerde gündelik yaşamdan kesitler sunuyor.

TRT Haber

7. "Ayna" - Saim Orhan gezmedik ülke bırakmamakta kararlı gibi. 1995'ten bu yana yayınlanıyor. 140'tan fazla ülkede çekim yapılmış.

STV

8. "Zor Yollar" - Amacı ülkemizin ve yakın coğrafyamızın pek bilinmeyen doğal ve tarihi güzelliklerini off-road araçları ve teknikleri kullanarak seyircilere tanıtmaktır.

Trt Türk

9. "Bam Teli" - Tayfun Talipoğlu'nun sunumuyla uzun yıllardır ekranda farklı kanallarda izleme fırsatı bulduğumuz programdır.

tv 8

10. "Dünyayı Geziyorum" - Özlem Tunca'nın keyifli sunumu ile dünyadaki farklı hayatlara, bambaşka kültürlere, doğaya eşlik edebilirsiniz.

Kanaltürk

11. "Şoray Uzun Yolda" - Şoray Uzun'un kendini sevdiren tarzıyla benzerlerinin arasından sıyrılabilen bir gezi programı.

12. "İki Teker Bir Yer" - Alpay Erdem'in bisikletiyle hayat hikayelerinin izini sürdüğü program olarak bilinir.

NTV

13. "Gezelim Görelim" - Nuray Yılmaz'ın hazırlayıp sunduğu sevilerek izlenen programın her bir bölümünde Anadolu'nun farklı bir köşesi ekranlara geliyor.

TRT

14. "Adem'in Seyir Defteri" - Adam Isenberg yurdumuzun dört bir köşesini geziyor ve ortaya izlenesi durumlar çıkıyor.

TRT Türk

15. "Doğadaki İnsan" - En dinlendirici gezi/doğa programlarındandır. Serdar Kılıç'ın doğal sunumu ile insana özünü anımsatan bir yapısı var.

TRT Haber

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
baymetin

puhahha acun firarda'yı da koysaydınız bare.. Çok Gezenti yok, yuh!

serkan.altay

rakipsiz ayna diyorum..çok gezentiyi de ilk defa duydum

sezginkara96

çok gezenti neden yok

natsemender

Doğadaki insan en sona koyulmaz ki ama yaa

patrick

anadolu bu boru mu bu vardı bir de

Görüş Bildir