Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tupac'ın Madonna'yı Terk Ettikten Sonra Ona Hapishane Köşelerinden Yazdığı Özür Mektubu 😭

979PAYLAŞIM

Madonna, verdiği bir röportajda bir dönem Tupac'la birlikte olduklarını kabul ederek, onlarca yıllık dedikoduyu doğrulamıştı. 🤗

Tabi sadece bunu kabul etti, ayrıntı vermedi...

Detayları bilmesek de, geçtiğimiz günlerde Twitter'da gündeme oturan mektuptan sonra...

İlişkilerinin nasıl bittiğini öğrenmiş olduk. 😔

Tupac hapishanedeyken yazdığı mektupta Madonna'dan özür dilemişti:

Nihayet bunu yazabilmek için çok bekledim. Özellikle de bütün cevapları bulmak için uğraşıyordum böylece hiçbir soruyu cevapsız bırakmayacaktım. İlk ve en önemlisi; senden özür dilemeliyim çünkü senin de söylediğin gibi ben hiç olabileceğimi çok iyi bildiğim o arkadaş olmadım.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/briangalindo/tu...

Ondan ayrılması gerektiğine dair hissettiği baskıyı anlatarak devam etti, Madonna onun "imajını" zedeliyordu:

Senin için siyahi bir adamla görülmek hiçbir açıdan kariyerini tehlikeye atmayacaktı, olsa olsa senin daha serbest ve heyecan verici gözükmeni sağlardı. Fakat benim için, en azından eski anlayışıma göre durum farklıydı. İmajımdan ötürü, beni ben yapan insanları hayal kırıklığına uğratacağımı sezdim... Katiyen seni üzmek istemedim... Artık benim bunu nasıl algıladığımın ise bir önemi kalmadı. Lütfen fazlasıyla ünlü bir seks sembolüyle birlikte olan, o tecrübesiz toy çocuk duruşumu anlamaya çalış.

Ardından da geçen zamanın kıymetini anladığından söz ederek, Madonna'yı kibarca yüz yüze görüşmeye davet etti:

Beni ziyaret etmeyi düşünür müsün bilmiyorum, ama eğer yüreğinden böyle bir şey geçerse seninle yüz yüze konuşmayı çok isterim. Komik ama başımdan geçenler bana zamanın kıymetini bilmeyi öğretti.

Aşk, ihtiras, romantizm, acı, dram... Resmen dünya durmuş. 😭😫

Tupac bu çağrıya cevap aldı mı bilmiyoruz... Bildiğimiz tek bir şey var...

DEVLERİN AŞKI BÜYÜK OLUR! 💌

DEVLERİN AŞKI BÜYÜK OLUR! 💌
DEVLERİN AŞKI BÜYÜK OLUR! 💌

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
afilsizafili

Bullshit

arifaslan

burda olsaydi saat sattirirdik adama.

ergin-tuna

Rip Pac

alper-serinkan

tupac dilenci olsa para vermeyecek milyonlar sırf kendine has tarzı vardı diye halen hayranlık duyar bu kadar kolay zengin ünlü olmak, awq torbacısı öldü aptal insanlar her zaman var ve var olacaklar

emcey

Kardeş bilmediğiniz anlamadığınız konularda ne güzel yorum yapıyorsunuz ya. bu ney lan? moruk "Brenda's Got A Baby" şarkının ismi youtubeu aç türkçe altyazılısı da var bak bakiyim adam neler yazmış ne anlatmaya çalışıyor sonra gel bide şimdi ki sanatçı geçinen şarkıcı bozuntularına bak amk torbacısı diyo velet şaka gibi :D

hera-sude-r

Kim ne derse desin rapin ustası Tupac'tır. Torbacı dediğin adamı bir araştır bence.

ebunadkassar

torbaci senin dedendir!

serhat-bildik1

#Alper Serinkan ; Neden insanları ötekileştiriyorsun ki şimdi burada ? Yani bir kişiyi milyonlarca seveni var diye onlar aptal sen onlardan zeki -akıllı oluyorsun öyle mi? adam torba tuttuysa cezasını çekti sana giren çıkan ne? dön kendi etrafına bak .

muhammet-can2

OROSPU ÇOCUĞU ANANI SİKERİM @ALPERSERİNKAN

ayakkabibacigi

E amına koyayım? Bu mantığa her insanı koyabiliriz, Pac ile ne alaka:D Michael Jackson dilenci olsa yüzüne bakmayacak milyonlarca insan konserlerine gidiyordu, allah allah...

deli-sabit

Madonna'nın siyahi tutkusu...

Görüş Bildir