Görüş Bildir
Haberler
Tunceli'de Bir Adam, 22 Yaşındaki Kadını Zincire Bağlayıp 7 Ay İşkence Yaptı

etiket Tunceli'de Bir Adam, 22 Yaşındaki Kadını Zincire Bağlayıp 7 Ay İşkence Yaptı

Batuhan
18.05.2021 - 08:44

Tunceli’de Oktay Güler’in zincire bağlayarak 7 ay işkence yaptığı E.A, komşularının yardımıyla kurtuldu. Kadının babası, 'Kızımın telefonda diyebildiği tek şey, ‘Baba gelin beni kurtarın, bu adam beni öldürecek' oldu' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Tunceli Hozat’a bağlı Yenidoğdu Köyü’nde yaşayan 22 yaşındaki kadın, 7 aydır birlikte yaşadığı Oktay Güler tarafından işkenceye maruz bırakıldı.

Milliyet'ten Çiğdem Yılmaz'ın haberine göre, bir odada ayağından zincirle bağladığı kadına fiziksel ve cinsel şiddet uygulayan Oktay Güler, E.A’nın ailesinin ihbarıyla yakalanarak tutuklandı.

"Kızım o kadar ağır şeyler yaşamış ki konuşabilecek durumda değil"

"Kızım o kadar ağır şeyler yaşamış ki konuşabilecek durumda değil"
www.a3haber.com

Yaşadığı travmalardan dolayı kızının konuşabilecek durumda olmadığını söyleyen baba şunları söyledi:

“Kızımın yaşadıklarından haberimiz yoktu. Telefonda iyi olduğunu söylüyordu. Korktuğu için bize anlatmamış. Bu adam kızımı aylarca zincire bağlamış ve her türlü işkenceyi yapmış. Zincirden artık nasıl kurtulduysa kurtulduğu gibi köylülerden birinin evine gitmiş. Köylüler bizi aradı. Kızımın telefonda diyebildiği tek şey, ‘Baba gelin beni kurtarın, bu adam beni öldürecek.’ Gidip hemen aldık. Her yerinde morluk vardı. Kızım o kadar ağır şeyler yaşamış ki konuşabilecek durumda değil. Aldığı darbelerden dolayı sürekli başının ağrıdığını söylüyor. Psikolojisi çok kötü. Oktay’ın ailesi olaydan sonra gelip özür diledi ve şikayetimizden vazgeçmemizi istedi. Asla vazgeçmem. Kızım Oktay’ın ailesiyle birlikte kalıyordu. 7 aydır aynı evin içinde bir kız zincire bağlanmış, hiç mi bir şey demediler? Ben kızıma bunları yapan bu adamın en ağır cezayı almasını istiyorum.”

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
863
264
146
34
14
12
9
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Burak B.

Ben öldürürdüm açık açık söylüyorum. Biri kızıma bunu yapacak... Ömrü boyunca aklına gelmeyecek şeyler yapmazsam ne olayım. Şu hayatta merhamet gösteremeyece... Devamını Gör

rcpbyrm

sözde delikanlılardan biri daha ...

Kürş Efendi

Tunceli'de bir Adam mı? ne adamı amk. Tunceli'de bir or.spu evladı deyin, diyecekseniz, ne adamı!