Görüş Bildir

etiket Tüm Banyosunu Binlerce 'Su Maymunu Orbeez' ile Dolduran Adam, Topları Temizlemek İstediğinde Başına Gelmeyen Kalmadı!

Haberler
> Tüm Banyosunu Binlerce 'Su Maymunu Orbeez' ile Dolduran Adam, Topları Temizlemek İstediğinde Başına Gelmeyen Kalmadı!

Su maymunu olarak bilinen orbeez ile banyosunu dolduran Cyril Schreiner, ortaya muhteşem bir görüntü çıkardı. Ancak nasıl temizleneceği konusunda kafası karışınca olanlar oldu.

Fransa'da yaşayan Cyril Schreiner, tüm banyosunu su maymunu orbeez ile doldurdu. Binlerce orbeez kullanan adam oldukça keyifli gözüküyordu.

Ancak su emebilen bir jel yapıya sahip olan orbeezler suyun içinde bekledikçe büyüdüler ve baş belası oldular.

YouTube, Twitter, Instagram ve hatta TikTok'ta paylaşımlar yapan Cyril Schreiner, orbeezleri nasıl temizleyeceğine dair kafası karıştı.

Banyosuna attığı binlerce su maymunu orbeezler sadece kendi evinin su yollarını değil sokaklardaki olukları da doldurdu.

Sonuç ise su yolları orbeezler ile dolup taştı. İşin içinden çıkılmaz bir hal aldı. Hatta Cyril yetkililerden de yardım istedi.

Banyosunu orbeezler ile dolduran adamın deneyinin üzerinden 6 gün geçti ve hala evin çevresindeki su yollarını dolduran toplar sorun çıkarmaya devam ediyor. Cyril ise gelişmeleri Instagram hesabından gün gün paylaşıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
549
159
127
43
31
17
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
thesivasli

Küveti doldurursun anlarım da, klozetin içini neden dolduruyorsun aptal herif?

Toplar tesisata kaçıp klozete kadar çıkmış sanırım. Lavabodan da çıkıyolar. Suyla temas ettikçe çoğalan bi şey galiba. Anlamadım.

Kime Ne

Bunun gibi pezevenkler dünyayı mahvediyor amk

Ahmet Burma

Aptal herif.