Görüş Bildir

Top 5 Komedi Animesi

Haberler
> TV
> Top 5 Komedi Animesi

1. Gintama

1. Gintama

Ana karakterimiz Sakata Gintoki. Gümüş rengi ve kıvırcık saçları olan karakterimiz fırsatı oldukça bu özelliğinden yakınmaktadır. Komedinin dibine vuran sayılı animelerden başı çeker benim için. Fakat arc ları öyle mükemmeldir ki çoğu zaman insanı gaza getirir. Gintoki Reis'in özlü sözlerini de es geçmemek gerek tabi. Ama buna başlamadan önce önemli animeleri örneğin naruto ve bleach gibi animeleri izlemenizi öneririm.

2. Great Teacher Onizuka

2. Great Teacher Onizuka

Eikichi Onizuka adlı karakterin ana karakter olduğu bir anime serisi. Karakterimiz eskiden büyük bir motor çetesinin anikisi. Fakat artık yetişkinliğe adım atmak için bu işi bırakmıştır fakat hala motor çeteleri üstünde büyük bir etkisi olan bir kişiliktir. Öğretmenlik mülakatlarına girer ve kazanamaz ama okul müdürü onun işe yarayacağını düşünüp okula alır ve olaylar gelişir. En çok koptuğum yerler Onizuka'nın surat ifadeleri.

3. Danshi Koukousei No Nichijou

3. Danshi Koukousei No Nichijou

Ana karakterlerimizin hepsi liseli. 3 erkek ana karakterimizin günlük yaşamlarını anlatır. Günlük yaşam denip sıkıcı bir anime olduğunu düşünürseniz yanılmış olursunuz çünkü, resminden de anlaşılacağı gibi komedinin dibine vuran animelerden biridir. Liseli hayatının iyi yerlerine parmak basıyorlar.

4. Sket Dance

4. Sket Dance

Adına bakıp yanılmayın. Dansla alakası olmayan ve Gintama kıvamında bir anime. Hatta Gintama ile ortak bir bölümleri bile var. Ana karakterimiz salak görünümlü zekilerden. Odaklanma ve el becerisi yeteneği çok yüksek. Ama gelin görün ki çok çocuksu.

5. Hataraku Maou-sama

5. Hataraku Maou-sama

Kimileri için bir komedi animesi olmayabilir ama benim favorilerimdendir. En çok güldüğüm kişi Maou'nun ev arkadaşı sadık hizmetkarının ev bütçesi için çektiği çile.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
56
36
34
28
16
14
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

beelzebub nerede knk (:

rock lee seishun full power ninden ezer ama

Jesus Quintana

binbougami ga nerde