Tolga Çevik'in Eşine Evlilik Yıldönümü İçin Yazdığı Gözlerden Kalpler Çıkartan Duygusal Not

-

Tolga Çevik, Türkiye'yi en çok güldüren adamlardan bir tanesi. Fakat dünden beri onun konuşulmasının sebebi komikliği değil, evlilik yıldönümü kutlaması için eşine Instagram'da yazdığı not. Gelin detaylara birlikte bakalım...

Tolga Çevik, Türkiye'nin en sevilen komedyenlerinden bir tanesi. Komedi Dükkanı'ndan sonra Arkadaşım Hoşgeldin ve Müdür Ne'aptın? ile izleyicisini güldürmeye devam ediyor.

BKM tandanslı komedyen, ilk tanındığı günden beri herkesi güldürüyor. Özellikle Organize İşler filmindeki performansını unutmak mümkün değil.

2004 yılında ise hayatını Özge Yılmaz ile birleştiriyor. Özge, Cem Yılmaz'ın kız kardeşi ama tanıştıklarında bunu bilmiyor.

Bir mekanda tanışıyor ikili. Konuşuyorlar, birbirlerinden hoşlanıyorlar... Bir süre sonra Özge'nin, Cem Yılmaz'ın kardeşi olduğunu öğreniyor Tolga Çevik. Alıyor onu bir tutuşma! Çünkü Cem Yılmaz, kendisinin çok yakın arkadaşı. Yanlış anlaşılmaktan korkuyor, mahçup olma fikri bile canını sıkıyor...

Neyse ki bu kaygılar çok çabuk geçiyor ve mükemmel bir aile oluyor Özge ve Tolga Çevik.

İki tane de muhteşem çocuk ekleniyor aileye. Önce Tan geliyor, daha sonra Tuna. 

Babaları Tolga Çevik, dayıları Cem Yılmaz, amca kadar yakınları Yılmaz Erdoğan... Mizahla beslenmemesi imkansıza yakın Tan ve Tuna'nın. Çok şanslılar!

Tan ve Tuna'yı, babasının "Müdür Ne'aptın?" programında ara ara izleyebilirsiniz. Şunların tatlılıklarına bir bakar mısınız?"

Maşallah, nazarımız değmesin...

Bu mutlu ailenin gündeme gelmesinin ise çok hoş bir sebebi var: Tolga Çevik'in, eşi Özge'ye Instagram'dan yazdığı evlilik yıldönümü notu.

Not aynen şöyle:

"Öncelikle beni ;97 model arabam 68bin km'deyken ve evimiz kirayken seçtiğin,bana tahammül ettiğin, bana güzel bir hayat ve huzur ,yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de ay hayatım bakıcı şart demeden, arkadaşların gezerken ,sen evinde, kucağında ,salladığın,doğururken Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin diye moda deliliği yapmadığın,mutlaka her hafta orada burada gözükmemiz gerekir, evde bakıcı olmalıdır demediğin ve ne olursam olayım beni ve evlatlarımızı sevdiğin için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş hanım .Sene-i devriye'miz yuvamıza hayırlı olsun 😘🙏🏻  @ozgeyilmazcevik"

Bu paylaşımdan sonra sosyal medyada çok farklı bakış açıları ve tepkiler yer buldu. Kimisi Tolga Çevik'i tebrik etti, kimisi çok kızdı...

Peki siz Tolga Çevik'in eşine yazdığı not hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok tatlı bir paylaşım olmuş, çok beğendim!
Bu resmen cinsiyetçilik, beğenecek bir şey yok!
İki kişinin arasındaki şeyi üçüncü kişiler düşünmesin bi zahmet!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tilbe-gunduz

Buluttan nem kapmaya da bayılıyorsunuz ya insanlar hapşırsa "kadın hakları" diye bağırır oldunuz. Adam medyatik ünlülere karşın eşinin ne kadar mütevazı bir hayatı tercih ettiğini vurgulamak için ona duyduğu hayranlığı anlatmış, çıkıp yok cinsiyetçi yok kadına yüklenen roller !!! diye kudurmuşsunuz gene. Bi sakin olun.

haydari-kerrar

Bu feministlerin %90 nı kendileri böyle sevecek erkek bulmayan tipler ondan her şeyin altında cinsiyetçilik bilmem bişiler arıyor içten içede deli gibi kıskanıyorlar :)

maca_as

Sanki "Burada şair ne anlatmak istedi?" diye soru var gönderinin altında. Millet acayip acayip anlamlar çıkartıyor. Ulan adam karsına yazmış; fedakar, cefakar bir eşe sahip olduğum için çok şanslıyım, herkes bilsin" demiş. Gerisi sana ne?

ilhamperisinintozu

Bu adam ne güzel bir adamdır ya... Ayrıca gelen yorumlardan da insanlara asla yaranılamayacağını anlamış olduk. Kapayın kulaklarınızı, yaşayın hayatınızı çünkü kimseyi memnun edemiyorsunuz.

faffa

Eşinin yaptığı fedakarlığın değerini bilen bir hanımcılıkspor taraftarı ✌. Kadının da kafasına kimse silah dayamamış kendi isteğiyle yapmış ve yaptığı da kötü bişey değil, neden doğurmak gibi kadınsı özellikler aşağılanıyor. Kadınlığı aşağılayanlar hep uç noktalar da oluyor, ya "ayy doğurmak, annelik ne aşağılık değersiz bişey kölöçkö mökönösö göbö, hayatta yapmam!"(istemiyosan yapma da yapanları da aşağılama) ya da "doğurmak annelik neki, bozuk para gibi değersiz, basit bişey o yüzden doğurur doğurur dururum en az 5-10 tane" diyen iki ayrı aşırı uç var. Ben kadınlığın, çocuk doğurmanın, anne olmanın değerli olduğunu bu yüzden vakit ayırbileceğin kadar çocuk doğrulmasından yanayım, eşlerinden de destek görmesinden.

mustafa-kaya40

Bir kadının hergün başka bir erkeğin altına yatması, otel odalarındaki çığlıklarını yan odada ki arkadaşlarına dinletmesi o kadının tercihi olabilirken, Kendini ailesine,çoçuklarına ve sevdiği adama adaması tercihi olamıyor ve bu durum aşağılanıyor kim tarafından? Tabi ki kendine feminist diyen her boka cinsiyetçi yaftası yapıştıran ama aslında kaşarın önde gideni olan tayfa tarafından.

Başlıklar

Cem YılmazEvlilikInstagramYılmaz Erdoğan
Görüş Bildir