Thor'a Hayat Veren Chris Hemsworth'un Kalplerimizi Çalmasının 11 Haklı Nedeni

-

Gözlerimizden kalpler çıktı!

1. Chris romantik birisi...

Chris Hemsworth ve eşi Hollywood'un gözde çiftlerinden. Bir yetenek ajansının onları tanıştırması üzerine telefonda başlayan hikayeleri 3 ay sonra evliliğe dönüşmüş!

Chris'e göre Whitehaven Sahili kadar romantik bir yer yok...

Fakat bu sahil sadece tekne ve deniz uçağıyla ulaşıma açık. Bu yüzden Chrs bir gün eşiyle birlikte helikopterle buraya gitmiş... Yanlarında da bir şişe şampanyayla!

2. O vurdum duymazın teki!

Çekiciliği ve espri yeteneği kendini zaten belli ediyor. Bir talk showda yaptığı dans gösterisiyle izleyenleri kahkahalara boğmuştu. Başka bir programda ise sunucuyla su savaşına tutuşmuştu... Bunlar bile parlayan yıldızını onun için ne kadar önemsiz olduğunu gösteriyor. Kabul edelim ki Chris Hemsworth yaşamayı biliyor!

3. Kendisi oldukça güzel bir erkek!

Yunan tanrısına benzeyen tipi ve alımlı gözleri herkesin içini kıpır kıpır ediyor. 2014 yılında Yaşayan En Çekici Erkek seçilmiş olmasına şaşırdınız mı?

Seçimi yapan dergide neyin en çekici olduğunu düşündüğü sorulduğunda ise bir saniye bile durmadan "Eşim" demişti!

4. Altın gibi bir kalbi var!

Babası Craig sosyal hizmetlerde çalıştığı için Chris'in de özellikle çocukları ilgilendiren hassas konularla ilgilenmesi doğal. On yılı aşkın süredir  erkek kardeşiyle birlikte Avustralya Çocuk Derneği'ne destek oluyor ve suistimalle, ihmalle ya da şidddetle karşı karşıya kalmış çocuklara yardım ediyor.

5. Eğer mükemmel eş diye bir şey varsa, o da Chris Hemsworth'tür!

Çocuklarıyla bol bol ilgileniyor, alışverişe çıkıyor, eşini sürprizle harika yerlere pikniğe götürüyor ve hepsinden önemlisi ailesini çok seviyor! Ayrıca sadece eşiyle değil ebeveynleri ve kardeşleriyle de harika bir ilişkisi var.

6. Kendisi harika bir baba!

Çocuklarıyla olan fotoğraflarına bakarsanız onları bolca önemsemekle beraber  oldukça da korumacı olduğunu göreceksiniz. Normal bir hayat yaşayabilmeleri için Hollywood'un ışıklarından uzak bir yere ailesiyle taşınması da başlı başına bunun göstergesi.

7. Ayrıca iyi bir arkadaş!

Harika ilişkiler kurmakta başarılı birisi olduğu için arkadaşlıklarının da iyi olduğunu duymak çok şaşırtıcı sayılmaz. Matt Damon ve Tom Hiddleston ile olan arkadaşlığı magazinden düşmüyor resmen! Ayrıca eşiyle Matt DAmon'un eşi de arkadaş.

8. Kendini beğenmiş birisi değil...

Kendisini çekim aralarında sık sık hayranlarıyla zaman geçirirken görmek mümkün. Hatta Hindistan'da hayranlarıyla çekildiği fotoğraf oldukça konuşulmuştu. Karedeki mutluluğu oldukça açıktı. Chris Hemsworth kızının okulundaki "Babalar Yarışı'na" bile katılmış ve birinci olmuş!

9. Kendisi güvenilir bir kadın hakları ve çevre koruyucusu!

Kendisi çevreyi korumak konusunda oldukça güvenilir bir savunucu. Özellikle de okyanusları plastikten arındırmak konusunda. Tabii, hayatının büyük bir kısmını okyanusa yakın bir bölgede geçirdiği için bu son derece doğal. Bu konuda şöyle diyor: "İnsanları bir çözüm bulmak için etkilemek ve dünyanın okyanuslarını korumak istiyorum ki gelecek nesiller de benim gibi okyanusun tadını çıkarabilsin."

10. Hayvanları da çok seviyor...

Çocukluğunun büyük bir kısmını Avustralya'da geçiren Chris Hemsworth'ün vahşi hayata olan sevgisi de büyük. Hatta oradaki en canlı anılarının bufalo ve timsahlarla olduğu zamanlara ait olduğunu söylüyor.

11. Son olarak, kendisi Mjölnir'in sahibi Thor!

Kendisi dünyayı korkunç düşmanlardan ve uzaylılardan kurtardı! Hem de çekici görünmeye devam etmeyi başarırken... Başka söze gerek var mı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mailer-daemon

ilk 2yi silip parası var yazın madde sayısı düz 10 olsun

happy-quokka

Yaaa quakka kardeşimle de fotoğraf çekilmiş 😍 insan beni de çağırır😣

abraham-sweedvoice

Karısı kendisinden yaşça büyük ibne.

yasar-turk

Bu onun sorunu aralarında sevgi varsa sana ne

blackcat

mesela benim kalbimi çalmıyor bu sdaddads

r.i.p.

Ulan editörler şu sitede bir günde Barbara Palvin övün be..

Görüş Bildir