Görüş Bildir
Haberler
Testi Çöz, Gerçekte Kim Olduğunu Beraber Keşfedelim!

Testi Çöz, Gerçekte Kim Olduğunu Beraber Keşfedelim!

L'Oreal Paris
23.01.2019 - 13:47

1. Tutkulu, heyecanlı, çekici! İşte kendin olduğunda, insanlarda tam da bu duyguları uyandırıyorsun.

1. Kendin olduğunda etrafına neşe saçıyor, sevdiklerinin gününü güzelleştiriyorsun, bu yüzden de senden kimse vazgeçemiyor!

1. Zarafetin, naifliğin ve güzelliğin, çevrendeki herkese ve her şeye güzelliğini yansıtman seni sen yapan en büyük özelliğin.

1. Huzur ne diye sorsalar, seni tanıyan herkes senin ismini söyler. Çünkü sen huzuru içinde bulduğun gibi, çevrene de veriyorsun.

2. Gerçek aşkı ve derinden sevgiyi hissettiğinde, senin için mutluluk puzzle’ı tamamlanıyor.

2. Gerçekten eğlendiğin, hiçbir şeyi düşünmediğin o anlarda, tam da “anda kalmayı” başarabildiğin için mutlu olmayı da başarıyorsun.

2. Kendi başına kalabildiğin, doğanın tadını sonuna kadar çıkarabildiğin, dalgaları, denizleri, ağaçları dinlediğin zaman mutluluk doluyorsun!

2. Senin için mutluluğun güzel alınmış bir uyku ve muazzam bir kahvaltıyla çok ilgisi var ;) Güne güzel başladığında tüm günü aynı şekilde bitirebilirsin!

3. Hayatının her anında eğlenmeyi seviyorsun, yalnızken bile! Bu pozitif enerjin ise herkesin gözünü kamaştırıyor!

3. Ne kadar yoğun ve stresli bir gün yaşarsan yaşa, kendine kaldığın her an bunu pozitif ve sakin bir ana dönüştürebiliyorsun, seni sakin ve huzurlu kılan da bu!

3. Girdiğin her ortamda caziben ve güzelliğinle ilgi çekmeyi başarabiliyorsun, tabi senin de bunun için küçük sırların var ;)

3. Yeni bir şeyler denemek, keşifler yapmak ve hiç bitmeyen öğrenme arzun, seni kendine kaldığın her an yeni kültürleri keşfetmeye yöneltiyor, işte senin farkın da bu!

4. Seninle gerçek uyumu yakalayacak olan şanslı kişi, sana en çok “huzur” versin istersin, ancak o zaman yaşadığınız uyumun tadına varabilirsin.

4. Sen ancak yanında rahat ve kendin olabildiğin bir ilişkide gerçek uyumu yakalayabilirsin, bu nedenle de hayatının aşkının gerçek şansı sensin!

4. Hayatının her anında seninle olan, mutluluğunu senden çok paylaşan biriyle gerçek uyumu yakalar ve mutluluğun doruklarına çıkarsın!

4. Her anı sürprizlerle dolu ve seni güldürebilmek için yaşayan bir partnerle gerçek uyumu yakalayıp, mutlu bir ilişkinin içinde olabilirsin!

5. Hayatı sürprizlerle dolu yaşayan, hem eğlenceli hem de heyecanlı yapına uygun bir film önermek istesek bu Yıldız Tozu olurdu.

5. Bazen hüzünlü, bazen neşeli, bazen de coşkulu… Hayatı her tonda muhteşem bir şarkı gibi yaşıyorsun, o yüzden sana önerdiğimiz film: La La Land!

5. Hayatın her koşulda eğlenceli yanını gören, gülmeyi ve güldürmeyi çok seven yapına uyum sağlayacak film önerimiz: Click!

5. İlhamını aşktan alan, sevdiği herkesi ve her şeyi büyük bir tutku ve derin bir sevgiyle seven senin gibi biri için film önerimiz: İlk 50 Öpücük!

Şimdi kendinle gerçek uyumu yakaladın, teninde de gerçek uyumu yakalamak için True Match Fondöteni dene!

Sen de L’Oréal Paris satış noktalarında bulunan gerçek uyum kartlarıyla teninle birebir uyumlu True Match Fondöten’i kolayca bulabilirsin!