Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Tercihlerine Göre Sahip Olman Gereken Mücevheri Söylüyoruz!

Anasayfa > Test

Pırlantalar buraya!

1. Tarzından bahsederek başla o halde.

2. Çalışma masana koymalık bir bitki seç!

3. E bir de yavru hayvan seç bakalım :3

4. Düğünün hangisine daha yakın olmalı sence?

Basit
Basit
Kır
Kır
Lüks
Lüks
Romantik
Romantik
Sahil
Sahil
Çılgın
Çılgın

5. E hadi bir de Instagram postu seç. Hangisini koyardın instagramına sen olsan?

6. Aralarından birini sonsuza dek yiyecek olsan hangisi olurdu?

Kebap
Kebap
Salata
Salata
Tatlı Unlu Mamül
Tatlı Unlu Mamül
Makarna
Makarna
Pizza
Pizza
Sandviç
Sandviç

7. Herkesten başka bir balayı yap desek hangisini seçersin?

Tek taş çıktı!

Tek taş çıktı!

Kibar, açık yürekli ve samimi yapının yanı sıra çok da akıllı bir kızsın. Kesinlikle çok ama çok sadık, ve bütün ilişkilerini güven üzerinden kuran bir yapın var. Duygularına en az mantığın kadar güveniyorsun. Bu da zaten ne kadar romantik bir insan olduğunu kanıtlar nitelikte.

Kalp kolye çıktı!

Kalp kolye çıktı!

Tatlı ve güler güler yüzlüsün. Gelenekçi bir yapın, misafirperver ve verici bir kalbin var. Yaratıcı ve ihtiraslı yapın sebebiyle insanları her zaman şaşırtmayı başarıyorsun. Hele ki ilişkilerinde... Uzaktan hissettirdiğin uyumlu havan, insanlar seni tanıdıkça daha da güzelleşiyor.

Halhal çıktı!

Halhal çıktı!

Herkesten farklı, eşsiz ve maceracı bir tarafın var. İşte bu seni çok çekici yapan unsurlardan sadece biri. Risk almayı seven, hayatında her zaman yeniliğe açık tavrın, seni her zaman ileri gitmeye itiyor.

Şans Bileziği çıktı!

Şans Bileziği çıktı!

Çocukluğunu, ailenle yaşadıklarını, geçmişini seviyor ve onlardan asla kopamıyorsun.  Mutlu ve huzurlu olduğun her dakika senin için kazanılmış bir başarı resmen. Hayata duyduğun sevgi ve tutku, ilişkilerinde de seni her zaman hayranlık uyandıran bir konuma koyuyor.

Sonsuzluk kolyesi çıktı!

Sonsuzluk kolyesi çıktı!

Hayal kurmayı, dondurmayı, aileni ve dostlarını çok seviyorsun. Sen hayatını pozitif şeyler ve hayallerin üzerine kuruyorsun. Kendini her zaman o tarafa doğru yönlendiriyorsun. Bu kadar pozitif olman sana her zaman farklı ödüllerle geri dönüyor desek yalan olmaz.

Tektaş sarı pırlanta çıktı!

Tektaş sarı pırlanta çıktı!

Senin olayın farklı olmak. Biraz daha sofistike, biraz daha yeniliğe açık ama klasiklerden de vazgeçmeyen bir hava sendeki. Kendi dokunuşun, yaratıcılığın hep ön plandadır. Kaliteli olmak böyle bir şey herhalde.

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
648
314
152
119
53
46
31
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
theravenwoman

Şans Bileziği çıktı!

Şekerli Kurabiye

Tek taş çıktı! Kibar, açık yürekli ve samimi yapının yanı sıra çok da akıllı bir kızsın. Kesinlikle çok ama çok sadık, ve bütün ilişkilerini güven üzerinden ... Devamını Gör