Görüş Bildir
Haberler
Tekmeleyip Kafa Attı: Öğretmenden Zihinsel Engelli Öğrenciye Darp

etiket Tekmeleyip Kafa Attı: Öğretmenden Zihinsel Engelli Öğrenciye Darp

Kayseri’de 75. Yıl İstikbal Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi’nde çekildiği iddia edilen görüntüde, oyuna alınmadığı için küsen zihinsel engelli bir öğrenci, öğretmeni tarafından darp edildi. Öğrenci kalkmamakta ısrar edince yerlerde sürüklenip karga tulumba camdan içeri atıldı. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Melikgazi ilçesinde bulunan 75. Yıl İstikbal Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde çekildiği iddia edilen görüntüde, zihinsel engelli bir öğrenci voleybol oynatılmadığı için küserek oturduğu yerden kalkmadı. Öğretmenler ve görevliler, öğrenciyi ikna etmeye çalıştı ancak oyuna alınmadığı için küsen öğrenci bir türlü yerinden kalkmadı.

Yerinden kalkmayınca darp edildi

Bir öğretmenin ’Kalkıyor musun içeri?’ diye sormasının ardından bir başka öğretmen ise yerdeki öğrenciye tekme vurarak, ’Kalkıyor musun kalkmıyor musun?’ diye çıkıştı. Öğrenci ağlayarak, ’Beni oynatmıyorsunuz’ deyince, tekme atan öğretmen, 'Oynatmıyorum, hoca benim oynatmıyorum’ diyerek öğrenciye kafa attı.

Soruşturma başlatıldı

Soruşturma başlatıldı
İçeriğin Devamı Aşağıda

Görevliler ve öğretmenler, kalkmayan öğrenciyi kollarından ve bacaklarından tutarak karga tulumba kaldırarak pencereden içeri aldı ve perdeyi kapattı. Cep telefonu ile olayı görüntüleyen vatandaş ise, 'Dövüyorlar çocuğu, halen içeriden ses geliyor' diyerek videoyu sonlandırdı.

Görüntünün ortaya çıkmasının ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri, konuyla ilgili olarak soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
452
120
49
14
8
6
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Sema candelen

Ulan o cocuk oradan nasil kalkar biliyor musunuz? Gel hadi beraber oynayalim deseniz guzel guzel gelir o cocuk. Be serefsiz orospu cocuklari! Zihinsel engell... Devamını Gör

laika34772515

öğretmen bile olmayıp kurslarla özel eğitim öğretmeni yaparsanız herkesi nasıl kaldırılacağını da bilmez aylar geçer çocuklarda hiçbir gelişme de kaydedilmez... Devamını Gör

Aşkın Yıldız

öğretmenlerimizi bilgililerden değil merhametlilerden seçelim.