Tehlikeli Hastalıklara ve Kazalara Karşı Şimdiden Önlem Almak İçin 8 Çok Geçerli Sebep

875PAYLAŞIM

Vakitlice önlem almak hiçbir şey kaybettirmez, çok şey kazandırır! 🙏

1. 18-55 yaşları arasındaysan ve kanser gibi tehlikeli hastalıklarla henüz karşılaşmadıysan, zor günlerde teminatın olacak Hayat Sigortası ile işe başlayabilirsin…

Hayat Sigortaları, seni ve sevdiklerini beklenmedik, olumsuz sürprizler karşısında güvence altına alır...

2. Acil ve zor durumları ucuz atlatmanı sağlayacak bir Ferdi Kaza Sigortası ile olası kazalara karşı kendini güvende hissedebilirsin.

Küçük tedavi masraflarından vefat gibi üzücü sonuçlara kadar, beklenmedik kazaların yol açabileceği her durumda, hayata umutla bakabilmeni sağlar.

3. Konu sağlık olunca üşenmeyi söz konusu bile etmeyip, tek tıkla sana ve bütçene en uygun teklifleri değerlendirebilirsin.

Bütçene uygun imkanlara tek tıkla ulaşabildiğin sürece, sağlığını ihmal etmemeyi başarabilirsin!

4. Sigortanın 55 yaşına kadar her yıl otomatik olarak yenilenmesi sayesinde, için rahat bir şekilde arkana yaslanabilirsin.

Gelecek için endişelenmek zorunda kalmazsın; gerekli önlemlerin senin yerine otomatik olarak alınmasının rahatlığını yaşarsın. 😇

5. Sigorta süren içinde tehlikeli bir hastalığa yakalanman veya kaza geçirmen durumunda, teminat tutarının sana ödenmesi sayesinde, işin maddi boyutunu düşünmek zorunda kalmadan iyileşmeye odaklanırsın.

Hepimizden uzak olmasını tüm kalbimizle diliyoruz ama, zor günler gelip çattığında, en yıpratıcı şeylerden biri işin maddi boyutunu düşünmek zorunda kalmak. İşte sigorta tam da bu noktada devreye girer; senin sadece iyileşmeye odaklanmanı garantiler. 👍

6. Kazaya bağlı nedenlerle bir sakatlık yaşaman söz konusu olursa, sakatlık tazminatı sayesinde çalışamadığın süre boyunca zorluk yaşamazsın.

Bir süre çalışamayacak durumda olsak, hayatımızı nasıl devam ettirirdik? Bu soru hepimizin aklından en az bir kez geçmiştir...

7. Tüm bunlara ek olarak, sigortan süresince ambulans, check up gibi kritik hizmetlerin elinin altında olmasının rahatlığını yaşarsın.

İşte bunlar hep iyi günde alınması gereken önlemler! 🏥

8. En kötü senaryo bile söz konusu olsa, sevdiklerinin yaşam standartlarını sürdürmesini garantiye alırsın…

Bazen en önemli şey; ailenizin, çocuklarınızın geleceğinin güvende olduğunu bilmek...

Bir an önce sağlığına kavuş diye, NN Hayat ve Emeklilik hep yanında!

e-NN’den hemen şimdi başvurabileceğin Sağlıkla Kal Yıllık Hayat Sigortası ve Ucuz Atlat Ferdi Kaza Sigortası’nı incelemek için hemen tıkla.

Dio İçerik Altı Banner
Görüş Bildir