Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Taşındığı Evin Arka Bahçesinde Bir Kedi ve Eski Kiracılardan Kalan Minnoş Bir Not Bulan Kadın

9PAYLAŞIM

Ev taşımak stresli bir iş, özellikle eski kiracıdan geriye yaşlı bir hediye kaldıysa. BoredPanda'dan derlediğimiz hikayeye göre 23 yaşındaki Miranda yeni taşındığı evin arka bahçesinin çoktan bir sahibi olduğunu öğrendi.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/house-moving-...

Washingtonlı 23 yaşındaki Miranda, yeni taşındığı evin eski sahiplerinden bir not bulmuş.

Sevgili evimize hoş geldiniz!
Umarız en az bizim kadar tadını çıkarırsınız. Sizden bir ricamız olacak, yapmak zorunda değilsiniz ancak yaparsanız çok müteşekkir oluruz. Arka bahçede yaşayan turuncu yaşlı bir kedi var. Kendisi vahşi ve 12 yıl önce arka bahçemizde doğdu. Bir patisi yaralı ve sizi yanına yaklaştırmaz. Onu her gün günde iki defa besliyoruz ve yıllarca bu şekilde besledik. Genellikle kuru veya ıslak kedi mamasıyla biraz su bırakıyoruz arka bahçedeki verandaya. Kış ve yağmurlu günler için ona bir kulübe aldık, arka bahçedeki duvara dayalı duruyor. Onu beslemeye devam ederseniz çok takdir ederiz. Onu geride bırakmaktan nefret ediyoruz. 
Yeni eviniz hayırlı olsun!

Miranda da kısa süre sonra geride kalan kiracıyla tanışma fırsatı buldu. O notu okurken kedicik kapıda böyle izliyormuş kendisini.

Miranda şöyle bir açıklama yaptı:

"Razum Dar isminde karar kıldık kedi için. Çoğunlukla Raz diye çağıracağız. Şu anda arka bahçede bir taşın üstünde uyuyor. Bugünün erken saatlerinde köpeğimiz Nyx ile tanıştı. Bence gayet iyi gitti. Tek yaptıkları bahçenin iki ucundan birbirlerine bakmak oldu. Raz kaçmadı, bence bu iyiye işaret. Ayrıca, notun dediği kadar vahşi olduğunu düşünmüyorum."

Sonrasında Raz'ı çekebildiği her fotoğrafı paylaştı.

Notu ilk okuduklarında çok komik gelmiş çünkü kendilerini sokak kedisi mıknatısı olarak görüyorlarmış.

Hatta 5 kedilerinin 4'ünü sokaktan bulmuşlar.

"Korkmadı bile, bahçeye çıktığımızda mesafesini koruyor ama asla kaçmıyor." diyor.

Notun da dediği gibi artık her gün kediyi besliyor ve onunla arkadaş olmaya çalışıyor. 😍

Bu paylaşımı görenler düşüncelerini ve tavsiyelerini paylaşmaya başladı.

"O yaşlı adama iyi davran. İnsanlarını kaybetti."

"O küçük adama su ve yemek ver. Karmaya borçlu olduklarının 2 katını ödemiş olacaksın. Gerçek bir hikaye."

"Oğlana iyi bakmalısın. Orası onun bahçesi, siz sadece kiracısınız."

"Lütfen onu besle. 'Kim bu yeni insanlar?' der gibi bakıyor."

"Ben küçükken taşındığımızda bize bir kedi miras kalmıştı. İlk başta deli gibi vahşiydi ama zamanla tatlı ve arkadaş canlısı oldu. 13 yıl boyunca bizimleydi."

"Lütfen, dünyadaki her iyi şey için o oğlana iyi bak."

"Yakınlarda bir çiftlik aldık ve eski sahipleri de geride turuncu bir kedi bırakmış. Ona Paul ismini verdik ve şimdi kral gibi yiyor. Yeni kedinin tadını çıkar!"

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir