Görüş Bildir
Haberler
Tarkan, Trendyol'la mı Anlaştı? Trendyol’un Yeni Reklam Yüzü Tarkan Oldu!

Tarkan, Trendyol'la mı Anlaştı? Trendyol’un Yeni Reklam Yüzü Tarkan Oldu!

Türkiye'nin en çok kullanılan alışveriş sitelerinin başında gelen Trendyol, bugün büyük bir ortaklık duyurdu. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, Türk pop müziğinin efsaneleşmiş ismi Tarkan ile uzun soluklu bir anlaşmaya varıldığı ifade edildi. Tarkan artık, Trendyol'un reklam yüzü olarak karşımıza çıkacak. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Tarkan ile Trendyol arasında uzun soluklu bir anlaşma yapıldı. Tarkan, bu anlaşma kapsamında Trendyol'un yeni reklam yüzü oldu. Her iki taraf, söz konusu iş birliğini yapılan ortak bir paylaşımla duyurdu.

Trendyol, Tarkan'la Uzun Soluklu Bir İş Birlikteliğine İmza Attı

Trendyol, Tarkan'la Uzun Soluklu Bir İş Birlikteliğine İmza Attı

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Megastar Tarkan'la uzun soluklu bir iş birlikteliğine imza attı. Pandemi sürecinde konser ve iş birlikteliklerine ara veren Tarkan uzun soluklu bir iş birliği için Trendyol'la el sıkıştı. İlk adımı reklam filmiyle atılacak olan bu birlikteliğin devamında toplumsal fayda odaklı projeler de planlananlar arasında. Megastar, Trendyol iş birliği kapsamındaki çekimler için önceki gün Türkiye'ye geldi. Tarkan'ı iki yıl aradan sonra sevenleriyle buluşturacak, merakla beklenen reklam filminin önümüzdeki günlerde yayınlanması planlanıyor.

Tarkan, Trendyol iş birliği ile ilgili 'Trendyol yakından takip ettiğim ve sevdiğim bir marka. Aynı zamanda Türkiye'nin en sevilen ve kendi sektörünün en başarılı markası. Bu topraklardan doğan ve kısa sürede yurt dışına uzanan heyecan verici bir başarı öyküsü var. Büyürken ülkesine de faydalı olmaya çalışan, sosyal duyarlılıkları yüksek bir marka olmasını da ayrıca önemsiyor ve takdir ediyorum. Kadınların toplumdaki yerinin güçlendirilmesinden sanata, ülkemizde her alanda pozitif bir etki yaratıyor. Yolumuz bu noktalarda birbiriyle kesiştiği için heyecanlıyım çünkü biliyorum bu iş birliğiyle tüm Türkiye'nin kalbine dokunacağız' dedi.

İşte Trendyol'un Tarkan Paylaşımı

Edinilen bilgilere göre Tarkan ile Trendyol arasındaki anlaşmanın ilk ürünü, reklam filmleri olarak karşımıza çıkacak. Daha sonraki süreçte ise daha farklı ortak projelerin hayata geçirileceği, bu projelerden bazılarının toplumsal fayda sağlamaya yönelik olacağı ifade ediliyor. Projelerin detayları ise şimdilik bilinmiyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın