Tanem Sivar ve Edhem Dirvana'nın Köpeğini Zehirleyen Kişinin Cinsel ve Tüfekli Saldırı Görüntüleri Çıktı

347PAYLAŞIM

İnsanların ne kadar korkunç olabileceğini her geçen gün çok kötü örneklerle görüyoruz. Bunlardan sonuncusu da Tanem Sivar ve Edhem Dirvana çiftinin yaşadıkları. Önce can dostları Django ve Pamuk'u zehirlediler, şimdi de evlerine yapılan çirkin saldırıların videoları çıktı.

Tanem Sivar ve Edhem Dirvana, birlikteliklerini 2015 yılında evlilikle taçlandırdı. Bozburun'da masal gibi bir hayat kurdular...

Edhem Dirvana başarılı bir yelken sporcusu ve aynı zamanda Bozdurun Yat Kulübü'nün işletmecisi. Bozburun ise çocukluğundan beri hayatının önemli bir kısmını geçirdiği, hayran olduğu bir yer.

Kısa süre sonra bu aileye çiftin Süleyman ismini verdikleri güzeller güzeli bebekleri de eklendi. Fakat o ailenin iki ferdi daha vardı: Django ve Pamuk

İşte bu kadar mutlu bir aile tablosu onlarınki. Tanem, Edhem, Süleyman, Django ve Pamuk...

Django, henüz yavruyken onların evine gelmişti ve neredeyse kucaklarında büyüdü. Tanem ona aşıktı, Edhem ise onu neredeyse oğlu gibi seviyordu. Pamuk ise aile yadigarı, uzun süredir aynı evi paylaştıkları can dostlarıydı.

Dostum #djangobozburun 👊

Tanem Sivar Dirvana (@tanemsivar)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu mükemmel ailenin huzuru, birkaç gün önce kötü niyetli insanlar tarafından bozuldu: Django ve Pamuk'u zehirli tavuk yedirerek öldürdüler! Tanem, konuyu aşağıda özetliyor:

Hiç bir zaman kişisel sıkıntılarımı, üzüntülerimi buradan sizlerle paylaşmadım ama Salı sabahına tarifsiz bir acı ile uyandık. Biliyoruz ki bize yaşatılan bu acının benzeri ülkemizin her köşesinde sıkça yaşatılıyor ve maalesef ki her geçen gün gerekli cezalarla hak yerini bulmadıkça bu acılar normalleştirilmeye çalışılıyor… Canimizi derinden acıtanın katilin ve onun gibilerin hak ettiği cezaları bulması amacıyla sizinle üzüntümüzü paylaşmaya karar verdik. Canimiz gerçekten çok yanıyor içimiz acıyor… Hikayenin başına dönecek olursak; ben Edhem’den önce o zaman minicik bir yavru olan ve kucağından hiç indirmediği Django’ ya aşık olmuştum. Eşim Edhem ile Django’ nun tarifi imkânsız bir bağı vardı, ona sonsuz sevgi verdi, gözünden sakindi. Django adeta onun ilk oğluydu. Dört yıldır evimizin neşesi, canimizin içi, her çocuğun sevgilisi, her tanıyanın aşık olduğu ve hayattan tek beklentisi sevgi olan özel bir ruhtu Django. Tüm hamileliğim boyunca beni bir saniye yalnız bırakmadı, her gün benimle yüzdü, yürüdü, uyudu. Django koruyucu melekti. Zaten dünyaya sadece sevgi vermeye çalışan bir melek olarak doğmuştu. Oğlumuz Süleyman doğduğundan beri 2,5 aydır her gün istisnasız kapısında yattı. Ya Pamuk…. Canim Pamuk. Ailemizin ağır başlı, sakin, yorgun Pamuk u ... Rahmetli kayınpederim Süleyman Bey in bize yadigârı, yaş almış ama mağrur Pamuk….Salı sabahı ikisi de kimin yaptığını bildiğimiz vahşi bir katliama uğradı. Bu insan diyemeyeceğim yaratığın bize, Djanyo’ya, Pamuk’a bunu yapmaya ne hakki vardı? Ama sadece “o” katilin değil sokaklarda ve aramızda yasayan sayısız katilin yaptıklarının artık bir cezası olmalı. Turkiye nin en güzel noktalarindan birinde doganin icinde yasayan bir insanin icinde bile bu canilik nasil olur ? Yaptığı katliamın karşılığının komik bir para cezası olduğunu bilmek elbette ona ve onun gibilere bu cesaret veriyor. Aile olarak biz hayatımızı hep hayvanlarla güzelleştirdik . Her zaman her yerde hayvan hakları için savunucu olduk ve bugün son nefesimize kadar bu adam başta olmak üzere tüm hayvan dostlarımızın hakki için mücadele edeceğimize söz veriyoruz. Artik yeter !!! #djangobozburun

Tanem Sivar Dirvana (@tanemsivar)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bir insanın bu iki mükemmel canlıyı öldürmek için nasıl bir vicdana, nasıl bir zihniyete sahip olduğunu anlamak mümkün değil gerçekten.

Ancak olay bu kadarla da kalmadı. Tanem ve Edhem'in komşuları olduğunu iddia ettikleri kişi, her türlü saldırganlığı yaptı. Bu videolar da bugün ortaya çıktı.

Bu videoda saldırgan olduğu iddia edilen kişinin, Tanem ve Edhem'e cinsel organını gösterdiği görülüyor. (Dikkat: Videolar küfür, hakaret ve cinsel unsurlar içermektedir)

Küfürler devam ederken, saldırganın içeri doğru yöneldiği görülüyor.

Ve en son, saldırgan av tüfeğiyle Edhem'e doğru ateş ediyor.

Bu korkunç olaya ünlüler de sosyal medyadan tepkilerini gösterdiler.

Umuyoruz ki suçlular bir an evvel hakettikleri cezaları alırlar ve diğer canlılarla aynı yeri paylaşmayı öğrenirler. Fakat şu bir gerçek, bu güzel hayvanlar bir daha geri gelmeyecek...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bulgurella

sokakta sahipsiz canları zehirliyorsunuz yetmiyo sahibi olan bütün dünyası belki bir evin bahçesi olan canlara da saldırmaya başladınız . anlamıyorum ağzı dili olmayan sırf sevilmek isteyen bu canlardan ne istiyorsunuz neye ne zarar veriyo nerenize batıyo da böyle şeylere kalkışıyorsunuz . yazık ya yazık bu kadar canilik böyle aymazlık .

Gizli Kullanıcı

kac gundur butun haberlerı okudum djando ve pamuk hakkında yahu bu ınsanlar bu cesaretı hakkı nerden buluyorlar! Ben anlamıyorum suan butun acılarını uzuntulerını hıssedıyorum bende.. Benımde bır kedim var gözümden bile sakınırım onsuz bı hayatı dusunmuyorum dusunemıyorum allah sabır versın hergun burun buruna boyle bır manyakla yaşamak! Hey allahım ya bıraz vıcdan bıraz ar namus ya ! Bunlar nasıl insanlar ya ! Aklım almıyor sen onları nasıl ayırabıldın oyle guzel bır aıleyı ! Change org dan ımzaları verdık ınsallah artık bısıler yapılır senelerdır ugrasıyoruz daha fazla canlar kaybetmeyelım.

tara-gulersen

hiç sevmemiş sevilmemiş insanlar nasıl da belli ediyo kendilerini. Uzak tutun sunları artık toplumdan. Bu iş video da da goruldugu gibi kopekle kalmaz, insan cinayetine kadar gider. Biraz onemseyin su hayvan haklarını ya

kaan-bozkurt3

benim köpeklerime böyle bir şey yapılsa ya da o orada gel ... söylese pompalı tüfekle ateş ederdim.

ayna-efendi

suç aletini kesip ağzına verecek delikanlılar olmalı bu ülkede vigilante tarzı oluşumlara ihtiyaç var

Görüş Bildir