Görüş Bildir
Haberler
Survivor Yarışmacıları İsmail Balaban ve İlayda Şeker El Ele Görüntülendi

Survivor Yarışmacıları İsmail Balaban ve İlayda Şeker El Ele Görüntülendi

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması Survivor 2021'in şampiyonu İsmail Balaban, annesinin 'Yılan' dediği nişanlısı Gamze Atakan ile ayrıldı. Nişanlısı ile ayrıldıktan sonra  Survivor'da tanıştığı İlayda Şeker'le aşk yaşamaya başladı. İkilinin birlikteliği gittikleri eğlence mekanına el ele girmeleriyle ortaya çıktı. İşte konuyla ilgili merak edilenler...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Survivor 2021 şampiyonluğa kavuşan pehlivan İsmail Balaban, geçtiğimiz aylarda nişanlısından ayrılmıştı. İsmail Balaban, şimdi ise aynı yarışmada tanıştığı İlayda Şeker ile aşk yaşıyor.

El Ele Görüntülendiler

El Ele Görüntülendiler

Balaban, Survivor'da birlikte yarıştığı İlayda Şeker ile yarışmadan sonra da görüşmeye başladı. İkilinin arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüştü. Yeni ilişkileri hakkında henüz bir açıklama yapmayan ikili, önceki akşam bir eğlence mekanına el ele girdi. Çiftin bu fotoğrafı da kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

İlişkisi hakkında henüz bir açıklama yapmayan İsmail Balaban, Instagram hesabından İlayda Şeker ve ikiziyle olan bir fotoğrafını paylaşarak adeta ilişkisini ilan etti.

İsmail Balaban'ın Annesi: Nişanlın Yılanmış Oğlum

İsmail Balaban'ın Annesi: Nişanlın Yılanmış Oğlum

İsmail Balaban, Survivor'da kazandığı iletişim ödülünde annesini aramış ve nişanlısı hakkında duydukları karşısında büyük bir şok yaşamıştı. Balaban'ın annesi telefonda 'Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et' demişti

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
14
9
3
3
2
2
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın