Survivor All Star’a Özlem Veda Etti

 > -

'Survivor All Star' yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. Özlem, Bozok ve Turabi arasında yapılan oylamada 3 aday içinde halktan en az oyu alan Özlem adaya veda etti.

Geçtiğimiz Pazar akşamı yayınlanan ada konseyinde Hasan ve Bozok eşit oy alarak elemeye kalan ilk iki yarışmacı olmuştu. Ancak adı yazılan Hasan, çarşamba akşamı sms oylamasında halktan en fazla oyu alan isim olduğu için eleme adaylığı düştü ve oylamaya kalması için bir isim söyleme hakkı kazandı. Hasan yine 'kötü insan' dedi ve Turabi'yi elemeye aday gösterdi. Bir diğer isim söyleme hakkı ise kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan Nadya'da oldu. Nadya ise elemeye kalacak isim için Özlem'in adını söyledi.

Nadya Özlem'in adını Bozok'u kurtarmak için söylediğini ve Özlem'e karşı kişisel bir probleminin olmadığını açıkladı. Böylece eleme oylamasına Özlem, Bozok ve Turabi kalmış oldu. Yapılan oylamada 3 aday içinde halktan en az oyu alan yarışmacı olan Özlem Survivor'dan elenerek adaya veda etti.

Turabi Hasan'a yüklendi

Ada konseyinde Turabi ise Hasan'a yüklendi "Yüzüne maske takmış herkesi kandırıyor. Ben gerçek yüzünü ben biliyorum. Herkesi kandırdığı için halk oylamasında da birinci oldu" diye konuştu.

Haberler.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir