Süreç Uzadı, Seçmen Daraldı! Ekrem İmamoğlu’nun İşbaşı Yapmasını İsteyenler YSK’ya Sesleniyor: #MazbatamızıVerin

-

Seçim sonuçlarındaki karmaşa herkesi isyan noktasına getirdi!

31 Mart Pazar günü Türkiye yerel yöneticilerini seçmek üzere sandık başına gitti.

El değiştiren şehirler, büyükşehirlerdeki sürprizler ve demokrasiyi sonuna kadar hissettiren haritadaki renklerle Türkiye farklı bir seçim yaşadı diyebiliriz...

İstanbul'daki seçim sonuçlarında yaşanan karmaşanın ardından Ekrem İmamoğlu bugün bir basın toplantısı düzenledi ve YSK'yı göreve davet ederek mazbatasını istedi.

"Türkiye en güvenilir seçim mevzuatına sahiptir, en güvenilir seçim sistemine sahip ülkedir diyen beyanatları tek tek sıralayabilirim" ifadelerini kullanan İmamoğlu "Ne oldu da bir anda Cumhuriyet tarihinin en şaibeli seçimidir diyebilecek noktaya gelindi?" diye sordu. İmamoğlu, Bahçeli ve Erdoğan'a çağrıda bulunarak sürece katkıda bulunmalarını istedi, 25 yıl öncesine dair bir fotoğraf gösterdi ve açıklamasına "Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı..." diye son verdi. 

Haberin ayrıntıları için: 👇

Ekrem İmamoğlu: 'Kazananın Elini Kaldırmak Bu Kadar Zor mu?' - onedio.com
Ekrem İmamoğlu: 'Kazananın Elini Kaldırmak Bu Kadar Zor mu?' - onedio.com

1. Ekrem İmamoğlu'nun bu açıklamasının ardından sosyal medyada #MazbatamızıVerin hashtag'iyle tepkiler gelmeye başladı. İşte o tepkiler...

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
riverdale-and-narcos

İyice sıktınız hee! Verin artık adamın mazbatasını. Belli zaten onun kazandığı. Adam gibi bir ağırlığınız olsun. Kalıptan kalıba girmeyin. Erdoğan ''Devrim sandıkta olur,'' diyen -ki daha bunun gibi bir çok sözü var da yazmıyorum, değil miydi? Adam gibi yenildiğini kabullen. Fazlasıyla canımı sıkıyorsun.

riverdale-and-narcos

#7 abi aklımdan geçeni nerden bildin?

motorsport

Verin artık mazbatayı neyi uzatıyorsunuz boş yere uzuyo bu mesele yeter artık !!!

antik-ruh

Bakıyorumda yorumlara gerçekten ne kadar cahil insanlar var keşke o akşam anasının başı ağırsaydı diyecegim ama ağırsada bunların babaları öküz olduğundan kadına saygıları olmadığından gene bu p. pedahlarlardı neyse cehape zihniyeti diye süren bir alğı var İmamoğlunun o zihniyetten uzak kendi siyasetini yaptığını çok iyi bilen koyun sürüleri başlarındaki yalancı diplomasız çobanında ilerde ayağını kaydırma olasılığı olduğundan bir paniik hakim istanbul gider adam kendini gösterirse panik dahada büyüyecek bide şu var bilmem farkındamısınız döl israfları ekonomi bu süreçte gittikçe dibe vuruyor ama sizin makarnanız kömürünüz hazır size koymaz neyse kısacası çok cahilsinizi keşke ölüp cehennem odunu olsanız.

mahirrihamahirriha

Lan bi dur, önce sonuçlar kesin belli olsun sonra vericez eline mazbatanı ne ağladın amk

z.kaanbdk

Mahir hala soruma cevap bekliyorum :D

mahirrihamahirriha

Zafer göremedim ne sorduğunu gerçekten.

z.kaanbdk

AKP seçimi kazandığında 3 saatte kazananı ilan edenler bugün neden CHP seçimi kazandı diye 4 gün seçimi uzatıyor ? Bunun yanı sıra çalıntı oylara bu kadar tepki verirken ellerinde oy koçanlarına oh oooh diye damga basanlar veya pusulaları alt alta koyup hepsini RTE'ye basarken bunların gerek videoya kayıt edilen gerek fotoğrafa çekilen delilleri mevcutken neden aynı tepkileri vermediniz ?

mahirrihamahirriha

Herkes kendini savundu. Şu an yapılan bir haksızlık var mı evet var. Tamam abi gel geç başkan ol mu diyeceğiz? Bu mantıklı bir hareket mi? Keza cehape o zaman da itiraz etti ve oylar yeniden sayılmıştı.

z.kaanbdk

Yapılan bir haksızlık var o da İmamoğlu'na yapılan bir haksızlık. Ayrıca yeniden sayım yapıldı diye konuştuğun yerlerde peçete üzerinde oy olsa onu kabul ederim dedi YSK başkanı bu da vaktinde CHP'ye yapılan en büyük haksızlıklardan bir tanesi ve CHP bir çok yola başvurmasına rağmen Bekir Bozdağ demediği lafı bırakmamıştı! Bu seçimden önce 29 mart akşamı Ali İhsan Yavuz'un açıklamalarını unutmamak gerek şimdi kalkıp bunca su götürmez gerçek varken CHP'ye hakaret ederek böyle meseleler üzerinde görüş bildirmeyin siz bundan önce ki seçimlerde sıçtığınız bokları bir temizleyin sonra karşınızdaki insanları küçümsemeye kalkarsınız! ÖNCE HERKES ELİNİ BİR VİCDANINA KOYSUN!

mahirrihamahirriha

Tüm bu yazdıkların cehapenin büyük hile ve hurda yaptığı gerçeğini ortadan kaldırmaz.

z.kaanbdk

Tüm bu yazdıklarım büyük hile hurdayı yapanın CHP değil en başından beri kim olduğunu kanıtlar Mahirciğim

blizzard

Yazdığına kendisi bile inanmıyor. Baitçı psikolojisidir bu. İnanmaz ama ölesiye savunur.

Görüş Bildir