Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Söylediğimiz En Büyük 7 Yalan

4PAYLAŞIM

Hepimizin söylediği bazı yalanlar var. Bazıları arkamızı toplamak için, bazıları karşımızdakini kırmamak için, bazıları da öyle gelmiş öyle giden yalanlar işte. Siz de en büyük-en bariz yalanlarınızı paylaşın!

Sınavım çok kötü geçti, hiç de çalışmamıştım zaten

Bu yalan  bütün eğitim hayatımız boyunca sürmüş bir yalandı. Nedense kimse  derslerine hiçbirzaman çalışmıyor, sınavları hep çok kötü geçiyor ama nedense sonunda da Teşekkür alıyordu … Galiba hepimiz çok zeki olmanın peşindeydik

Yemin ederim, ödevimi evde unuttum

Hepimiz öğrenci olduk… yapmayı unuttuğumuz ödevler yüzünden kaçımız öğretmenimize bu yalanı söylemedik ki!!!

Benden Daha İyilerine Layıksın

Öyle birşey yok. Karşınızdaki daha iyilerine layık falan değil. Sadece siz onu istemiyorsunuz. Beyaz yalan da diyebiliriz buna. Sevmediğiniz ama iyi olduğunu düşündüğünüz birine yakanızdan düşmesi için söylenen bir yalan sadece. İnanmayın !

Kullanım şarlarını okudum kabul ediyorum

Gerçekten aramızda o sayfalarca uzayan sözleşmeleri okuyan var mı ?!

Biliyorum

hıhı biliyorum … Tabiki bazen gerçekten bildiğimiz oluyor. Ama kaç defa bilmediğiniz halde biliyorum dediğinizi bir anımsayın …

Gerçekten, kimseden hoşlanmıyorum

Büyük bir yalan daha… ama gerçekten hoşlanmıyorum… Kesin olmadan söylemeyeceksiniz değil mi? Sizi gidi kesinciler… Vallaha hoşlanmıyorum diyip de 2 gün sonra sevgilisi ile gelenleri de çok gördük, görmeye de devam edeceğiz.

İyiyim

Öyle takılmışız gidiyoruz işte. İyi diyelim iyi olsun hesabı yani.

Nasılsın ?

İyiyim ( Hiç düşünmeden söylediğimiz ilk kelime )

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir