Sosyal Yaşantına Göre Senin Kahven Hangisi?

78PAYLAŞIM

Evet hepimiz damağımızda eşsiz lezzet bırakan kahvenin aşığıyız ama favorilerimiz farklı. Peki sosyal hayatına göre seni en iyi yansıtan kahve hangisi? Testi çöz, birlikte görelim!

1. Öncelikle yaşını öğrenebilir miyiz?

20'den gencim.
20-25 arasındayım.
25-35 arasındayım.
35-40 arasındayım.
40'tan büyüğüm.

2. Sabah kalkmak zor biliyoruz. Sen alarmını hangi saate kurarsın peki?

6.30'dan önce.
6.30-7.00 arası.
7.00-8.00 arası.
8.00-9.00 arası.
9'dan önce asla kalkmam.

3. Çalışmak senin için neyi ifade ediyor?

Hayattaki varoluş amacım.
Para kazanabilmek için yapmam gerekiyor.
Herhangi bir amaç yüklemedim.
Elimde olsa kılımı kıpırdatmazdım!

4. Boş vakitlerini kiminle geçirmeyi tercih edersin diye sorsak sana?

Ailemle.
Sevgilimle / flörtümle.
Arkadaşlarımla.
Tek başıma olmayı her zaman tercih ederim.

5. Patronun gelecek yaz ekipçe gideceğiniz tatili senin organize etmeni istedi. Hangisine yakın bir tercihte bulunurdun?

Dubai
İtalya
Endonezya
Antalya

6. Flörtünle nereye gideceğinize karar verme sırası sende! Seçimini neye göre yapardın?

Her zaman gittiğim ve kendimi rahat hissettiğim yerler.
Lüks mekanlar.
Yeniliklere açığım! Daha önce gitmediğim mekanlar.
Konforlu ve kaliteli mekanlar.
Arkadaşlarımla sık sık vakit geçirdiğim yerler.

7. Stresli bir günün yorgunluğunu unutmak için ne yaparsın?

Sevdiklerimle konuşurum.
Meditasyon yaparım.
Online alışveriş sitelerinde gezinirim.
Arkadaşlarımla buluşurum.

8. Son olarak, aşağıdaki evlerden hangisinin rüyalarını süslediğini öğrenebilir miyiz?

Senin Kahven Lamborghini

Sosyal yaşantına baktığımızda senin kahveni Lamborghini olarak tanımlamak hiç de zor değil. Hayattan aldığın zevki hep yukarda tutuyorsun ve asla kendinden ödün vermiyorsun. Kaliteden hiçbir zaman şaşmıyorsun. Böyle devam et! Keyfin hiç azalmasın diye tercihini de Lamborghini'den yana yapmalısın. Kahveni yudum yudum içerken her saniyesinden zevk alman için seni böyle alalım!

Senin Kahven Lavazza

Sosyal yaşantına baktığımızda senin kahven, İtalya'nın en ünlü markası Lavazza! Hayatta olaylara hep pozitif yönleriyle bakmaya çalışıyorsun. Sakinlik ve huzur senin favori kelimelerin. Ancak bir o kadar da yeni yerler görmeye, yeni şeyler öğrenmeye açıksın. Bir sonraki tat keşfini yaparak damağında eşsiz bir lezzet bırakmak için seni böyle alalım!

Senin Kahven Filtre

Sosyal yaşantına baktığımızda senin kahven kesinlikle Filtre Kahve. Tercihin ister sütlü ister sütsüz olsun, kesin olan bir şey var ki; klasiklerden şaşmıyorsun. Kontrol alanının dışına çıkmaktan hoşlanmadığını düşünüyoruz. Zaten çeşit çeşit aromalarla her defasında farklı bir lezzeti deneyimleyebiliyorsun. Lafı fazla uzatmadan filtre kahve zevkini yaşatmak için seni şöyle alalım!

Senin Kahven Cafe Ambruvase

Sosyal yaşantına baktığımızda senin kahven yöresel kahve lezzetlerini elinin altına getiren Cafe Ambruvase! Yeniliklere açıksın ve asla sıradan olmaktan hoşlanmıyorsun. Senin için hayatın anlamı yeni şeyler deneyimlemek ve sürekli öğrenmek. Henüz denemediğin yöresel lezzetleri tatman için seni şöyle alalım!

Senin Kahven Türk Kahvesi

Sosyal yaşantına baktığımızda senin kahveni Türk Kahvesi olarak tanımlamak hiç zor değil! Klasiklerde şaşmıyorsun. Kahve içmeyi genellikle arkadaşlarınla, ailenle sohbet edebileceğin bir mola olarak tanımladığını söyleyebiliriz. Çevrendekiler senin için çok kıymetli. Onlarla bu değerli anı paylaşmaktan çok hoşlanıyorsun. Umarız bir dahaki kahve falında dilediğin tüm dilekler gerçekleşir. Lafı fazla uzatmadan kahve zevkini yaşatmak için seni şöyle alalım!

Senin Kahven Kapsül Kahveler

Sosyal yaşantına baktığımızda senin kahven, pratikliğiyle ve lezzetiyle ön plana çıkan Kapsül Kahveler! Hayatı dolu dolu yaşamayı, erken kalkıp yol almayı seviyorsun. 5 dakikalık zamanının bile kıymetini biliyorsun. Kahven senin için eşsiz lezzetiyle hazırken günün geri kalanında yoğun programını hazırlamak için çok zamanın olacak. Vaktini daha fazla almadan seni şöyle alalım!

Görüş Bildir