Sosyal Medyada Fotoğraflarını Paylaşan Kullanıcının Babasına Atılan İğrenç Mesaj Ağızları Açık Bıraktı!

32PAYLAŞIM

Ya anlayışlı bir babası olmasaydı?

Kaynak: https://twitter.com/aybalakcynk/status/1...

Her geçen gün sosyal medya kadınlar için daha çekilmez bir alan haline gelmeye başladı. Sokakta yaşatılanlar (taciz, zorbalık, cinsiyetçilik) yetmiyormuş gibi dijital alanda da birçok zorluklarla karşılaşıyorlar.

Huzur bulduğumuz alanlarda bile birileri konforumuzu bozmak için hayatımıza müdahale etmekten çekinmiyor. Adım attığımız her yerde ne yazık ki bu böyle...Özellikle dijital alan buna büyük kolaylık sağladığı için karşılaştığımız zorbalıklar her geçen gün artıyor.

Bu zorbalıklardan birini Twitter'dan "@aybalakcynk" isimli kullanıcı yaşadı. Kullanıcı, fotoğraflarıyla birlikte babasına "Kızının haline bak, göğüsleri annesine çekmiş belli ki" mesajı atıldığını söyledi.

Hayretler içerisinde okuduğumuz bu paylaşımın ardından kullanıcıya birçok destek mesajı geldi.

Kafanıza vura vura kadınların yaşamlarına, zevklerine, isteklerine burnunuzu sokmamayı öğreteceğiz! Artık kadınların huzurunu kaçırmayın!

Hadi yorumlara!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
skadibitsingg

Kız çok haklı da yorum yapan twitler okudukça başım ağrıyor

myturkoglu

Babasına mesajı gönderen şerefsiz evet. ama iyi olmuş. millet eşek gibi okuyor çalışıyor para kazanmak, bir yerlere gelebilmek için. sen götünle başınla, memenle a.ınla kolay yoldan gidersen bu olay başına gelebilecek şeylerin en hafifi olacaktır. kimse kusura bakmasın, erkek veya kadın bu tür insanlara saygı duymuyorum.

yagmur-sezay

sadece büstiyer giyerek bir bakıma mankenlik yapmış? ki diğer türlü bile olsa kimin nasıl para kazandığına bakmak yerine kendi paranızın helal mi haram mı olduğuna odaklansanız her şey daha iyi olacak

momster

Ağzına sıçtığımın sapık orospu çocukları… bi bitmediniz aq bitmediniz

tirtilsavar

Gülben Ergen in anneliği dini kullandığı gibi şimdi önüne gelen kadına şiddet ve internet zorbaligini kullanıyor.dikkatimi çeken sadece memen oldu sayende.he böyle bi şey olduysa da akrabadir o kesin.memeleri annesine çekmiş tam bir elti,gorumce veya uzaktan enişte lafi

serkan-sevinc4

İnstagram olmuş escort kataloğu ..İnsanın zekasıyla yetenekleriyle bişeyler yapma devri kapanmış anlaşılan.. bu mudur yani .. burada bile gerçek ismini kullanamadan yorum yapanlar var.. fenomen diye adlandırdığınız sadece tüketen insanlardan oluşan bir topluluk var ve bunların haberlerini ciddiye alıp yaygara kopartıyorsunuz.. peki neden kimse bunların kazançlarından vergi ödeyip ödemediğini falan sorgulamıyor .. saçma sapan işler ..

salty

Yalnız burada eleştirilen şey kadına şiddet anlamadıysanız diye söyleyeyim dedim de

vahap-yilmaz

kişilerin kazancından sanane... merak ediyorsan sende yap.. tabi bir fiziğin varsa.. kadınların bedenlerini sergilemesi kendi tercihleri.. sizene bundan.. kimse sizin iğrenç normlarınızda yaşamak zorunda değil

ali-efe-ince

"Kadınların kendi bedenlerini sergilemesi kendi tercihleri." Şu cümleyi bir daha okusana.

Görüş Bildir