Şort Giydiği İçin Bir Kadına Saldıran Ahlak Bekçisi Adamın Sosyal Medya Paylaşımlarını Görmelisiniz!

11bPAYLAŞIM

Bildiğiniz gibi dün sosyal medyaya bir video düştü. Videoda ismi Yavuz Atsız olduğu söylenen bir yaşlı erkek genç bir kadına şort giydiği için saldırıyordu. Videonun yayılmasıyla birlikte birçok insan tepkisini en sert şekilde dile getirdi. Tepkilerin ardından "Yavuz Atsız kim?" diye bakıldığında ortaya bizleri hiç de şaşırtmayan manzaralar çıktı... 

Gelin hep birlikte bunlar nelermiş bakalım!

İstanbul Fikirtepe’de Şebnem Tüfekçi, şort giydiği gerekçesiyle Yavuz Atsız isimli bir erkeğin sözlü tacizine uğradı. Tüfekçi saldırıya uğradığı o anları "Bu ülkede sadece şort giydiğiniz için sokakta yürürken bir anda ahlaksız olabilirsiniz. Babanıza hakaret edilebilir. Bana hakaret eden bu kişinin yüzünü herkes görsün diye paylaşıyorum" ifadelerini kullanarak sosyal medyada paylaştı.

Ahlak bekçiliği yapan bu şahsa da kullanıcılar kısa sürede tepki gösterdi.

O tepkilere ve saldırı anına buradan bakabilirsiniz;

Şort Giydiği İçin Bir Kadına Sözlü Saldırı Yapan Kişi, Genç Kadına 'Edepsiz', Babasına da 'Gavat' Dedi - onedio.com
Şort Giydiği İçin Bir Kadına Sözlü Saldırı Yapan Kişi, Genç Kadına 'Edepsiz', Babasına da 'Gavat' Dedi - onedio.com

Daha sonra Atsız'ı biraz araştıran sosyal medya kullanıcıları hiç de şaşırtmayan görüntülerle karşılaştı.

Meğerse Orta Çağ'dan kalma yaşlı ahlak satıcısı Facebook'tan eskort hesaplarını takip ediyormuş.

Biraz yakından bakalım...

Sadece bu değil tabii. Las Vegas'a kumar oynamaya da gidiyormuş.

Las Vegas onun vazgeçilmezi olmuş adeta!

Tarık Akan için de böyle bir paylaşım yapmış.

Ortaya çıkan bu manzaranın ardından da hesabını kapatmış.

Çok severler günahı, haramı dillerine dolayıp en büyük günahkar olmayı... İnsanların hayatına da burunlarını sokmadan rahat edemezler.

Sizin düşünceleriniz neler?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
taygun-gencosmanoglu

Adam kıza niye kısa giyiniyorsun baban gavat mı falan diyor, kendisi Las Vegas'ta kumar peşinde! Üstelik donsuz YARI ÇIPLAK:)))))) İyi ki varsin Sosyal medya!! Artık sayende Vegas'ta olan Vegas'ta kalmıyor :D Yüce Allah'ın sopası yok! : )))

adamolunlan

Ya bu ampulcü yandaş ihtiyar hak etmiş başına gelenleri de bu özgürlük falan bizim sağda solda içip sıçıp pusan Türk kimliği taşıyan karşı cinste bokunu çıkarmıyor da değil. Türkiye'nin tamamının gay olduğunu hayal ediyor. 😄 Tatil beldesi, sahil falan neyse de sen gidip her yerde gundi gibi şansını zorlarsan böyle bir durumla karşılaşmaman işten değil. Aslında eşitlik bokuna dar bir boxer ya da külot giyip aleti sola yatırıp atletsiz çıkmak lazım sokağa, yarım saate kalmaz bırak kadının sapık, ahlaksız ırz düşmanı diye haykırmasını erkekler saldırır linç eder zaten. İşte bu ülkenin laiklik anlayışı bundan ibaret. Anneye anlatır gibi tane tane anlattım. Lafı götünden anlayan lüzumsuz orospu çocukları boşuna yorumuma flood kasmasın.

hedefsizkitle

kim en çok namusluyum diyorsa en namussuzu odur. kim en inançlıyım diyorsa en dinsizi odur. kim en ahlaklıyım diyorsa en ahlaksız odur. kim en doğrucuyum diyorsa en yalancı odur. bunlar gibiler kendi pisliklerini gizlemek için her şeyde en aşırı olduklarını iddia ederler . keşke sizin gibiler geberse gitse de dünya bi nefes alsa

reshontheway

Sabah akşam LGBT'ye laf edilir ama mesela twitterda arama kısmına sadece sıradan bir şehir yazın ve size önerilenlere bakın. En çok aratılan kelimelerin ilk karşınıza çıktığını unutmayın bu arada. Ahlak bekçiliği yapanlara bakın hepsinin ne kadar iğrenç şeyler yaptığını görürsünüz. Yani 'Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.' diyen Nietzsche'yi tekrar saygıyla anıyoruz.

bookworm

Bir müslüman için ahlaksızlık kendisinin yaptığı zaman geçerli olmadığı, başkası yapınca ahlaksızlık sayıldığı bir olgudur. Hâla bunu öğrenemediniz mi ?

Görüş Bildir