Son Zamanların En İyi Bölümünden Sonra Yapılan En İyi 15 Game Of Thrones Goygoyu

-

6. sezon 9. bölüm müthiş geçti ve tabii ki bu sosyal medyaya yansıdı. En güzel tepkileri, capsleri ve videoları sizler için derledik.

NOT: BOL MİKTARDA SPOILER İÇERİR.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
-seyma-

laik paşkan sörsi paşkan <3

leia-organa

R.I.P Rickon

destanyazan

Her bölüm aksilik, sorun, şanssızlıktan Türk dizilerine dönmüştü, bıkmıştık. Şükürler olsun bir bölümü baştan sona kadar zevkten dört köşe olarak izleyebildik.

mustafayagdi

Bence dediğin çok saçma. Türk dizilerinde bölüm içinde aksilikler yaşansa da her bölüm pembe dizi kıvamında iyilerin kazandığı şekilde biter. Ve şöylede bi şey var ilk defa bi Game of Thrones sezonu izleyicilerin beklediği ve istediği şekilde ilerledi. Yani Türk dizisi kıvamında.

destanyazan

Çok fazla Türk dizisi kültürüm yok fakat gördüğüm bütün Türk dizilerinde baş roldeki erkek karakter aşkını tam itiraf edecek olur odaya biri girer, bir aksilik olur. Bütün dizi saçma sapan şişirmeler ile yürür. Ayrıca hiç bir Türk dizisinin bölümünün sonunda istisnalar hariç iyilerin kazandığı bir şekilde bitmez. Tam aksine bölüm boyunca "acaba gizli aşk ortaya çıkacak mı..." heyecanı yaratıp, bölüm sonunda gizli aşk ortaya çıkacak havası verip, aşırı meraklandırıp, bölümü bitirirler. Elbette burada Game of Thrones 'un kalitesi ile dandik Türk dizilerinin kalitesini kıyaslamıyorum. Sadece dizinin genelinde sevilen karakterlerin hep sıkıntı ve acı çekmesinden dem vuruyorum. Diğer yandan elbette izleyicilerin beklediği şekilde ilerlemek zorunda. Bu zamana kadar izleyicilerin isteği ve beklentisi dışında olan çok şey oldu. Bu da şekilde olması da Türk dizisi kıvamında olduğu anlamına gelmiyor.

Gizli Kullanıcı

Lesitin, diğer adıyla fosfatidilkolin, genel olarak glikolipidler, trigliseridler ve fosfolipidlerden oluşan bir karışımdır. Biyokimyada lesitin saf fosfatidilcolin adı verilen fosfolipid ile eşanlamlı olarak kullanılır. Bu madde yumurta sarısından ya da soya fasulyesinden elde edilir. Lesitin kelimesi de zaten Yunanca yumurta sarısı demek olan lekithos—(λεκιθος)dan gelir. Lesitin ticari olarak yuksek derece saflıkta bulunabilmekte ve bir gıda katkı maddesi olarak yahut ilaç yapımında kullanılmaktadır.

Gizli Kullanıcı

Sıktı artık her yerde game of thrones

mustafayagdi

Aga içeriği görmezden geleibilirsin. Bu kadar negatif olmayın. Seviliyor ki konuşuluyor

Gizli Kullanıcı

her yer GoT başlığı dolu

ahmet-ozay

ulan mk veledi yapacağın şey belli içeriğe tıklama devam et boş boş yorumlar yapıpta insanın canını sıkmayın

Görüş Bildir