Son Jedilar Buraya: Star Wars Evrenine Ne Kadar Hakimsin?

1.3bPAYLAŞIM

Star Wars'ta yaşananlara hakim olup, doğru şeyleri örnek almalı, kötü şeylerden de ders çıkarmalısın! Peki bilgine göre, bakalım Son Jedi'lardan birisi sen misin?

1. Konumuz son Jedi'lar; ama canımız teste ilk üçlemeyle başlamak istedi nedense? Kolay olsun hadi! Hangisi Jedi değildi?

Han Solo
Luke Skywalker
Yoda
Obi Wan Kenobi

2. Düşmanı da tanımak lazım: Hangisi Darth değildi?

Anakin Skywalker
Count Dooku
Palpatine
Jabba The Hutt

3. Dostunu düşmanı bildiğin iyi! Ama iyice ayırt etmen gerekiyor ve görece zor bir soru geliyor! Şunlardan hangisi kötülerin kullandığı bir araçtır?

Tie Fighter
A Wing
X Wing
Milennium Falcon

4. Hadi yeni seriye yavaş yavaş geçelim. Şu abiye çoğumuz sinir olduk. Peki, lakabı Kylo Ren olan bu arkadaşın, gerçek adı ne ola ki?!

Luke Solo
Ben Solo
Beru Solo
Beru Skywalker

5. Peki bu tatlı arkadaşın adı neydi?

Aayla Secura
Unkar Plutt
Maz Kanata

6. Zor bir soru sorarak işleri çirkinleştirip karanlık tarafa geçiyoruz :) Şu gif hangi filmden bir sahneydi?

Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in Intikamı
Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi
Star Wars: Güç Uyanıyor
Yıldız Savaşları: Bölüm II - Klonların Saldırısı

7. Biraz daha genel bir soru geliyor... Star Wars Günü tüm dünyada her yıl hangi tarihte kutlanır?

8 Ekim
4 Mayıs
30 Nisan
11 Aralık

8. Son olarak, son seriye tekrar dönelim... Kylo Ren'in ışın kılıcı şunlardan hangisiydi?

Star Wars Bilgine Göre Karanlıktasın!

Verdiğin doğru cevaplara göre Star Wars evreni sana karanlık! Aslında teste aynı Ben Solo gibi iyi niyetli başladın, ama içindeki karanlık büyüdü büyüdü ve seni kendine aldı ve bilgi yetersizliğinle bir anda Kylo Ren oldun. Bir anda karanlık tarafa geçip testte başarısız oldun. Çünkü Star Wars evreninde olup bitenleri oldukça iyi bilmen ve içinde büyümeye meyilli karanlığı önlemen gerekiyor. Ama olsun, o içindeki iyilik ve pek tabii ki GÜÇ hiçbir zaman bitmez. Neyse artık yeni film gelsin de bilgileri tazeleyip tekrar aydınlık tarafa geçersin. Hadi artık gel Son Jedi :)

Star Wars Bilgine Göre Araftasın!

Verdiğin doğru cevaplara göre aynı Finn gibi araftasın diyebiliriz. Neyse ki aydınlığa daha yakınsın! Gelecek vaat ediyorsun, ileride güç seninle olabilir, ama çalışmalı, Star Wars bilgini artırmalısın. Belli ki seriyi seviyorsun amma velakin sanki biraz daha dikkatli izleyebilirsin; çünkü bu muhteşem seri zibilyon tane ayrıntı içeriyor. Böyle izlemek daha zevkli, daha eğlenceli güven bize ;) Neyse artık yeni film gelince tüm bilgilerin tazelenir ne de olsa. Hadi artık gel Son Jedi :)

Star Wars Bilgine Göre Son Jedi, Son Umutsun!

Verdiğin doğru cevaplara göre güç sende uyanıyor, hatta uyanmış son Jedi, galaksinin çoktan son umudu bile olmuşsun. Tamamen aydınlıktasın, çünkü seriyi çok iyi biliyorsun. Hatta galaksiyi, tüm evreni evinin yolu gibi biliyorsun. Ama artık son film gelsin değil mi?! Özledik be!..

Star Wars: Son Jedi filmini heyecanla bekleyenlere bir güzel haber de Vivident’ten!

Star Wars temalı kutulardan çıkan şifreyi 3915’e gönderin, Star Wars temalı San Francisco gezisine çıkan şanslı çift olma fırsatını yakalayın! Bitmedi! Star Wars temalı 100 adet bardak, 100 adet sırt çantası, 100 adet ışıklı kulaklık veya 200 adet Vivident hediye paketinden birini kazanma şansı yine bu kutularda!

Kampanyaya katılmak için tıklayın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
azra_malfoy

Sadece ilk filmi izlemiş birisi olarak 6 doğru fena değil herhalde (Tabii sallayıp tutturmuş da olabilirim bazılarını😁)

klemenjero

kolaydı.

gintokisensei

kylo ren'e gıcık olunur mu be

kemal-kabal

Verdiğin doğru cevaplara göre güç sende uyanıyor, hatta uyanmış son Jedi, galaksinin çoktan son umudu bile olmuşsun. Tamamen aydınlıktasın, çünkü seriyi çok iyi biliyorsun. Hatta galaksiyi, tüm evreni evinin yolu gibi biliyorsun. Ama artık son film gelsin değil mi?! Özledik be!..

beyaz-yumurta

Filmin o kadar serisi var. Siz gidip sırf reklam için son çekilen filmlerden mi sorular sordunuz? Star Wars ile ilgili bir sorular sorarım aklınız kalır. Gerçek star wars bu değil uleyn!

Görüş Bildir