Görüş Bildir

Somer Şef Kime Kaşık Attı? MasterChef'te Somer Şef Hangi Yarışmacıya Kaşık Attı?

Anasayfa > Güncel

TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef'te bir kaşık atma daha yaşandı. Çok üstün görülen tabaklar için 'söylenecek söz yok' anlamına gelen kaşık atma her yarışmacının hayalini süslüyor. Peki, Somer Şef kime kaşık attı? MasterChef'te Somer Şef hangi yarışmacıya kaşık attı, kimin tabağını çok beğendi? İşte merak edilenler...

TV8'de yayınlanan MasterChef yarışmasında bir kaşık daha atıldı. MasterChef'in 29 Aralık'ta yayınlanan 145. bölümüne Somer Şef'in kaşık atması damgasını vurdu. Son 6 yarışmacının kaldığı MasterChef'te sona doğru gelinirken yarışmacılar finale kalmak adına ellerinden geleni yapıyor. Peki, Somer Şef hangi yarışmacıya kaşık attı? MasterChef'te kaşık alan yarışmacı kim oldu? Hangi yemeğe kaşık atıldı?

Somer Şef Kime Kaşık Attı?

Somer Şef Kime Kaşık Attı?

MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu sonrası tadım yapan şeflerden Somer Şef, Burcu'nun yemeğine kaşık attı. Burcu daha sonrasında gözyaşlarını tutamadı.

Kaşık Atmak Nedir? Kaşık Atmak Ne Anlama Geliyor?

Kaşık Atmak Nedir? Kaşık Atmak Ne Anlama Geliyor?

Kaşık atmak gastronomide 'söylenecek söz yok' anlamına geliyor. Yemeğin üstün seviyede olduğunu belirtmek için kaşık atılır. Şeflerin kaşık atması yarışmacılar için en büyük hedeflerden biri. MasterChef Türkiye'de en zon 31 Ekim 2021'de Danilo Şef, Hasan'a yaptığı yemekten dolayı kaşık atmıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?