Görüş Bildir
Haberler
Şimdiye Kadar Kaç Seks Pozisyonu Denediğini Tahmin Ediyoruz!

etiket Şimdiye Kadar Kaç Seks Pozisyonu Denediğini Tahmin Ediyoruz!

Begüm
15.02.2022 - 22:30
İçeriğin Devamı Aşağıda

Bakalım cinsel hayatın ne kadar renkli? Ne kadar çok pozisyon denedin? Hazırsan başlayalım!

1. Lütfen cinsiyet kimliğinizi belirtiniz.

2. Tek gecelik ilişkiye nasıl bakıyorsun?

3. Hoşlandığın biri ile hemen konuşur musun?

4. Seni anlatan yatak odası hangisi?

İçeriğin Devamı Aşağıda

5. Asla vazgeçemeyeceğin pozisyon hangisi?

6. Yatakta bir hayvan olsan hangisi olurdun?

7. Evlenmek mi? Eğlenmek mi?

8. Son soruya geldik! Sevişmeden ne kadar durabilirsin?

Sen bu işin ustasısın: En az 16!

Evet senin denemediğin pozisyon yok diyebiliriz! Denemediklerin varsa da onun sebebi de senin veya partnerinin hoşuna gitmemesidir. Sen cinsellik konusunda oldukça açıksın. Vücuduna da çok güveniyorsun. Yatakta harikalar yaratmayı, partnerinin keyif almasını da çok seviyorsun. Yatakta yeni her şeyi deneyebilirsin. Yatak ve cinsellik senin için keşfedilmesi gereken en önemli şey. Arkadaşların bile gelip senden taktik alıyor. Ee sırada denemediğin pozisyonlar var hadi!

Hiç de fena değilsin: 12!

Sen cinselliği de yeniliği de çok seviyorsun yine de çok fazla uçlara gitmek istemiyorsun. Bulunduğun konfor alanı senin için yeterli. Bu yüzden güvendiğin ve kendini rahat hissettiğin pozisyonları deniyorsun. Partnerinle yeni ve keyifli bir pozisyon yakaladığında ise başka bir pozisyon keşfetmeyi düşünmüyorsun. Ama söyleyelim, sen bu işte oldukça iyisin. Yine de keşfetmen gereken pozisyonlar olduğunu belirtelim.

Keşfetmeye devam: 6!

Evet sen bulunduğun konfor alanından çıkmayı pek sevmiyorsun. Zamanında farklı pozisyonlar denemişsin ama kendini rahat hissetmeyince hemen vazgeçmişsin. O yüzden şimdi de favori pozisyonların arasında gidip geliyorsun. İlişkilere yeni bir boyut katmak ve farklı açıdan bakabilmek için yeni pozisyonlar keşfetmek oldukça değerli. Sen de fena değilsin ama neden daha iyisi olmayasın?

Daha fazlasını denemek lazım: Maksimum 3!

Kabul edelim sen hayatında cinselliği birinci sıraya koymuyorsun. Ee hal böyle olunca da yeni pozisyon deneyeyim, yeni şeyler keşfedeyim demiyorsun. Ama hem hayatında hem de ilişkinde yenilikler çok iyi şeyler doğurabilir. Bu yüzden denemekten korkma, her zaman daha keyiflisi keşfetmeye devam et. Kim bilir belki daha favori pozisyonunu dahi bulamamışsındır. Haydi denemeye devam!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
40
18
17
12
10
8
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Gizem Yenikler

Sen bu işin ustasısın: En az 16!

Ömer

🧐 vowww

Necla Kaplan

12 çıktı

Ömer

Banada 12 çıktı 😉

cansu ersan

Tatlı Bir Gülümseme! Tatlı Bir Gülümseme! Verdiğin cevaplara bakılırsa muziplik senin hoşuna gidiyor. Tatlı bir gülüş seni çekmeye yeter. Romantikliğin ve ... Devamını Gör