Görüş Bildir
Haberler
Silahı Başına Dayadı... Pakistanlı Genç TikTok Videosu Çekerken Feci Şekilde Can Verdi!

Silahı Başına Dayadı... Pakistanlı Genç TikTok Videosu Çekerken Feci Şekilde Can Verdi!

Batuhan
20.05.2021 - 13:23 Son Güncelleme: 20.05.2021 - 13:54

TikTok'ta düzenlenen 'cesaret yarışmaları' özellikle gençler arasında yayılmaya ve tehlike saçmaya devam ediyor. AFP'nin son dakika olarak geçtiği habere göre Pakistanlı bir genç TikTok videosu çekmek uğruna canından oldu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Hürriyet'te yer alan habere göre, Sosyal medya platformu TikTok eğlenceli videoların paylaşıldığı bir sanal dünyadan tehlikeli bir noktaya sürüklenmeye devam ediyor. Daha önce de dünyanın çeşitli yerlerinde çekilen tehlikeli 'cesaret yarışmaları' yüzünden yaralanan, hatta hayatını kaybeden kişilerin haberleri gazete manşetlerine taşınmıştı. Bu tehlikeli durumun son örneği ise Pakistan'da yaşandı.

Pakistan polisinin açıkladığı ve AFP'nin gündeme taşıdığı habere göre Pakistanlı bir genç TikTok için 'sahte intihar' videosu çekmeye çalışırken kendini başından vurarak hayatını kaybetti.

Silahı şakağına dayayıp tetiği çekti

Silahı şakağına dayayıp tetiği çekti

Adının Hamidullah olduğu açıklanan 19 yaşındaki genç TikTok'ta 600'e yakın videosu bulunan ve kendi çevresinde iyi tanınan bir sosyal medya kullanıcısı olarak biliniyordu. TikTok'ta 8 binden fazla takipçisi olan Hamidullah'ın video çekme sevdası canına canına mal oldu.

Swat Valley bölgesi polis yetkilisi Badshah Hazrat'ın AFP'ye yaptığı açıklamaya göre video çekmek için kullandığı silahın dolu olduğunu bilmeyen Hamidullah silahı şakağına dayayarak tetiği çekti ve dolu olan silahtan çıkan kurşunla olay yerinde anında hayatını kaybetti.Hamidullah'ın hayatını kaybettiği o anları içeren video TikTok'a hiç yüklenmedi ancak Pakistanlı gencin bazı arkadaşları olay anını sosyal medyadan paylaştı.

Hayatını kaybeden gencin TikTok'a daha önceleri arkadaşlarıyla şakalaşırken ya da kriket oynarken çekilen videoları yüklediği açıklandı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Barney

bu tür akımların daha çok olmasını dilerim. thanos parmağını şıklatamayacağı için, mecburen temizlik bu şekilde olacak.

Pickle Rick

Üzülen var mı?

durba durba

Ewwweeett bir oksijen israfi daha.... checked))