Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sil Baştan! Trajik Bir Hafıza Kaybından Sonra Sevgilisine Tekrardan Aşık Olan Kadın

-

Hiç düşündünüz mü, hafıza kaybı yaşasaydınız ve sevgiliniz tamamıyla bir yabancıya dönüşseydi, ona tekrar aşık olur muydunuz? Elite Daily'de karşımıza çıkan Jessica Sharman tam olarak bunu yaşadı.

Kaynak: http://elitedaily.com/news/woman-falls-i...

Düşünsenize, bir gün hafızanızı kaybediyorsunuz, kim olduğunuz ve nerede olduğunuz hakkında hiçbir fikriniz yok. Sevgiliniz olduğunu söyleyen bir erkek yanınızda duruyor ama sizin için sadece bir yabancı. Ne yapardınız?

20 yaşındaki Jessica Sharman metroyla evine dönerken bir dizi epilepsi nöbeti geçirdi. Kendine geldiğinde ne ailesini ne arkadaşlarını ne de ismini hatırlıyordu.

25 yaşındaki sevgilisi Rich Bishop, artık yalnızca bir yabancıydı.

2010 yılında epilepsi teşhisi konulan Jessica, daha önce de nöbet geçirdi ancak hiçbiri böyle değildi.

"O gün dünyam yerle bir oldu. Bana doğru koşan bir kadın gördüm, kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Annemdi. Ben ona boş boş bakabildim sadece..."

Ailesi Jessica'yı ikna etmek için bir dolu fotoğraf göstermek zorunda kaldı. Jessica fotoğraflardakinin kendisi olduğundan emin olmak için aynaya baktı.

"Korktuğumu anlayınca annem elini dizime koydu. Sert bir şekilde ittirdim. Yabancı birinden gelen bir hareket gibiydi."

Jessica için daha da korkutucu olan Rich ile ilişkisini devam ettirmekti.

"Beni onunla yalnız bıraktılar ve nefret ettim. Benim için bir yabancıdan ibaretti. Rich favori parkımız olması gereken bir yere götürdü ama ben onun yanında bile yürümedim. Elimi tuttuğunda hemen kaçtım."

Jessica, Rich ile ilişkisini bitirmeye karar verdi. Düşünsenize hiç tanımadığınız bir adam hayatınızın aşkı olduğunu söylüyor, elinizi tutmaya çalışıyor...

"Bana hala yabancı biri gibi geliyordu. Ona söylediğimde yıkıldı ancak sahip olduğumuz şeyi geri kazanma konusunda geri adım atmadı. Ne kadar tutkulu olduğunu gördüğümde bana değer verdiğine ikna oldum, bu yüzden onunla randevuya çıkmaya karar verdim ama hiçbir söz veremeyeceğimi de belirttim."

Ama Rich kafasına koymuştu. Sabırlı bir yürek ve sevdiği kadına olan hisleri onu geri kazanmasını sağladı.

Jessica'nın geçirdiği nöbetin üzerinden neredeyse bir yıl geçti ve hayatının 19 yılını hala hatırlamıyor. Küçüklüğünden hiçbir anısı yok. 😔

Daha kötüsü, doktorlar hiç hatırlayamayabileceğini söylüyor. Jessica'nın tekrar hafıza kaybıyla sonuçlanabilecek bir nöbet geçirme olasılığı yüzde 50.

Yani Rich, 'sil baştan' Jessica'yı geri kazanmak zorunda kalabilir.

Çift şu sıralar beraber yeni anılar yaratmaya bakıyor.

Böyle güzel bir aşk hikayesinin bu kadar güzel seven bir erkekle kolay kolay biteceğini düşünmüyoruz. Jessica da aynı fikirde.

"Rich beni iki kez kendine aşık etmeyi başardı, bin defa daha olsa yapabileceğini biliyorum."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fuldensonmez

"Rich beni iki kez kendine aşık etmeyi başardı, bin defa daha olsa yapabileceğini biliyorum." adama psikolojik baskı yapıyor:d:d:d

asli.unsal2

Madem hatırlamıon iki kez aşık ettiğini nerden bilion.?

haylazadam

ne yapsak aşık mı olsak :(

malcolm_ali

ne 50 ilk öpücüğü, the vow'u izleyin amk

mr.karo

Resmen aşka, sevgiye açız lan...

Görüş Bildir