Şeyma Subaşı'nın İmza Günü İçin Talep Ettiği Şeyler Sosyal Medyaya 'Yok Artık' Dedirtti

-
Abone ol

Bakalım neler istemiş...

Şeyma Subaşı'nın kendi hayat hikâyesini anlattığı 'Sadece Şeyma' adlı kitabı, geçtiğimiz aylarda satışa çıkmıştı biliyorsunuz ki.

Kitabın içinde yer alan detaylar ve itiraflar da uzun süre konuşulmuştu hatırlarsanız.

Kitapla ilgili en çok ses getiren şeylerden biri de okuyucuya cilt bakımı için, 'hyalüronik asit' yerine 'hidrolik asit', yani tuz ruhu önerilmesi olmuştu.

Kitapla ilgili detaylara ve eleştirilere de burada değinmiştik. 👇

Ne Yani Şeyma Subaşı'nın 'Herkesi Mutlu Edemezsin, Çünkü Pizza Değilsin!' Yazan Kitabını Eleştirme Hakkımız Hiç mi Yok? - onedio.com
Ne Yani Şeyma Subaşı'nın 'Herkesi Mutlu Edemezsin, Çünkü Pizza Değilsin!' Yazan Kitabını Eleştirme Hakkımız Hiç mi Yok? - onedio.com

İşte Şeyma Subaşı geçtiğimiz gün eleştirilerin hedefi hâline gelen kitabı için bir imza günü düzenlemişti.

İstanbul'daki bir AVM'de düzenlenen imza gününde uzun kuyruklar oluşmuş, hayranları Şeyma Subaşı'na kitaplarını imzalatabilmek ve onunla fotoğraf çektirebilmek için uzun süre beklemişti.

Hatta Şeyma Subaşı'nın hayranlarının yaş ortalaması sosyal medyanın diline düşmüş, kitap gibi bu imza günü de eleştirilmişti.

Burada size imza gününden tüm detaylarıyla bahsetmiştik hatta. 👇

Şeyma Subaşı'nın İmza Gününde Uzun Kuyruklar Oluştu, Hayranlarının Yaş Ortalaması Sosyal Medyanın Diline Düştü - onedio.com
Şeyma Subaşı'nın İmza Gününde Uzun Kuyruklar Oluştu, Hayranlarının Yaş Ortalaması Sosyal Medyanın Diline Düştü - onedio.com

Geçtiğimiz hafta düzenlenen bu imza gününün ardından, Şeyma Subaşı'nın imza günü düzenlemek için birtakım isteklerde bulunduğu iddia edildi.

İddiaya göre Şeyma Subaşı benzer etkinlikler düzenlemek isteyen AVM'lerden, "VIP araçla ulaşım, 40 bin TL bütçe, kulis ve etkinliğin 1 saat sürmesi" talebinde bulundu.

Tabii bu durum sosyal medyada da eleştirilere neden oldu.

Eleştiriler genel olarak böyleydi... Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mailer-daemon

Bence biz ülke olarak düşünmeye başlamalıyız nerede yanlış yaptık da böyle salaklar çıktı ne tür bir mal o kitabı okumak için para verir ve daha da kötüsü ne tür bir mal o kitabı okumakla zamanını harcar bir yerde bir yanlışlık yapıyoruz Erdoğa'nı destekleyenler olsun, Müge Anlı'yı izleyenler olsun, Cübbeli Ahmet Hocayı dinleyenler olsun, bu geri zekalılar normal koşullarda doğmazlar bence bir yerlerde bir hata var acaba içme sularına filen mi bir şey karıştırıyorlar.

bloom1990

neler görüyoruz ne günlere kaldık şaka gibi

okcuoglu

Birileri isteyecek , birileri verecek,bu da böyle sürüp gidecek.

tunakarahan

Ketçap mayonez ve ranch sosta olsun

hetepheres2

sen kimsin aq ?

Görüş Bildir