Sevgisini Gösteremeyenler Buraya: Sana İyi Gelecek Reçeteyi Yazıyoruz!

1.3bPAYLAŞIM

Kimisi öyle pat diye söyleyemez sevdiğini, birazcık zorlanır gerekir sevgisini göstermek için. Hiç zorlanmayın; biz size iyi gelecek şeyi biliyoruz. Haydi teste!

1. Hazırsan başlayalım. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

Kadın
Erkek

2. Peki aşağıdakilerden hangisiyle daha çok vakit geçirirsin?

3. Asansörde tek başınasın diyelim. Ne yaparsın genellikle?

Şarkı söylerim.
Yüzümde gözümde bir şey var mı diye kontrol ederim.
Maillerimi kontrol ederim.
Aynada karizmatik / sevimli gülüşümü çalışırım.
Telefon, cüzdan, anahtar, çanta hepsini almışım tamamım.
Ocağın altını kapattım mı diye düşünürüm.
Aynada saçlarımı düzeltirim.

4. Şimdi hayalindeki işi bize biraz anlatsana…

Çocuklarla ilgilenebileceğim, öğretici bir iş istiyorum.
İnsanlarla uğraşmak zorunda olmadığım bir iş istiyorum.
Panda bakıcılığı gibi sevimli bir iş istiyorum.
Sürekli gezebileceğim bir iş istiyorum.
İstediğim gibi giyinebileceğim bir iş istiyorum.
Saçıma, sakalıma karışılmayacak bir iş istiyorum.

5. Peki sence sevginin hangisi daha makbuldür?

Yoğun olanı
Karşılıklı olanı
Mutlu edeni
Çıkarsız olanı
Faydalı olanı
Sonsuz olanı

6. Güzel bir cumartesi akşamı arkadaşlarınla dışarı çıktın ve uzun zamandır hoşlandığın kişiyle karşılaştın. Tepkin ne olur?

Mala bağlarım. Heyecandan hiçbir şey yapamam.
Görmezlikten gelirim. Ondan bir hamle beklerim.
Birlikte takılmayı teklif ederim.
Fırsat bu fırsat, gidip arkadaşlarıyla kaynaşırım.
Hal hatır sorup, arkadaşlarımın yanına dönerim.

7. Şimdi bir manzara seç kendin ve sevdiklerin için!

8. Peki neden bu manzarayı seçtin anlatsana biraz?

Çocukluğumu hatırlattı.
Anlamadığım bir şekilde huzur verdi.
Gerçekten çok güzel bir yere benziyor.
Yukarıdakilerden hiçbiri.

9. Biraz da bize hayalindeki dünyadan bahset ve sonucu görelim!

Hayvanların ve insanların birlikte mutlu olduğu bir dünya.
Çocukların dilediğince koşup oynayabildiği bir dünya.
Trafik olmayan bir dünya...
Kimsenin açlıktan sorunu yaşamadığı bir dünya.
Kimsenin kredi, kira, borç ödemediği bir dünya.
Herkesin güzel ve mutlu olduğu bir dünya.
Ailelerin bir arada ve mutlu olduğu bir dünya.
Komşulukların güçlü olduğu, insanların birbirine yardımcı olduğu bir dünya

Arabana Sevgini Göster!

Sen de rahat rahat sevgisini gösteremeyenlerdensin. Uzaktan uzağa sevmek sana çok daha rahat ve sıkıntısız geliyor. Ama bu durum yavaş yavaş canını sıkmaya başlamış. Neyse ki bu konuda sana ilaç gibi gelecek bir tavsiyemiz var. Sevgini göstermeye arabandan başla. Mesela bu Sevgililer Günü’nde sevgili arabana da sevgini gösterebilirsin. Çünkü tüm oto aksesuarlarında ve 14 Şubat’a kadar binlerce farklı üründe %50’ye varan indirimler var. Sevgini göstermek için her şey hepsiburada.com  ‘da!

Saçlarına Sevgini Göster!

Sen de rahat rahat sevgisini gösteremeyenlerdensin. Uzaktan uzağa sevmek sana çok daha rahat ve sıkıntısız geliyor. Ama bu durum yavaş yavaş canını sıkmaya başlamış. Neyse ki bu konuda sana ilaç gibi gelecek bir tavsiyemiz var. Sevgini göstermeye saçlarından başla. Mesela bu Sevgililer Günü’nde o güzelim saçlarına da sevgini gösterebilirsin. Çünkü tüm saç bakım ürünlerinde ve 14 Şubat’a kadar binlerce farklı üründe %50’ye varan indirimler var. Sevgini göstermek için her şey hepsiburada.com  ‘da!

Kendine Sevgini Göster!

Sen de rahat rahat sevgisini gösteremeyenlerdensin. Uzaktan uzağa sevmek sana çok daha rahat ve sıkıntısız geliyor. Ama bu durum yavaş yavaş canını sıkmaya başlamış. Neyse ki bu konuda sana ilaç gibi gelecek bir tavsiyemiz var. Sevgini göstermeye kendinden başla. Mesela bu Sevgililer Günü’nde bitanecik kendine de sevgini gösterebilirsin. Çünkü tüm kişisel bakım ürünlerinde ve 14 Şubat’a kadar binlerce farklı üründe %50’ye varan indirimler var. Sevgini göstermek için her şey şey hepsiburada.com  ‘da!

Mutfağına Sevgini Göster!

Sen de rahat rahat sevgisini gösteremeyenlerdensin. Uzaktan uzağa sevmek sana çok daha rahat ve sıkıntısız geliyor. Ama bu durum yavaş yavaş canını sıkmaya başlamış. Neyse ki bu konuda sana ilaç gibi gelecek bir tavsiyemiz var. Sevgini göstermeye mutfağından başla. Mesela bu Sevgililer Günü’nde muhteşem mutfağına da sevgini gösterebilirsin. Çünkü tüm mutfak ürünlerinde ve 14 Şubat’a kadar binlerce farklı üründe %50’ye varan indirimler var. Sevgini göstermek için her şey şey hepsiburada.com  ‘da!

Evine Sevgini Göster!

Sen de rahat rahat sevgisini gösteremeyenlerdensin. Uzaktan uzağa sevmek sana çok daha rahat ve sıkıntısız geliyor. Ama bu durum yavaş yavaş canını sıkmaya başlamış. Neyse ki bu konuda sana ilaç gibi gelecek bir tavsiyemiz var. Sevgini göstermeye evinden başla. Mesela bu Sevgililer Günü’nde sıcacık yuvana da sevgini gösterebilirsin. Çünkü tüm ev dekorasyon ürünlerinde ve 14 Şubat’a kadar binlerce farklı üründe %50’ye varan indirimler var. Sevgini göstermek için her şey şey hepsiburada.com  ‘da!

Bebeğine Sevgini Göster!

Sen de rahat rahat sevgisini gösteremeyenlerdensin. Uzaktan uzağa sevmek sana çok daha rahat ve sıkıntısız geliyor. Ama bu durum yavaş yavaş canını sıkmaya başlamış. Neyse ki bu konuda sana ilaç gibi gelecek bir tavsiyemiz var. Sevgini göstermeye bebeğinden başla. Mesela bu Sevgililer Günü’nde sevgili bebeğine de sevgini gösterebilirsin. Çünkü tüm oyuncaklarda ve 14 Şubat’a kadar binlerce farklı üründe %50’ye varan indirimler var. Sevgini göstermek için her şey hepsiburada.com  ‘da!

Evdeki Dostlarına Sevgini Göster!

Sen de rahat rahat sevgisini gösteremeyenlerdensin. Uzaktan uzağa sevmek sana çok daha rahat ve sıkıntısız geliyor. Ama bu durum yavaş yavaş canını sıkmaya başlamış. Neyse ki bu konuda sana ilaç gibi gelecek bir tavsiyemiz var. Sevgini göstermeye evdeki dostlarından başla. Mesela bu Sevgililer Günü’nde o masum dostuna da sevgini gösterebilirsin. Çünkü tüm petshop ürünlerinde ve 14 Şubat’a kadar binlerce farklı üründe %50’ye varan indirimler var. Sevgini göstermek için her şey hepsiburada.com  ‘da!

Komşuna Sevgini Göster!

Sen de rahat rahat sevgisini gösteremeyenlerdensin. Uzaktan uzağa sevmek sana çok daha rahat ve sıkıntısız geliyor. Ama bu durum yavaş yavaş canını sıkmaya başlamış. Neyse ki bu konuda sana ilaç gibi gelecek bir tavsiyemiz var. Sevgini göstermeye komşundan başla. Mesela bu Sevgililer Günü’nde en yakın komşuna da sevgini gösterebilirsin. Çünkü tüm çikolata şekerleme ürünlerinde ve 14 Şubat’a kadar binlerce farklı üründe %50’ye varan indirimler var. Sevgini göstermek için her şey hepsiburada.com  ‘da!

İçindeki Çocuğa Sevgini Göster!

Sen de rahat rahat sevgisini gösteremeyenlerdensin. Uzaktan uzağa sevmek sana çok daha rahat ve sıkıntısız geliyor. Ama bu durum yavaş yavaş canını sıkmaya başlamış. Neyse ki bu konuda sana ilaç gibi gelecek bir tavsiyemiz var. Sevgini göstermeye içindeki çocuktan başla. Mesela bu Sevgililer Günü’nde çocuk kalan kendine de sevgini gösterebilirsin. Çünkü tüm notebooklarda ve 14 Şubat’a kadar binlerce farklı üründe %50’ye varan indirimler var. Sevgini göstermek için her şey hepsiburada.com  ‘da!

Gönülleri fethet!

hepsiburada'da sevgini göstermek için her gün başka bir fırsat var! Sen de hepsiburada’yı takip et, gönülleri fethet!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ibrahim229

Saçlarına Sevgi Göster

ezgisen

reklam kokan hareketler.

Gizli Kullanıcı

Kendime sevgi mi göstereyim. :(

deniz-gurbuz

Evine Sevgini Göster!

hakan-olgor

Dünyanın en gereksiz karakter testi. Harcadığım vakite acıdım ama soruları cevaplarken eğlenmedim desem yalan olur. :)

Görüş Bildir