Görüş Bildir
Haberler
Setrak Yelegen Galatasaray'da İşe Başladı

Setrak Yelegen Galatasaray'da İşe Başladı

Galatasaraylı taraftarların fenomeni haline gelen Setrak Yelegen, kilisedeki işinden olduktan sonra Galatasaray'da işe başladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İlk olarak metrodaki görüntüsü ile yansıdı sosyal medyaya. Sarı kırmızı ayakkabı bağcıkları, montuna elle işlediği 4 yıldızı, bileklikleri ile kısa sürede tüm Galatasaraylıların sevgilisi haline geldi.

Galatasaray taraftarları, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynanan Lazio karşılaşmasında bu büyük aşkı dev bir koreografiye dönüştürdü. Medya da bu çok özel Galatasaraylıya kayıtsız kalmadı. Bir anda tüm spor sayfaları, TV ekranları Setrak Yelegen haberleriyle doldu. Ne yazık ki bu yoğun ilgi onun işini kaybetmesine neden oldu.

Setrak Yelegen bugün bir kez daha Galatasaray kulübünün davetlisi olarak Arena’daydı ancak bu kez geliş amacı farklıydı. Yelegen artık Galatasaray bünyesinde yer alacak. Resmi işlemler başlatıldı. Setrak Yelegen, 7 Mart Pazartesi gününden itibaren, Galatasaray’ın doğduğu yer olan Beyoğlu’ndaki GSSTORE’da görev almaya başlayacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
169
41
8
1
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Atay Aydin

Helal olsun Galatasaray yönetimine...