Serenay Sarıkaya'ya Olan Benzerliğiyle Dikkat Çeken YouTuber Duygu Özaslan'ın Kerem Bürsin ile Birlikte Olduğu İddia Edildi!

39PAYLAŞIM

Bu benzerlik olayı çok farklı yönlere kaymaya başladı gibi... Vallahi korkulur!

Bildiğiniz üzere Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin, geçtiğimiz aylarda ilişkilerine son noktayı koydular.

Uzun süredir birlikte olan çiftten evlilik haberi beklerken, ayrılık haberi gelmesi hepimizi bir miktar şaşırttı da diyebiliriz.

Ayrılıklarının hemen ardından her ikisi için de türlü türlü dedikodular ortaya atıldı; isimleri başkalarıyla anılmaya başlandı.

Özellikle Serenay Sarıkaya'nın adı birçok ünlüyle geçti. Her birini tek tek yalanlasa da hala dedikoduları durdurabilmiş değil!

Fakat, son olarak çıkan bir dedikodu var ki... "Aman aman, neler oluyor yahu?" cinsinden!

Merak edenler için hemen söyleyelim: Duygu Özaslan ile Kerem Bürsin aşk yaşıyor/yaşamış!

Biz tabii şok!

Geçtiğimiz hafta sevgilisinden ayrıldığını böyle duyurmuştu Duygu Özaslan.

Peki, gelelim bu dedikodunu çıkış noktasına...

Dün bir magazin programında Kerem Bürsin'in Serenay Sarıkaya'ya tıpatıp benzeyen bir güzelle yakınlaştığı, fakat ilişkinin başlamadan bittiği söylendi. Ayrıca bu kişinin sosyal medya fenomeni olduğu belirtilirken, Kerem Bürsin'in dışarıda görüşmek istemediği için ilişkinin tanışma aşamasında sonlandığı iddia edildi.

Duygu Özaslan'ın Serenay Sarıkaya'ya benzerliği epey dikkat çekici değil mi gerçekten?

Kimileri ona aşırı derecede özendiğini ve tavrını, tarzını taklit ettiğini söylüyor...

O da bu benzerliği bildiği için birçok kez Serenay Sarıkaya makyajı yapmıştı, izleyenler bilirler...

Ciddi ciddi kafasına taktı mı yoksa bunlar sadece dedikodudan ibaret mi bilemiyoruz.

Ama eğer ortada böyle bir durum varsa gerçekten komik! 😂

Dansa falan da başladı çünkü. 😅

View this post on Instagram

Önünde olmayı en sevdiğim ayna

A post shared by Duygu Özaslan (@duyguozaslan) on

🙄

İşte tüm bunlar konuşulurken canlı yayına bağlanan Duygu Özaslan, şu anda başka bir ilişkisi olduğunu ve yakın zamanda duyuracağını söyleyerek olayı yalanladı!

Yakın zamanda resmiyete dökeceklermiş, bakalım...

Başka bir iddia ise şöyle...

Serenay Sarıkaya'ya Olan Benzerliğiyle Dikkat Çeken YouTuber Duygu Özaslan'ın Kerem Bürsin ile Birlikte Olduğu İddia Edildi!
Serenay Sarıkaya'ya Olan Benzerliğiyle Dikkat Çeken YouTuber Duygu Özaslan'ın Kerem Bürsin ile Birlikte Olduğu İddia Edildi!

Bakalım, bekleyip göreceğiz neler olduğunu!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deniz-usta2

Hiçbiri ne Serenay nede bu Duygu Yasemin Allen kadar güzel olamaz ama şu gerçek ne Kerem ilan-ı aşk etti nede onlar gerçekten çıkıyorlar yalan haber vakası maksat parasını kazanmak olsun magazinciler ile paparazi'lerin kendilerine malzeme lazım olduğundan küçücük şeylerden bile abartı yapıp kendilerine ekmek çıkarıyorlar şerefsizler

ipek-yilmaz15

Siz gerçekten de çok kötü insanlarsınız.Neler neler yazmışsınız.Nedir bu nefret? Gelip de burada klavye delikanlılığı yapmayın! Gerçekekten insanlar bu kadar kötü olabilir mi ya aklım almıyor. Duygu'yu da Serenay'ı da çok tanımam ama Duygu'ya yaptığınız bu aşağılayıcı yorumları biri size yapsa hoşunuza gider miydi hiç?

birazolucemkaldirmayin

Yasemin Allen'a da benziyor ama ikisi kadar güzel değil

vanilla-planifolia

bu kızdan o kadar iğreniyorum ki lanet olası bir samimiyetsizliğe sahip olmakla beraber aşırı görgüsüz. keşke telef olsan be kızım.

mavi-deniz5

Doğrusu bu kızın tek amacı kendini ünlü etmek. Şeyma ile gezmesi serenayı taklit etmesinden her şey gayet açık. Keremle de çıkar, bilmem ne de yapar öyle de olur böyle de olur hiç şaşırmam. Doğrusu umrumda da olmaz. Yorumu yazmamın tek sebebi boş insanları reklam etmeyin demek. ARTIK BOŞ İNSANLARI ANASAYFAMDA GÖRMEK İSTEMİYORUM.

Görüş Bildir