Görüş Bildir
Haberler
Senin Ruhunun Yüzde Kaçı TikTok?

etiket Senin Ruhunun Yüzde Kaçı TikTok?

Bakalım ne kadar TikTokçusun?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Sence bu ünlülerden hangisi en iyi TikTok videolarını çeker?

4. Peki evlendiğinde düğün arabanın arkasında ne yazsın istersin?

4. Peki evlendiğinde düğün arabanın arkasında ne yazsın istersin?

5. Bu şekilde dans eden bir insan gördünüz, ne düşünürsünüz?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Burada ne görüyorsun peki?

6. Burada ne görüyorsun peki?

7. TikTok'taki dans edenlerin yeteneklerini puanla desek?

8. Hiç kendi kendine konuştuğun oluyor mu?

9. Son olarak, hiç halüsinasyon gördün mü?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Senin ruhun %2 TikTok!

Senin ruhun %2 TikTok!

Senin kanında bir gram bile TikTok yok. Yani senin TikTok'la  uzaktan alakan yok. Herkesin deli gibi kullandığı TikTok'u kullanmadan nasıl normal kalabildin, inanılır şey değil. Tabii bu testte TikTok oranının yüzde 1 olması senin de bir gün TikTok delisi olmayacağın anlamına gelmiyor. Bir bakmışsın çıldırmışsın, TikTok çekmeye başlamışsın. Tabii bu o kadar mühim değil, önemi olan senin mutlu olman :)

Senin ruhun %33 TikTok!

Senin ruhun %33 TikTok!

Fena bir oran değil. Kendi TikTok bağımlılığının farkındasın ve bununla yaşamayı seviyorsun. Yeri geliyor bir TikTok fenomeni yeri geliyor normal bir insan oluveriyorsun. Bu yüzden de çoğu zaman mutlusun. İçinde ara sıra kopan fırtınaları saymazsak oldukça normal sayılırsın. Düzeni bozmaz, sadelik delisi olduğun için göze batmayı hiç mi hiç sevmezsin... Daha ne olsun :)

Senin ruhun %50 TikTok!

Senin ruhun %50 TikTok!

Ruhunun yarısı bir TikTokçunun özelliklerini taşıyor. Aslında içinde normal olmak isteyen bir taraf var. Gerçekten istesen normalleşebilirsin ama normallik durumu sana biraz komik geliyor. Sen kusursuz bir denge kurmuşsun kendine. Aşırılıklardan kaçıyor, kendi halinde takılıyorsun. Kimseye bir yanlışın yok. Sen oldukça zeki ve de kontrollü birisin. Hayattan zevk almasını bilen ama kontrolü de asla kaybetmeyen bir yapın var.  Bu da senin mutluluğunun sebebi. En önemlisi de bu zaten :)

Senin ruhun %100 TikTok!

Senin ruhun %100 TikTok!

Tam anlamıyla bir TikTokçusun. Deli dolu, yaşamayı bilen, hayattan zevk alan bir yapın var. Nasıl mutlu olunacağını çok iyi biliyorsun. Bazen 'ne kadar anormal bir insan bu' tepkisi alsan da sana bir şey söyleyeyim, maalesef sen delisin, çatlaksın, sıyırmışsın. Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin! Çılgınlığın ötesisin! Ama sana bir sır vereyim mi, iyi insanların çoğu öyledir. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
290
238
140
116
74
46
40
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın