Senin Ruhun Ne Kadar Agresif?

183PAYLAŞIM

Bakalım senin tatlış ruhun ne kadar agresifmiş?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seçer misin?

3. Biri sana bir yanlış yaptı diyelim. Ne kadar süre kin tutarsın?

4. Sinirlendiğinde başın ağrır mı?

5. Peki imkanın olsa kendi geçmişine mi gitmek isterdin geleceğine mi?

Kesinlikle geçmişime gidip çocukluğumun tadını çıkarırdım.
Geleceğe giderdim, burada bir şey yok bakalım orası nasıl.
Olduğum yerde kalamıyor muyum?

6. Başkalarından sakladığın bir şey var mı?

Siyasi görüşüm
Öz güven eksikliğim
Aile sırlarım
Özel hayatım
Hiçbir şey saklamıyorum.

7. Eee sen Türkiye'nin hangi döneminde yaşamak isterdin?

60'lar
70'ler
80'ler
90'lar
Günümüzde yaşamaktan memnunum.

8. Son olarak senin en ama en belirgin özelliğin ne?

Sadakat
Sabır
Açık sözlülük
Komiklik
Zeka
Dürüstlük

Senin ruhunun ateş eden bir agresifliği var!

Senin tepenin tası attı mı eyvah ki ne eyvah! Biriyle tartışırken kendini gerçekten çok iyi ifade edebilen birisin ve buna rağmen seni anlamadıklarında çabucak sinirleniyorsun. Böyle durumlarda karşındaki kişinin kim olduğunun önemi kalmıyor. Çok sık öfkelenen, insanları kıran biri değilsin ama sana yapılan yanlışı asla unutmuyorsun. Haklı ya da haksız olmaktan ziyade kendini anlatmak için çabalıyorsun. Biraz kendini geri çekip neden bu kadar sinirlendiğini sorguladığında daha mantıklı tartışmalar sürdürebilirsin. Aslında sana hak veriyoruz ama yine de ne bu şiddet bu celal?

Senin ruhunun agresifliği saman alevi gibi!

Öncelikle şunu söylememiz gerekiyor ki sen duygularını uçlarda yaşayan birisin. Sevincini, hüznünü ve tabii ki öfkeni de… Bir anda bağırıyor çağırıyor, yakıp yıkıyorsun. Ama gerçek bir yakıp yıkmaktan bahsediyoruz. Senin öfken gerçekten çok güçlü! Ama bunların hepsi anlık oluyor. O an için rahatlıyorsun ama daha sonra dönüp baktığında kırdığın kalplere üzülecek kadar da yufka yüreklisin. Bu anlık yükselmelerini duygusal bir insan olmana bağlıyoruz. Duygusal bir insansın ve sinirlendiğinde kendini tutamıyorsun. Elinde değil!

Senin ruhun gizli agresif!

Öncelikle sen çok soğukkanlı bir insansın. Her durumda olduğu gibi öfkelendiğin zamanda da hislerini dışarıya olduğu gibi yansıtmıyorsun. Seni asla anlamayacak birine kendini anlatmakla ne enerji ne de zaman kaybetmek istemiyorsun. Oldukça mantıklı birisin ve bu sana çok şey kazandırıyor. Genel olarak sessiz, sakin bir tavrın var ama her şeyi takip ediyor, herkesi gözlemliyorsun. İntikamcı bir tarafın da yok değil. Hak edene hak ettiği cevabı zamanı geldiğinde vermekte üstüne yok. Senden ciddi anlamda korkulur!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beyza-mutlu6

Senin ruhunun agresifliği saman alevi gibi! Senin ruhunun agresifliği saman alevi gibi! Öncelikle şunu söylememiz gerekiyor ki sen duygularını uçlarda yaşayan birisin. Sevincini, hüznünü ve tabii ki öfkeni de… Bir anda bağırıyor çağırıyor, yakıp yıkıyorsun. Ama gerçek bir yakıp yıkmaktan bahsediyoruz. Senin öfken gerçekten çok güçlü! Ama bunların hepsi anlık oluyor. O an için rahatlıyorsun ama daha sonra dönüp baktığında kırdığın kalplere üzülecek kadar da yufka yüreklisin. Bu anlık yükselmelerini duygusal bir insan olmana bağlıyoruz. Duygusal bir insansın ve sinirlendiğinde kendini tutamıyorsun. Elinde değil!(Emin misin? Bunu gördüğüm gibi yüz ifadem aynı görseldeki adam gibi oldu... Sanki bunu pek tutturamadın gibi??)

aysegulkardas

Senin ruhunun agresifliği saman alevi gibi! Öncelikle şunu söylememiz gerekiyor ki sen duygularını uçlarda yaşayan birisin. Sevincini, hüznünü ve tabii ki öfkeni de… Bir anda bağırıyor çağırıyor, yakıp yıkıyorsun. Ama gerçek bir yakıp yıkmaktan bahsediyoruz. Senin öfken gerçekten çok güçlü! Ama bunların hepsi anlık oluyor. O an için rahatlıyorsun ama daha sonra dönüp baktığında kırdığın kalplere üzülecek kadar da yufka yüreklisin. Bu anlık yükselmelerini duygusal bir insan olmana bağlıyoruz. Duygusal bir insansın ve sinirlendiğinde kendini tutamıyorsun. Elinde değil!

enes-varol4

Senin ruhunun ateş eden bir agresifliği var! Senin tepenin tası attı mı eyvah ki ne eyvah! Biriyle tartışırken kendini gerçekten çok iyi ifade edebilen birisin ve buna rağmen seni anlamadıklarında çabucak sinirleniyorsun. Böyle durumlarda karşındaki kişinin kim olduğunun önemi kalmıyor. Çok sık öfkelenen, insanları kıran biri değilsin ama sana yapılan yanlışı asla unutmuyorsun. Haklı ya da haksız olmaktan ziyade kendini anlatmak için çabalıyorsun. Biraz kendini geri çekip neden bu kadar sinirlendiğini sorguladığında daha mantıklı tartışmalar sürdürebilirsin. Aslında sana hak veriyoruz ama yine de ne bu şiddet bu celal? yaklaşma bana bi koyarım dasdsaıhdıasor

mai-san

Senin ruhunun agresifliği saman alevi gibi! (belki)

elamisss1

Senin ruhun gizli agresif/aynen öyle

mucize-fan

BANADA ÖYLE ÇIKTI

Görüş Bildir