Senin Kalbine Kaç Kişi Sığar?

-
Abone ol

Biraz değişik bir konuya el attık ama merak ettik ne yapalım... 😇 Aynı anda ve yakın zamanlarda senin kalbine kaç kişi sığıyor öğrenelim bakalım!

Testi çöz ve öğren!

1. Cinsiyetini öğrenmekle başlayalım!

2. E bir de yaşını...

3. İlk ne zaman aşık oldun bakalım?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Üniversite
Yaramı niye deştin ki aşık olmadım ben!🙄

4. Kavga edenleri gördüğünde durup izler misin ya?

5. Bize bu fotoğrafın sende ne düşündürdüğünü söyle bakalım!

Ben ömrümde böyle serseri görmedim! 😎
Bizim standart Esenyurt serserisi gibi olmuş işte abartmayın be!
Bizim has serserilerimiz daha iyi...🤓
Her hali yakışıklı gözlerimi alamıyorum. 😍

6. Aşık olmayan insanlar için ne düşünüyorsun?

Veyy öyle birileri mi var? 😳
Dünyanın en mantıklı şeyini yapıyorlar! 😎
Elbet bir gün aşık olacaklar kaçışları yok! 🤓

7. Son olarak, kamyonun olsa arkasına hangisini yazardın?

Kader satılmıyor ki iyisini alalım.
Bir ömür gidelim dedin de mazot mu yok dedik.
Azrail bile ayağıma gelecekse sen neyin tribindesin.
Biz kimseyi yarı yolda bırakmadık onlar müsait bir yerde indiler…

Senin kalbin 1 kişilik!

Verdiğin cevaplara göre senin kalbine sadece hayatının aşkını sığdırabilirsin. Kalbin sonsuza kadar tek kişi için atacak. Zaten öyle büyük bir kalbin de yok. Aşık olduğunda da gerçekten deli divane oluyorsun ve sadece onu düşünüyorsun. Onu elde etmek için de elinden geleni yapıyorsun. O sana yüz vermese bile kalbinden onu söküp atamıyorsun. İnsan gerçek aşkını nasıl silip atsın ki kalbinden? Sana bu konuda hak veriyoruz. O kişi gitmez, kalbinin orta yerine oturur. Bazen gitmesini istersin ama kıyamazsın ona orada bakarsın. Daha da büyütürsün ona olan aşkını...

Tam olarak 3 kişi sığıyor!

Verdiğin cevaplara göre senin kalbine tam olarak 3 kişi sığıyor. Belki daha fazlasını da sığdırısın fakat senin için 3 kişi yeterli. Öyle çok insanı kaldıramıyorsun. Aynı anda 3 kişi de kalbinde yer edebilir. Kısa aralıklarla da 3 kişi kalbine girebilir. Senin için hiç problem değil. Senin aşk hayatın çok hareketli maşallah yerinde duramıyorsun. Belki de gerçek aşkı henüz bulamadığın için bu böyle ama herkes elbet bir gün gerçek aşkıyla karşılaşacak ve sen de o zaman durulacaksın. Şimdilik senin kalbine en fazla 3 kişi sığıyor.

Zorlarsan 5 kişi sığabilir!

Verdiğin cevaplara göre senin kalbine tam olarak 5 kişi sığıyor. Maşallah diyelim de nazar değmesin! Senin ne kadar büyük bir kalbin varmış. Gerçekten çok şaşırdık. Peki 5 kişi ile zor olmuyor mu söylesene? İlla ki bu kişileri aynı anda kalbine sığdırmak zorunda değilsin fakat kısa aralıklarla 5 kişi kalbine sığıyor. Aşk hayatın normal bir insanın aşk hayatına göre 4 kat daha hızlı. İnsanlar senin hızına yetişemiyor. Girdiğin her ortamda dikkatleri üzerine çektiğin için insanlardan kaçamıyorsun. Gayet çekici bir insansın. Senin gibi bir insanın da aşk hayatı hızlı olur gibi... 😎

Kimse sığmıyor ki!

Verdiğin cevaplara göre senin kalbine hiç kimse sığmıyor! Sen sığdırmak istesen de kalbin bir türlü birilerine ait olamıyor. Nedenini çok düşündün fakat emin olabilirsin ki sorun sende değil. Sorun ciddi anlamda karşılaştığın insanlarda. Sürekli problemli insanlarla karşılaşıyorsun ve sonunda üzülen, kırılan sen oluyorsun. Yaptıkları konuşmalarla sonunda suçlu hep sen çıkıyorsun ve doğal olarak sorunun sende olduğunu düşünüyorsun. Artık bu şekilde düşünme. Suç sende değil karşılaştığın o hayırsızlarda. Senin gözün açık olsun belki yakın zamanda birisi karşına çıkar. Bekle ve gör!

Maşallahın var herkes sığar!

Verdiğin cevaplara göre senin kalbine herkes sığıyor! Bu nasıl bir kalptir ki gelen geçen girsin. Öyle şey mi olur? Maşallahın var. Kıskandık sanki... İnsanlar 1 tane bile sığdıramıyor, sen baktığın herkesi kalbine misafir ediyorsun. Gerçekten çok hızlı bir aşk hayatın var. Kalbinin enerjisine de hayran kaldık. Çok girip çıkan oluyor. Bir zaman sonra da bu durumdan sıkılacaksın. Belki şu an hoşuna gidebilir fakat sonra isyan edeceksin. "Ben de hayatımın aşkını bulmak istiyorum!" diyeceksin ve gerçek aşkını bulmaya çalışacaksın. Umarız ki gerçek aşkı bulursun. 😍

Sığan sığmış başkasına gerek yok!

Verdiğin cevaplara göre senin kalbine sığan sığmış ve ondan başkasını sığdırmaya da hiç niyetin yok! Siz birbirinizi çok seviyorsunuz. Adeta birbiriniz için yaratılmışsınız. Senin kalbinin sahibi sadece o! Hem de sonsuza kadar o! Gerçek aşkını bulduğun için seni tebrik ediyoruz. Kolay değil öyle insanın bir ömür beraber olacağı insanı bulması. Biraz sabır istiyor ve sen o sabrı zamanında göstermişsin ve isteklerine kavuşmuşsun. Sen kalbindeki o kişiyle çok mutlusun ve bu mutluluğunuzu hiç kimse hiçbir şekilde bozamaz. Umarız ki bu şekilde devam eder. ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
king_of_sparta

Kimse sığmıyor ki! Verdiğin cevaplara göre senin kalbine hiç kimse sığmıyor! Sen sığdırmak istesen de kalbin bir türlü birilerine ait olamıyor. Nedenini çok düşündün fakat emin olabilirsin ki sorun sende değil. Sorun ciddi anlamda karşılaştığın insanlarda. Sürekli problemli insanlarla karşılaşıyorsun ve sonunda üzülen, kırılan sen oluyorsun. Yaptıkları konuşmalarla sonunda suçlu hep sen çıkıyorsun ve doğal olarak sorunun sende olduğunu düşünüyorsun. Artık bu şekilde düşünme. Suç sende değil karşılaştığın o hayırsızlarda. Senin gözün açık olsun belki yakın zamanda birisi karşına çıkar. Bekle ve gör!dogru..

simple-aydan

Senin kalbin 1 kişilik! Verdiğin cevaplara göre senin kalbine sadece hayatının aşkını sığdırabilirsin. Kalbin sonsuza kadar tek kişi için atacak. Zaten öyle büyük bir kalbin de yok. Aşık olduğunda da gerçekten deli divane oluyorsun ve sadece onu düşünüyorsun. Onu elde etmek için de elinden geleni yapıyorsun. O sana yüz vermese bile kalbinden onu söküp atamıyorsun. İnsan gerçek aşkını nasıl silip atsın ki kalbinden? Sana bu konuda hak veriyoruz. O kişi gitmez, kalbinin orta yerine oturur. Bazen gitmesini istersin ama kıyamazsın ona orada bakarsın. Daha da büyütürsün ona olan aşkını..

it.hurts.until.it.does.not

Kimse sığmıyor ki! Verdiğin cevaplara göre senin kalbine hiç kimse sığmıyor! Sen sığdırmak istesen de kalbin bir türlü birilerine ait olamıyor. Nedenini çok düşündün fakat emin olabilirsin ki sorun sende değil. Sorun ciddi anlamda karşılaştığın insanlarda. Sürekli problemli insanlarla karşılaşıyorsun ve sonunda üzülen, kırılan sen oluyorsun. Yaptıkları konuşmalarla sonunda suçlu hep sen çıkıyorsun ve doğal olarak sorunun sende olduğunu düşünüyorsun. Artık bu şekilde düşünme. Suç sende değil karşılaştığın o hayırsızlarda. Senin gözün açık olsun belki yakın zamanda birisi karşına çıkar. Bekle ve gör!

rivaille

bir kişiyi bile sığdıramadım, ayrıldık gitti

taylancemsid

sığan kişiyle ayrıyız, yakalım🚬

Görüş Bildir