Görüş Bildir

Senin İçin En Uygun Seks Felsefesini Söylüyoruz

Haberler
> Test
> Senin İçin En Uygun Seks Felsefesini Söylüyoruz

Cinsel hayatına renk katacak seks felsefesini söylüyoruz!

1. Başlıyoruz. O özel gün için bir iç çamaşırı seç.

2. Bir şeyler içip gevşemen gerekecek.

3. Bir şeyler atıştırmadan olmaz değil mi?

4. Sence hangi mekanda sevişmek daha keyifli?

5. Sana göre aydınlatma nasıl olmalı?

6. Son olarak doğduğun günü alalım.

Tantra Seksi!

Tantra Seksi!

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun seks felsefesi Tantra. Cinsellikte yalnızca bedensel değil duygusal tatmini de arıyorsun. Çünkü seks sadece bedeni değil ruhu da doyurmalı. Cinsellik esnasında en sevdiğin şey kendini tüm sıkıntılarından soyutlayabilmen. Bu yüzden Tantra tam senlik.

Kamasutra!

Kamasutra!

Verdiğin yanıtlara göre senin için en uygun seks felsefesi Kamasutra. Normal hayatında da en çok özen gösterdiğin şey yaşamının monotonlaşmaması. Her şeye kendi imzanı atmayı, kendi zevkine göre oluşturmayı seviyorsun. Elbette bu cinsel hayatına da yansıyor. Farklı şeyler denemeyi, cinselliği rutin dışına çıkarmayı seviyorsun. Ufak bir araştırmayla bu felsefe hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Taocu Seks!

Taocu Seks!

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun seks felsefesi Taoizm. Sabretmeyi, sabır ve irade karşılığında aldıklarının her zaman daha kıymetli olacağını biliyorsun. Cinselliğin de tek kişilik bir doyuma ulaşma evresi olmadığını, karşı tarafı da memnun edersen ruhunun daha da tatmin olacağını biliyorsun. Tıpkı Taocu Seks Felsefesinde öğütlendiği gibi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
517
202
127
94
57
53
44
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?