Seni Pezevenklerin Elinden Kim Kurtarır?

-
Abone ol

Seni pezevenklerin elinden kim kurtarır? Borç batağına düşsen kim sana borç para verir? Rezil rüsva olsan kim sana selam vermeye devam eder? İşte tüm soruların cevabı testin sonunda!

1. En sevdiğin hakaret hangisi?

Bok!
Ezik!
Mal!
Tipsiz!
Soysuz Köpek!
Sefil!

2. İtiraf zamanı, kime zaafın var?

Hayvanlara bayılıyorum!
Benim zaafım yok.
İnsanları çok önemsiyorum.
Arkadaşlarımın çok etkisinde kalırım.
Benim yumuşak karnım ailem.
Aşkitoma!

3. Söyle bakalım gözyaşların ne zaman sel olur

Aileme çok düşkünüm.Onlar beni ağlatır.
İlişkimden çok etkilenirim.
Arkadaşlarım ağlarsa dayanamam.
Eleştirilince ağlamam da sinirlenirim!
Ayrılınca çok ağlıyorum.
Sokak hayvanlarına çok ağlıyorum.

4. Seni ne utandırır?

Pot kırmak.
Reddedilmek
Ne utanıcam ya onlar utansın!
Anneye babaya yakalanmak.
Kalp kırmak.
Özel mesajlarımın okunması.

5. Peki nasıl bir çocuktun?

Çete gibiydik.
Biraz değişik bir çocuktum.
Aklım bir karış havadaydı.
Baş belası bir çocuktum.
Eve sokaktan hayvan getirip dururdum.
Anne baba kuzusuydum.

6. Son olarak senin başın neden belaya girer?

Olabilir böyle şeyler, hayat bu.
Safım ben!
Çok merhametliyim.
Çenemi tutamıyorum.
Çok duygusalım.
İnsanlara çabuk güveniyorum.

Kankan kurtarır!

Seni pezevenklerin elinden kurtarsa kurtarsa kankan kurtarır. Zaten arkadaşlığınız boyunca hep yanında olmuş. Ne zaman düşsen tutup kaldırmış. Başın belaya girdiğinde peşinden gelmiş. Seni hiç bırakmamış. Oldukça şanslısın. Sana bu hayatta hiçbir şey olmaz. Sırtını çok sağlam yere dayamışsın. O pezevenklerini canını okur o kankan! Siz birlikteyken kimse size bulaşamaz! Allah kimseyi sizin elinize düşürmesin. Pezevenkler elinize düştüklerine pişman olacaklar.

Seni ancak annen kurtarır!

Ana bu zaten, ne hesap sorar ne de sana kızar. Başını belaya sokana kadar aklın neredeydi diye söylenmez bile. Gözünü karartır ve gelip seni o durumdan kurtarır. Gerekirse bütün şehri yakar ama asla seni bırakmaz. Sen de biraz huysuzsun galiba. Bir anan koşuyor derdine kötü durumunda. Az sosyal ol, başka insanlar da sana lazım olur. Suratın mahkeme suratı gibi. Herkese soğuk ve mesafelisin. İnsana insan lazım insan!

Sevdiceğin kurtarır!

İnsana sevdiceğinden daha sadık dost mu var? Elbetteki seni sevdiğin kurtarır. Dünyada en çok ona inanıyorsun. Seni olduğun gibi kabul edip sevecek tek insan o! Hayat arkadaşlığına birbirini pezevenklerin elinden kurtarmak da dahil zaten. İlerde çocuklarınıza anlatır gülersiniz. Birbirinizi asla terk etmezsiniz, iki eliniz kanda olsa birbirinize koşarsınız. Aşk tam da böyle bir şey ayol! Hanginizin pezevenklerin eline düşeceği de belli olmaz. Bu yüzden ben düşerim o kurtarır deme, belki de o düşer sen kurtarırsın.

Kurtarsa kurtarsa kedin kurtarır!

Allah kimseyi kedisiz bırakmasın. Dünyada en çok onu seviyorsun. Başına bir şey gelse ilk o koşar. Zaten eve gelmezsen hemen o fark eder. Düşersen tutup kaldıramaz belki ama gelip suratını koklar, üstüne oturur. İnanmadın değil mi?Kedi bu ne bekliyorsun ki hayret bir şey? Bu yüzden uyanık ol ve pezevenklerin eline düşme, evde mama bekleyen kedi var! Ele muhtaç etme kedini! Kapı da kapalı, nasıl gelin kurtarsın seni ya!

Kendin kurtulursun!

Senin bu hayatta kendinden başka dostun yok! Zaten kimseye güven olmaz. Düşersen çevrede dost most kalmaz. Sen her türlü başının çaresine bakarsın. Zaten başkası kurtarsa bile sonra orada burada yüzüne vurur "seni pezevenklerin elinden aldım" diye. Gerek yok! Nasıl bu duruma düştüysen kurtulmayı da bilirsin. Kimsenin ağzına laf vermemek lazım. Pezevenklerin çenesi dursa, milletin çenesi durmaz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emre-akyol6

seni kim kurtardı orospu çocuğu gelen bildirime bak amq seni pezevenklerin elinden kim kurtarırmış ananı kim kurtardıysa git ona sor şerefsiz biraz ahlaklı olun adamı çileden çıkarmayın çoluk çocuk alıyo telefonu eline haysiyetsiz herif

mervesedenbytn

bu test mi

salih-cagin-kul

eşşeğin amına suyu kaçırdınız amk

hikka-mikazuki

Allah sizi :D Kurtarsa kurtarsa kedin kurtarır! Allah kimseyi kedisiz bırakmasın. Dünyada en çok onu seviyorsun. Başına bir şey gelse ilk o koşar. Zaten eve gelmezsen hemen o fark eder. Düşersen tutup kaldıramaz belki ama gelip suratını koklar, üstüne oturur. İnanmadın değil mi?Kedi bu ne bekliyorsun ki hayret bir şey? Bu yüzden uyanık ol ve pezevenklerin eline düşme, evde mama bekleyen kedi var! Ele muhtaç etme kedini! Kapı da kapalı, nasıl gelin kurtarsın seni ya!

hasan-yilmaz27

Kendin kurtulursun! Senin bu hayatta kendinden başka dostun yok! Zaten kimseye güven olmaz. Düşersen çevrede dost most kalmaz. Sen her türlü başının çaresine bakarsın. Zaten başkası kurtarsa bile sonra orada burada yüzüne vurur "seni pezevenklerin elinden aldım" diye. Gerek yok! Nasıl bu duruma düştüysen kurtulmayı da bilirsin. Kimsenin ağzına laf vermemek lazım. Pezevenklerin çenesi dursa, milletin çenesi durmaz.

Görüş Bildir