Seni Pezevenklerin Elinden Kim Kurtarır?

-

Seni pezevenklerin elinden kim kurtarır? Borç batağına düşsen kim sana borç para verir? Rezil rüsva olsan kim sana selam vermeye devam eder? İşte tüm soruların cevabı testin sonunda!

1. En sevdiğin hakaret hangisi?

Tipsiz!
Mal!
Soysuz Köpek!
Bok!
Sefil!
Ezik!

2. İtiraf zamanı, kime zaafın var?

Aşkitoma!
İnsanları çok önemsiyorum.
Hayvanlara bayılıyorum!
Benim zaafım yok.
Arkadaşlarımın çok etkisinde kalırım.
Benim yumuşak karnım ailem.

3. Söyle bakalım gözyaşların ne zaman sel olur

Sokak hayvanlarına çok ağlıyorum.
İlişkimden çok etkilenirim.
Arkadaşlarım ağlarsa dayanamam.
Ayrılınca çok ağlıyorum.
Aileme çok düşkünüm.Onlar beni ağlatır.
Eleştirilince ağlamam da sinirlenirim!

4. Seni ne utandırır?

Anneye babaya yakalanmak.
Pot kırmak.
Ne utanıcam ya onlar utansın!
Reddedilmek
Özel mesajlarımın okunması.
Kalp kırmak.

5. Peki nasıl bir çocuktun?

Biraz değişik bir çocuktum.
Çete gibiydik.
Baş belası bir çocuktum.
Eve sokaktan hayvan getirip dururdum.
Aklım bir karış havadaydı.
Anne baba kuzusuydum.

6. Son olarak senin başın neden belaya girer?

Safım ben!
Olabilir böyle şeyler, hayat bu.
Çok duygusalım.
Çok merhametliyim.
İnsanlara çabuk güveniyorum.
Çenemi tutamıyorum.

Kankan kurtarır!

Seni pezevenklerin elinden kurtarsa kurtarsa kankan kurtarır. Zaten arkadaşlığınız boyunca hep yanında olmuş. Ne zaman düşsen tutup kaldırmış. Başın belaya girdiğinde peşinden gelmiş. Seni hiç bırakmamış. Oldukça şanslısın. Sana bu hayatta hiçbir şey olmaz. Sırtını çok sağlam yere dayamışsın. O pezevenklerini canını okur o kankan! Siz birlikteyken kimse size bulaşamaz! Allah kimseyi sizin elinize düşürmesin. Pezevenkler elinize düştüklerine pişman olacaklar.

Seni ancak annen kurtarır!

Ana bu zaten, ne hesap sorar ne de sana kızar. Başını belaya sokana kadar aklın neredeydi diye söylenmez bile. Gözünü karartır ve gelip seni o durumdan kurtarır. Gerekirse bütün şehri yakar ama asla seni bırakmaz. Sen de biraz huysuzsun galiba. Bir anan koşuyor derdine kötü durumunda. Az sosyal ol, başka insanlar da sana lazım olur. Suratın mahkeme suratı gibi. Herkese soğuk ve mesafelisin. İnsana insan lazım insan!

Sevdiceğin kurtarır!

İnsana sevdiceğinden daha sadık dost mu var? Elbetteki seni sevdiğin kurtarır. Dünyada en çok ona inanıyorsun. Seni olduğun gibi kabul edip sevecek tek insan o! Hayat arkadaşlığına birbirini pezevenklerin elinden kurtarmak da dahil zaten. İlerde çocuklarınıza anlatır gülersiniz. Birbirinizi asla terk etmezsiniz, iki eliniz kanda olsa birbirinize koşarsınız. Aşk tam da böyle bir şey ayol! Hanginizin pezevenklerin eline düşeceği de belli olmaz. Bu yüzden ben düşerim o kurtarır deme, belki de o düşer sen kurtarırsın.

Kurtarsa kurtarsa kedin kurtarır!

Allah kimseyi kedisiz bırakmasın. Dünyada en çok onu seviyorsun. Başına bir şey gelse ilk o koşar. Zaten eve gelmezsen hemen o fark eder. Düşersen tutup kaldıramaz belki ama gelip suratını koklar, üstüne oturur. İnanmadın değil mi?Kedi bu ne bekliyorsun ki hayret bir şey? Bu yüzden uyanık ol ve pezevenklerin eline düşme, evde mama bekleyen kedi var! Ele muhtaç etme kedini! Kapı da kapalı, nasıl gelin kurtarsın seni ya!

Kendin kurtulursun!

Senin bu hayatta kendinden başka dostun yok! Zaten kimseye güven olmaz. Düşersen çevrede dost most kalmaz. Sen her türlü başının çaresine bakarsın. Zaten başkası kurtarsa bile sonra orada burada yüzüne vurur "seni pezevenklerin elinden aldım" diye. Gerek yok! Nasıl bu duruma düştüysen kurtulmayı da bilirsin. Kimsenin ağzına laf vermemek lazım. Pezevenklerin çenesi dursa, milletin çenesi durmaz.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hikka-mikazuki

Allah sizi :D Kurtarsa kurtarsa kedin kurtarır! Allah kimseyi kedisiz bırakmasın. Dünyada en çok onu seviyorsun. Başına bir şey gelse ilk o koşar. Zaten eve gelmezsen hemen o fark eder. Düşersen tutup kaldıramaz belki ama gelip suratını koklar, üstüne oturur. İnanmadın değil mi?Kedi bu ne bekliyorsun ki hayret bir şey? Bu yüzden uyanık ol ve pezevenklerin eline düşme, evde mama bekleyen kedi var! Ele muhtaç etme kedini! Kapı da kapalı, nasıl gelin kurtarsın seni ya!

hasan-yilmaz27

Kendin kurtulursun! Senin bu hayatta kendinden başka dostun yok! Zaten kimseye güven olmaz. Düşersen çevrede dost most kalmaz. Sen her türlü başının çaresine bakarsın. Zaten başkası kurtarsa bile sonra orada burada yüzüne vurur "seni pezevenklerin elinden aldım" diye. Gerek yok! Nasıl bu duruma düştüysen kurtulmayı da bilirsin. Kimsenin ağzına laf vermemek lazım. Pezevenklerin çenesi dursa, milletin çenesi durmaz.

esra-ihtiyar

Sevdiceğin kurtarır! İnsana sevdiceğinden daha sadık dost mu var? Elbetteki seni sevdiğin kurtarır. Dünyada en çok ona inanıyorsun. Seni olduğun gibi kabul edip sevecek tek insan o! Hayat arkadaşlığına birbirini pezevenklerin elinden kurtarmak da dahil zaten. İlerde çocuklarınıza anlatır gülersiniz. Birbirinizi asla terk etmezsiniz, iki eliniz kanda olsa birbirinize koşarsınız. Aşk tam da böyle bir şey ayol! Hanginizin pezevenklerin eline düşeceği de belli olmaz. Bu yüzden ben düşerim o kurtarır deme, belki de o düşer sen kurtarırsın.

koyu-taraftar-fb

kANKA ! sanmıyorum :DDD

sunflower

Seni pezevenklerin elinden kurtarsa kurtarsa kankan kurtarır. Zaten arkadaşlığınız boyunca hep yanında olmuş. Ne zaman düşsen tutup kaldırmış. Başın belaya girdiğinde peşinden gelmiş. Seni hiç bırakmamış. Oldukça şanslısın. Sana bu hayatta hiçbir şey olmaz. Sırtını çok sağlam yere dayamışsın. O pezevenklerini canını okur o kankan! Siz birlikteyken kimse size bulaşamaz! Allah kimseyi sizin elinize düşürmesin. Pezevenkler elinize düştüklerine pişman olacaklar. Kanka candır :)))

Başlıklar

aşk
Görüş Bildir