Seni Çok Bekledim 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ayliz Kadir'in Bir Şeyler Sakladığını Anlar...

0PAYLAŞIM

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında; Kadir ustasıyla dertleşir ve ustasına Ayliz'e Cemal'in kızı olduğunu söyleyemediğini dilinin ucuna geldiğini fakat nasıl söyleyeceğini bilmediğini anlatır. Ayliz annesinin intiharından kendini sorumlu tutar. Ayliz Kadir'in kendinden bir şeyler sakladığını anlar ve yüzüğü Kadir'in eline bırakır. İşte Seni Çok Bekledim 9. bölüm fragmanı...

Seni Çok Bekledim Son Bölüm Özeti

Nikah saati yaklaştıkça Ayliz, endişelenmeye başlamıştır. Kadir, yetişebilecek mi? Ayliz’in annesinden öğrendiği sır, Kadir’in aklını karıştırmıştır. Öte yandan üvey babası Cemal, Kadir’in hayatına eskisinden çok daha fazla dahil olacaktır artık. Cemal, kirli sırlarının ortaya çıkmaması için uğraşırken İsmet’in etrafındaki çember giderek daralmaktadır. İsmet, karısı ile kızının dahil olduğu gerçekleri öğrenince büyük bir panik yaşar.

Selo, hapishanede bir yol ayrımındadır. Dışarıda tüm hızıyla akan hayatın getirdiklerini düşünürken aldığı bir haber ile şok olur. Kadir, öğrendiklerinin ağırlığını içinde taşıyıp Ayliz’in mutluluğuna gölge düşürmemek için çırpınmaktadır. Ayliz’e hazırladığı sürpriz dolu bir gecenin sabahında hayatlarına büyük bir bomba düşer.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir