Seni Anlatan Çiçeği Buluyoruz!

161PAYLAŞIM

Acaba hangi çiçeksin?

Testi çöz, cevabı öğren!

1. Öncelikle söyle bakalım, ne kadar sıklıkla ağlarsın?

Hiç ağlamam!
Yılda 1-2 kez maksimum.
Arada sırada diyelim...
Sinirlenince, sevinince, üzülünce hep ağlarım, hep...

2. Genellikle saat kaç gibi uyanırsın?

3. Peki senin mevsimin kesinlikle hangisi?

4. Giydiğin şeylere ne kadar önem veriyorsun?

En rahat ettiğim şeyleri giyerim, hiç umursamam.
Kendi tarzımı kendim yaratırım.
Biraz uyumlu giyinmeye çalışırım ama modayı takip etmem.
Tüm trendlere hakimim! Moda benden sorulur!

5. Sevgilinle tatile çıkmaya karar verdiğiniz, nereye giderdiniz?

Maldivler!
Kuzey ışıkları!
Kapadokya!
Mistik bir çöl seyahati!

6. Bu hayvanlar arasında seni en iyi anlatan hangisi?

7. Bahar demek senin için ne demek?

Yaza bir adım daha yaklaştık!
Sıcak çok daha sıcak olacak, eriyeceğiz!
Romantik, aşk dolu bir dönem!
Çiçekler, böcekler ne güzel!

8. Son olarak seni sen yapan özelliğin nedir?

Sen romantiksin, aşıksın, sevgi dolusun!

Evet sen bir gülsün! Sen bu dünyaya aşk için gelmişsin, aşk! Ee hal böyle olunca senin de çiçeğin tabii ki gül oluyor. Tıpkı o da senin gibi göz alıcı, güzel ve aşk dolu! Ee tabii arada dikenleri batıyor ama ne demişler ''Gülü seven dikenine katlanır!''

Senin de etrafına yaydığın enerjin tıpkı bir gül gibi aşk dolu, masum ve merhametli. Bir kere senin olduğun yerde kimsenin gözü senden başkasını görmüyor, öyle de dikkat çekicidir gül!

Enerjik, özgür ve kendine has!

Evet bu kesinlikle bir papatya! Etrafındaki herkesi mutlu ediyor, gülümsetiyorsun. Senin bu narinliğin ve zarifliğinin yanında kendine has bir duruşun da var. Çıtı pıtısın, şirinsin ama bir yandan da çok dikkat çekicisin. Arkadaş grubunun en vazgeçilmez üyelerinden de birisin. Ee bu enerjiyi ve özgür ruhu bir daha nerede bulacaklar?

Ee papatyayı sevmeyen mi olur? Seni de herkes öyle böyle değil çok ama çok seviyor!

Çalışkanlığın ve disiplinin vücut bulmuş hali!

Tıpkı ayçiçekler gibi! Sabah erkenden kalkıyor, işlerini pıtı pıtı hemen halleniyorsun. Düzen, çalışkanlık, iş güç tabii ki senden soruluyor. Arkadaş grubunun ve ailenin en düzenli, en aklı başında kişisi sensin. Senin pek öyle duygusallıkla işin yok, yeri geldiğinde duygusal olursun ama bunlar senin için pek de önemli değil.

Bir kere senin hep işin var, sabah uyanıcaksın işlerini halledeceksin, sonra da kalan zamanında kendin için en yararlı şeyi yapacaksın. Ee sen gerçekten tam bir ayçiçeksin!

Biraz mesafeli ve soğuksun!

Evet, sen kesinlikle bir kaktüssün! Çevrendekilerle çok samimi olmayı sevmiyorsun, genellikle tek başına takılmak senin için çok daha cazip geliyor. Ee yalnızlık da bir yere kadar, biraz insan içine karışmanın vakti geldi. Evet kendine yetiyorsun, kimseyi dinleyecek vaktin de yok biliyoruz ama yine de biraz bahçenin arasına girmelisin.

Güçlüsün, yeteneklisin ve biraz da mesafelisin. İnsanları tanımışsın, onlardan kendini korumaya çalışıyorsun ama inan sevgi her şeyi iyileştirir. Dikenlerini batırmadan sosyalleş hadi!

Tüm bu güzellikler kaybolmasın, gelecek nesillere güvenle aktarılabilsin diye seni de sürdürülebilir yöntemlere sahip çıkmaya, doğamızı, dünyamızı ve ülkemizi korumaya davet ediyoruz.

Ülker olarak, “Önce Ülkem, sonra Ülker” ilkesiyle “Güzel Ülkem Doğa Bize Emanet” diyoruz ve sürdürülebilirlik konusunu önemsiyoruz!
#GüzelÜlkem #DoğaBizeEmanet

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Gül! Severimm

queen_of_the_7_kingdoms

Ay çiçeği ve gül..

huseyin-fidan5

SEN BİR AYÇİÇEĞİSİN DEDİ

~idiliniz~

Gül! Severimm

Gizli Kullanıcı

Sen romantiksin, aşıksın, sevgi dolusun! Evet sen bir gülsün! Sen bu dünyaya aşk için gelmişsin, aşk! Ee hal böyle olunca senin de çiçeğin tabii ki gül oluyor. Tıpkı o da senin gibi göz alıcı, güzel ve aşk dolu! Ee tabii arada dikenleri batıyor ama ne demişler ''Gülü seven dikenine katlanır!'' Senin de etrafına yaydığın enerjin tıpkı bir gül gibi aşk dolu, masum ve merhametli. Bir kere senin olduğun yerde kimsenin gözü senden başkasını görmüyor, öyle de dikkat çekicidir gül!

Görüş Bildir